Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

nejaugi niekas daugiau neplanuoja vykti į Korfu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2014 10 21, 10:52)
nejaugi niekas daugiau neplanuoja vykti į Korfu?  ax.gif

As planavau, bet kai kainos per nakti pakyla beveik tukstanciu, tai atsoka noras.. blink.gif Penktadieni susiplanavau, issirinkau, sestadieni atsidarau puslapi, kaina soktelejusi vos ne 1000 Lt
Be zodziu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2014 10 21, 12:24)
As planavau, bet kai kainos per nakti pakyla beveik tukstanciu, tai atsoka noras.. blink.gif Penktadieni susiplanavau, issirinkau, sestadieni atsidarau puslapi, kaina soktelejusi vos ne  1000 Lt
Be zodziu... doh.gif

Jo kazkas nenormalaus....jau ir mes rpadedam abejoti ar nuvyksim...
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2014 10 21, 11:24)
soktelejusi vos ne  1000 Lt
Be zodziu... doh.gif



QUOTE(Zydre14 @ 2014 10 21, 11:57)
Jo kazkas nenormalaus....jau ir mes rpadedam abejoti ar nuvyksim...


Normalu... Randat kaina, kuris jus tenkina ir perkat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2014 10 21, 12:24)
As planavau, bet kai kainos per nakti pakyla beveik tukstanciu, tai atsoka noras.. blink.gif Penktadieni susiplanavau, issirinkau, sestadieni atsidarau puslapi, kaina soktelejusi vos ne  1000 Lt
Be zodziu... doh.gif

aš šiandien irgi nustebau, kad taip per naktį pabrango blink.gif vis dar laukiu patvirtinimo iš viešbučio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2014 10 21, 14:12)
aš šiandien irgi nustebau, kad taip per naktį pabrango  blink.gif  vis dar laukiu patvirtinimo iš viešbučio  unsure.gif

Pirmiausia pabrango nakti is penktadienio i sestadieni, siandien nakti pakilo antra karta. blink.gif daugiau nebeziuresiu ir nebepirksiu... schmoll.gif
Atsakyti
pagaliau patvirtino viešbutis rezervaciją thumbup.gif ir džiaugiuosi kad spėjau prieš pabrangimą clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2014 10 21, 18:43)
pagaliau patvirtino viešbutis rezervaciją  thumbup.gif  ir džiaugiuosi kad spėjau prieš pabrangimą  clap.gif


O man paskambinus sakė, kad viešbutis rezervaciją tvirtins po to, kai bus sumokėta visa kaina (ne tik rezervacijos mokestis) prieš išvykimą. Gal jūs iš anksto viską sumokėjote?

Ir įdomu, ar čia kiekvienais metais taip būna per išankstinius vasaros kelionių išpardavimus, kad po kainų paskelbimo po to jos vėl didinamos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(turlaurita @ 2014 10 24, 14:03)
O man paskambinus sakė, kad viešbutis rezervaciją tvirtins po to, kai bus sumokėta visa kaina (ne tik rezervacijos mokestis) prieš išvykimą. Gal jūs iš anksto viską sumokėjote?

Ir įdomu, ar čia kiekvienais metais taip būna per išankstinius vasaros kelionių išpardavimus, kad po kainų paskelbimo po to jos vėl didinamos?  g.gif

Na as jau keltas metu pirkdavau per iaansktini, bet niekad taip greitai nesukildavo kainos...
Atsakyti
QUOTE(Zydre14 @ 2014 10 24, 13:13)
Na as jau keltas metu pirkdavau per iaansktini, bet niekad taip greitai nesukildavo kainos...


Nepamirskit, kad banktutavo "Go travel" ar kas ten tokie blush2.gif Tai irgi gali itakoti greitesni kainu sukilima, nes neliko vieno, pakankamai stipraus konkurento.
Atsakyti
QUOTE(Zydre14 @ 2014 10 24, 13:13)
Na as jau keltas metu pirkdavau per iaansktini, bet niekad taip greitai nesukildavo kainos...

Taip jau gaunasi, kad gyveni, ir mokaisi doh.gif Mes spėjome dar į antrą kainų etapą, bet nežinau, ar čia reikia labai džiaugtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(turlaurita @ 2014 10 24, 14:03)
O man paskambinus sakė, kad viešbutis rezervaciją tvirtins po to, kai bus sumokėta visa kaina (ne tik rezervacijos mokestis) prieš išvykimą. Gal jūs iš anksto viską sumokėjote?

aš pirkau novaturo kelionę ir išankstinio pirkimo sąlyga yra tokia, kad likusią sumą galiu sumokėti likus 21 dienai iki kelionės. Viešbutis rezervaciją patvirtina per dvi paras nuo kelionės pirkimo - pardavimo sutarties sudarymo. Aš mokėjau 199 lt už žmogų kelionės avansą, tai nėra vien tik tai viešbučio rezervacijos mokestis, tai yra visos kelionės pirkimo sutarties sudarymo nustatytas avansas. Jei sudarius sutartį viešbutis rezervacijos nepatvirtina, novaturas turi pasiūlyti alternatyvų viešbutį arba grąžinti klientui sumokėtą avansą. Ir tai yra išankstinio pirkimo akcijos sąlygos. Taigi priklauso kokiomis sąlygomis perkate kelionę, jei per šiuo metu vykdomą Novaturo akciją, tai tikrai neturėtų prašyti įmokėti visos sumos. Per kokią agentūrą perkate kelionę?
Atsakyti