Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

QUOTE(maryte47 @ 2014 10 16, 09:21)
*O kaip ten važinėjimas su automobiliu-keliai labai sudėtingi-daug vingių,serpantinai baisūs?  **Tavo vyras vairavo?

Turiu daug klausimų,labai prašau,būk gera atsakyk.
1.Kaip nardymo pramogų ar yra,gal nardėt? Nes dukrai patinka.
2.Kateriu plaukiant ar nepykina,bannedidelės? Kai nesmarkiai į Santorini plaukėm,tai viskas gerai buvo.Greitojo katerio biškį bijau,
3.O apie Paleokastritsą kai rašai kad nuomavotės katerį-jau ten patys jį "vairavote"?Ir kaip? Bet gal yra ir kas vairuoja-ekskursijos?
4.Į vienuolynus meteorų kėlėtės keltu su nuomuotu automobilu ir ten juo važinėjote. Įdomu ar ekskursijos veža tik prie vieno vienuolyno ar aplanko kelis? Taippat įdomu kada sezonas plukdymo į vienuolynus,nes jeigu pavyks tai mes gegužės pabaigoje turėtum vykti.
5.Patiko labai SIDARI miestelis ir apylinkės.Ar toli nuo Peramos?Kaip ten aplankyti būtų galima?
6.Kalnas Pantokrator ir užbūrė mane.Tikiuosi kad jau link jo ekskursijos turėtų būti.
7. O ta nuostabioji vaizdingoji vieta Porto Timoni ar toli nuo Peramos? Įdomu kaip ten ekskursijos ar vyksta.
8.O pėsčiųjų maršrutu Jūs ėjote ar ne? Nes aš ir mėgstu pavaikštinėti kur būtų galima savarankiškai..
Štai kiek daug klausimų.Labai norėčiau gal dar ir daugiau kas kokį pastebėjimą parašys.
Dar būtų prašymas-gal Tu Elvita,ar kas iš kitų forumiečių,turite ir galite įmesti kokį žemėlapį,kad matytūsi lankytinos vietos.


*Keliai normalūs, serpantinai sunkesni, nebent kylant į Pantokrator kalną. Tik reikia saugotis motorolerių, jie vieninteliai nervino doh.gif
**Vairavo vyras.

1. Corfu tik snoorklinom, įrangos nesinuomavom. Gražu Peramoje, Aeolos Beach paplūdimyje bei Paleo. Bet, jei esate nardžiusios Raudonojoje jūroje, tai čia tikrai didelio įspūdžio nepadarys schmoll.gif
2. Mūsų nepykino. Jūra buvo rami. Bet, jei bijot, kad pykins, galit išgerti "Avioplant" tabletę ir viskas bus ok mirksiukas.gif
3. Katerį nuomavomės, vairavom patys. t.y. vyras ir vaikai. Jei jūs būsit 2 moterytės, tai galima imti eksursiją laivu. Jos parduodamos įvairiose Paleo vietose, tikrai matysit. Taip pat galima išsinuomoti vandens dviračius. Su kais toli nenuplauksit, bet vis tiek pamatysit daugiau nei nuo kranto.
4. I Meteora vienuolynus kėlėms keltu ir važiavome savo nuomotu auto. Gegužės mėnesį jau tikrai turėtų būti organizuojamos kelionės į Meteora vienuolynus. Manau, kad 2 didžiuosius vienuolynus su ekskursija tikrai aplankysit smile.gif
5. Nuo Peramos nėra toli, pati sala nedidelė, tai ir atstumai nedideli. Kaip iki jo nuvažiuoti be auto, deja, patarti negaliu.
6. Negaliu pasakyti, nesidomėjom. Mes nepirkome jokių ekskursijų, visur važinėjome patys.
7. Į Porto Timoni, tai net neabejoju, kad jokių ekskursijų nėra. Ši vieta, net nepažymėta, kaip lankytina. Tai pėsčiųjų maršrutas. Be auto nelabai iki jos nuvažiuosit.
8. Mes ėjome iki Porto Timoni. Daugiau pėsčiųjų maršrutų neteko matyti. Nors, kaip minėjau, ir Porto Timoni, kaip pėsčiųjų maršrutas niekur nepažymėtas g.gif

Žemėlapius visada perkuosi, tada interneto žemėlapiais nesinaudoju. Bet susivedus google Corfu žemėlapis, tikrai "išmes" ne vieną mirksiukas.gif

Smagaus planavimo mirksiukas.gif Aš dabar irgi planuojuos 2 keliones, ech, kaip man patinka toks darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2014 10 16, 16:16)
*Keliai normalūs, serpantinai sunkesni, nebent kylant į Pantokrator kalną. Tik reikia saugotis motorolerių, jie vieninteliai nervino  doh.gif
**Vairavo vyras.

1. Corfu tik snoorklinom, įrangos nesinuomavom. Gražu Peramoje, Aeolos Beach paplūdimyje bei Paleo. Bet, jei esate nardžiusios Raudonojoje jūroje, tai čia tikrai didelio įspūdžio nepadarys  schmoll.gif
2. Mūsų nepykino. Jūra buvo rami. Bet, jei bijot, kad pykins, galit išgerti "Avioplant" tabletę ir viskas bus ok  mirksiukas.gif
3. Katerį nuomavomės, vairavom patys. t.y. vyras ir vaikai. Jei jūs būsit 2 moterytės, tai galima imti eksursiją laivu. Jos parduodamos įvairiose Paleo vietose, tikrai matysit. Taip pat galima išsinuomoti vandens dviračius. Su kais toli nenuplauksit, bet vis tiek pamatysit daugiau nei nuo kranto.
4. I Meteora vienuolynus kėlėms keltu ir važiavome savo nuomotu auto. Gegužės mėnesį jau tikrai turėtų būti organizuojamos kelionės į Meteora vienuolynus. Manau, kad 2 didžiuosius vienuolynus su ekskursija tikrai aplankysit smile.gif
5. Nuo Peramos nėra toli, pati sala nedidelė, tai ir atstumai nedideli. Kaip iki jo nuvažiuoti be auto, deja, patarti negaliu.
6. Negaliu pasakyti, nesidomėjom. Mes nepirkome jokių ekskursijų, visur važinėjome patys.
7. Į Porto Timoni, tai net neabejoju, kad jokių ekskursijų nėra. Ši vieta, net nepažymėta, kaip lankytina. Tai pėsčiųjų maršrutas. Be auto nelabai iki jos nuvažiuosit.
8. Mes ėjome iki Porto Timoni. Daugiau pėsčiųjų maršrutų neteko matyti. Nors, kaip minėjau, ir Porto Timoni, kaip pėsčiųjų maršrutas niekur nepažymėtas  g.gif

Žemėlapius visada perkuosi, tada interneto žemėlapiais nesinaudoju. Bet susivedus google Corfu žemėlapis, tikrai "išmes" ne vieną  mirksiukas.gif

Smagaus planavimo  mirksiukas.gif  Aš dabar irgi planuojuos 2 keliones, ech, kaip man patinka toks darbas  thumbup.gif



Labai labai dėkoju už patarimus,papasakojimus ir atsakymus.Aš dar galvoju-ar yra didelis skirtumas tarp Kretos ir Corfu? O gal kažkur kitur planuotis. Tik kad kainos mus "kandžioja" pvz. ir Ispanija,Italija ir Portugalija. Mes tokios bailės ir nerįžtingos-nesugebam pačios organizuotis. Mums per agentūrą paprasčiau. Ir dabar kai prasidėjo išpardavimai išankstiniai-mums labiau tinkamas varijantas. Kai "ant senatvės" pradėjau keliauti,tai biškį sudėtingiau. Dukra nardė tik Turkijoje-Marmaryje,jai labai patiko ir norėtų vėl kažkur panardyti.O vat Kretoje neteko nardyti kai buvome vasarą.
Jei ne paslaptis,kur planuoji Elvita?
Mane labai "užkabino"Madeira. Bet ten sudėtinga,nes iš Lietuvos nėra skrydžių. Bet ten vaizdai,tai man labai prie širdies.Na dar mąstysim kaip čia ką sugalvojus. Gal dar kas kokių pastebėjimų,patarimų parašys.
Atsakyti
QUOTE(maryte47 @ 2014 10 17, 00:49)
*Aš dar galvoju-ar yra didelis skirtumas tarp Kretos ir Corfu? O gal kažkur kitur planuotis.
** Jei ne paslaptis,kur planuoji Elvita?
***Mane labai "užkabino"Madeira. Bet ten sudėtinga,nes iš Lietuvos nėra skrydžių. Bet ten vaizdai,tai man labai prie širdies.


*Man kiekviena sala turi panašumų ir skirtumų. Corfu žalesnė nei Kreta, bet Kreta man labiau prie širdies. Tikrai žinau, kad į Kretą dar kartą grįšiu, o į Corfu - ne. Bet pamatyti kartą, tikrai verta thumbup.gif
Kur planuotis nepatarsiu, nes nesidomiu ką siūlo agentūros, mes keliaujame savarankiškai.
**Žiemą į Kiprą, rudenį į Siciliją.
***Madeira - nuostabi sala. Joje labai daug pėsčiųjų trasų, nuostabūs vaizdai. Puikiai išvystytas viešasis transportas. Tik apie jį daugiau nieko negaliu pasakyti, nes mes turėjome auto.
Į Madeirą skridome tiesiogiai iš Varšuvos.
Atsakyti
Nu va kaip gerai kad ir novaturas paleido keliones į korfu salą, va dabar gavosi bilietas pirmyn atgal 350 ltl žmogui , o už bagažą reikia mokėti tik į vieną pusę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2014 10 17, 15:23)
Nu va kaip gerai kad ir novaturas paleido keliones į korfu salą, va dabar gavosi bilietas pirmyn atgal 350 ltl žmogui , o už bagažą reikia mokėti tik į vieną pusę smile.gif


kokia data?
Atsakyti
QUOTE(Nika23 @ 2014 10 17, 17:27)
kokia data?


birželio 5 - birželio 13 . Berods dar 3 vietos yra smile.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif
kadangi novaturas siūlo neblogas kainas į corfu planuoju užsisakyti ir ten nuvykti, tik va, dabar belieka atsirinkti viešbutuką, gal kuri iš siūlomų jau užsisakėte, ar esate buvę? įdomu būtų išgirsti nuomones ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2014 10 17, 21:53)
sveiki  4u.gif
kadangi novaturas siūlo neblogas kainas į corfu planuoju užsisakyti ir ten nuvykti, tik va, dabar belieka atsirinkti viešbutuką, gal kuri iš siūlomų jau užsisakėte, ar esate buvę? įdomu būtų išgirsti nuomones  ax.gif

Tai ziurint ko ieskot 😊 ar daug keliausit, ar daugiau viebuty busite 😊 gal ir biudzetas riboja 😊
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2014 10 17, 21:06)
Tai ziurint ko ieskot �� ar daug keliausit, ar daugiau viebuty busite �� gal ir biudzetas riboja ��


Pasiulykit koki gera, nes mes su vaikais, daug nekeliausim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2014 10 17, 22:17)
Pasiulykit koki gera, nes mes su vaikais, daug nekeliausim smile.gif

Mitsis roda beach ir louis viesbuciai. 100 proc seimoms. Louis berods pas novatura nera, bet galima padaryti pagal uzklausima.
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2014 10 17, 21:06)
Tai ziurint ko ieskot 😊 ar daug keliausit, ar daugiau viebuty busite 😊 gal ir biudzetas riboja 😊

kadangi gamtos mylėtojai, tikrai dienomis išsinuomavę mašiną važinėsimės po salą, gulinėsime paplūdimiuose, mažai būtumėme tam viešbutyje, bet nesinori ir labai priteršto, tiesiog kad būtų malonu jame būti ir aišku maitinimas geras ax.gif planuojam su nuolaida nuo 3000 iki 3500, na nebent jei jau labai labai super tai gal ir išeitų iki 4000 blush2.gif
tiesa, mes be vaikų, todėl gali būti kiek ramesni viešbutukai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryana: 17 spalio 2014 - 20:23
QUOTE(Udrius @ 2014 10 17, 21:20)
Mitsis roda beach ir louis viesbuciai. 100 proc seimoms. Louis berods pas novatura nera, bet galima padaryti pagal uzklausima.

o imanoma Mitsis viesbutyje su 2 vaikais 4 ir 9 m standartiniame kambaryje isimontuoti? Seimyniniu kaina mums per auksta... doh.gif
Atsakyti