Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

QUOTE(Elvita @ 2014 10 12, 10:12)
Pernai pirmieji isskrido birzelio 14d. I Corfu tiesiogiai skraidino tik Wizzair.


tai užtai birželio 14 d. atgaliniai bilietai pigūs bigsmile.gif . Bet gal nerizikuosiu, nepirksiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2014 10 12, 09:12)
Pernai pirmieji isskrido birzelio 14d. I Corfu tiesiogiai skraidino tik Wizzair.

Greitai bėga laikas, bet pirmieji skrido šiemet, ne pernai, pernai dar nebuvo tiesioginių skrydžių.
Atsakyti
QUOTE(EDTA67 @ 2014 10 12, 20:22)
tai užtai birželio 14 d. atgaliniai bilietai pigūs  bigsmile.gif . Bet gal nerizikuosiu, nepirksiu  rolleyes.gif

Nusigauti ten galima ir kitaip, pvz. per Milaną su Ryanair arba iš Varšuvos.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2014 10 13, 12:01)
Greitai bėga laikas, bet pirmieji skrido šiemet, ne pernai, pernai dar nebuvo tiesioginių skrydžių.


Aha, tiksliai blush2.gif
Atsakyti
Na va Novaturas skraidys i Korfu sala. Preliminariai permeciau kainas - tai paketas kainuoja 999 lt. O wizo vien bilietas 700 ltl....
Atsakyti
Sveiki visi,kas dalinatės žiniomis,naujienomis,įspūdžiais apie KORFU salą.Kažkaip sudomino ir mane.Nors rugpjūtį buvau Kretoje,bet vėl galvoju jau apie kitą kelionę. Man patinka Novaturo ir Tezturo išankstinė kelionės.
Perskaičiau viską nuo pradžių ir dabar galvoju-supratau kad gražiausia yra Paleokastricoj (gal neteisingai parašiau).Bet man kaina tinkamiausia Peramoj,Alexandros viešbutyje. Išankstiniai nėra visom datom-tik nuo 05.01 iki birželio gal vidurio.Tai mąstyčiau apie gegužės pabaigą. Tik va problema-negalime nuomuotis automobilio.O neįsivaizduoju kaip galima būtų ten pakeliauti.Mes nemėgstame drįbsoti nei prie baseino nei paplūdimyje. Norisi pakeliauti,pamatyti. Aš labai mėgstu kalnus,uolas-gamtą.Man viskas neaišku nežinoma ir nauja. Net neįsivaizduoju salos dydžio-nedidelė....bet kaip ji nedidelė....Gal juokingai aš čia rašau,bet man taip kyla klausimai. Kas planuojat vykti,kas jau buvę,gal kokių patarimų galite parašyti.
Tiesiog nežinau į kurią pusę "traukti".Noriu daug kur,bet brangu man Italija,Portugalija.
Atsakyti
QUOTE(maryte47 @ 2014 10 16, 02:31)
Tik va problema-negalime nuomuotis automobilio.O neįsivaizduoju kaip galima būtų ten pakeliauti.Mes nemėgstame drįbsoti nei prie baseino nei paplūdimyje. Norisi pakeliauti,pamatyti. Aš labai mėgstu kalnus,uolas-gamtą.


Sala tikrai nedidelė, bet tai, kad negalit nuomotis auto, šiek tiek apsunkina keliavimą po salą. Šiaip saloje labai populiarūs motoroleriai, daug jaunimo jais keliauja. Taip pat galit samdyti taxi, važiuoti vietiniu transportu, t.y. autobusais arba pirkti ekskursijas iš vietinių, arba tų pačių tezo ar novaturo. Bet siūlyčiau, pasieškoti vietinių eksursijų, jos dažniausiai būna pigesnės.
Jei gyvensit Peramoje, tai netoli yra Pontikonisi salelė, oro uosto pakilimo takas, žmonės stebi kylančius ir besileidžiančius lėktuvus. Taip pat iš netoliese esančio, Aeolos Beach paplūdymio, vietinis Alexandro plukdina į Sivotą, Žydrąją lagūna bei mėlynuosius urvus.
Siūlyčiau aplankyti Paleo ir jei bus galimybė išsinuomoti kateriuką, apiplaukti paplūdymius, vaizdai superiniai. Taip pat netoliese, Sidari miestelyje, yra Canal D'Amour. Gražios Cape Drastis uolos.
Daugiau info ir vaizdų rasite mano fotoreportaže, gal pravers mirksiukas.gif

Corfu
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2014 10 16, 08:19)
Sala tikrai nedidelė, bet tai, kad negalit nuomotis auto, šiek tiek apsunkina keliavimą po salą. Šiaip saloje labai populiarūs motoroleriai, daug jaunimo jais keliauja. Taip pat galit samdyti taxi, važiuoti vietiniu transportu, t.y. autobusais arba pirkti ekskursijas iš vietinių, arba tų pačių tezo ar novaturo. Bet siūlyčiau, pasieškoti vietinių eksursijų, jos dažniausiai būna pigesnės.
Jei gyvensit Peramoje, tai netoli yra Pontikonisi salelė, oro uosto pakilimo takas, žmonės stebi kylančius ir besileidžiančius lėktuvus. Taip pat iš netoliese esančio, Aeolos Beach paplūdymio, vietinis Alexandro plukdina į Sivotą, Žydrąją lagūna bei mėlynuosius urvus.
Siūlyčiau aplankyti Paleo ir jei bus galimybė išsinuomoti kateriuką, apiplaukti paplūdymius, vaizdai superiniai. Taip pat netoliese, Sidari miestelyje, yra Canal D'Amour. Gražios Cape Drastis uolos.
Daugiau info ir vaizdų rasite mano fotoreportaže, gal pravers  mirksiukas.gif

Corfu





Ačiū širdingas Tau Elvita.Peržiurėjau fotoreportažą Corfu-nuostabu,nes kvėpavimą kartais sulaikiau ir aikčiojau. Nuostabu gražu-dar labiau noriu į ten. Bet tik va ta problema kankina dėl automobilio. O kaip ten važinėjimas su automobiliu-keliai labai sudėtingi-daug vingių,serpantinai baisūs? Nes mano dukra ir Kretoje nenorėjo nuomuotis auto-sako man atostogos,išsitempusi ir nervinga nenoriu važinėti.O aš tuo ir džiaugiausi,nes bijočiau ir dėl jos ir savęs. Tavo vyras vairavo? O kai mes abi (jau ir dar) neturim vyrų,va taip yra.
Turiu daug klausimų,labai prašau,būk gera atsakyk.
1.Kaip nardymo pramogų ar yra,gal nardėt? Nes dukrai patinka.
2.Kateriu plaukiant ar nepykina,bannedidelės? Kai nesmarkiai į Santorini plaukėm,tai viskas gerai buvo.Greitojo katerio biškį bijau,
3.O apie Paleokastritsą kai rašai kad nuomavotės katerį-jau ten patys jį "vairavote"?Ir kaip? Bet gal yra ir kas vairuoja-ekskursijos?
4.Į vienuolynus meteorų kėlėtės keltu su nuomuotu automobilu ir ten juo važinėjote. Įdomu ar ekskursijos veža tik prie vieno vienuolyno ar aplanko kelis? Taippat įdomu kada sezonas plukdymo į vienuolynus,nes jeigu pavyks tai mes gegužės pabaigoje turėtum vykti.
5.Patiko labai SIDARI miestelis ir apylinkės.Ar toli nuo Peramos?Kaip ten aplankyti būtų galima?
6.Kalnas Pantokrator ir užbūrė mane.Tikiuosi kad jau link jo ekskursijos turėtų būti.
7. O ta nuostabioji vaizdingoji vieta Porto Timoni ar toli nuo Peramos? Įdomu kaip ten ekskursijos ar vyksta.
8.O pėsčiųjų maršrutu Jūs ėjote ar ne? Nes aš ir mėgstu pavaikštinėti kur būtų galima savarankiškai..
Štai kiek daug klausimų.Labai norėčiau gal dar ir daugiau kas kokį pastebėjimą parašys.
Dar būtų prašymas-gal Tu Elvita,ar kas iš kitų forumiečių,turite ir galite įmesti kokį žemėlapį,kad matytūsi lankytinos vietos. Tada truputį kitaip galima susidaryti galvoje vaizduotę.Nes aš dabar tai tokia visai be supratimo.
Jei kam būtų patogiau man parašyti į el.paštą,tai toks
maryte479@gmail.com
Dėkoju iš anksto ir labai laukiu.
Vėl "viduriuoju",kaip prieš KRETĄ.
Atsakyti
Nors ne Elvita, bet atsakysiu. Jei gyvensite nedideliame miestelyje, tai be automoblio mažai ką pamatysite. Iš Paleokastricos autubusai važiauodavo tik į Kerkyrą, na, o ten galime persėsti, tik, žinoma, gaištamas laikas. Kateriuką galima nuomotis patiems, jokių teisių nereikia, jei nedrąsu, bent Paleo, pilna ekskursijų su laiveliais. Dėl atstumu - Perama netoli sostinės, o atstumai saloje maži, tik dėl kelių ypatumų tenka ingokai važiuoti, Korfu žemėlapių pilnas internetas. Ekskursijų iš Paleokastritsos nei į Meteorus, nei į Pantokratorą nemačiau, kadangi Perama dar mažesnė, tai eksukursijų reiktų pirkti ieškoti sostinėje.
Sidari nuo Peramos tolokai, man pasirodė, kad šis miestelis nelabai vertas dėmesio, primena Palangą ar Šventąją.
Tiesa, mes buvome sezono pabaigoje rugsėjo 13-23 d., gal vasarą ekskursijų ir daugiau siūloma, galiu Jums persiųsti savo namų darbus apie Korfu, tik jie pritaikyti keliavimui automobiliu. Vairavimas sunkokas, aš pati tikriausiai būčiu bijojusi vairuoti, bet jau pačioje Kerkyroje ir į Pantokratorą.


QUOTE(maryte47 @ 2014 10 16, 09:21)
Ačiū širdingas Tau Elvita.Peržiurėjau fotoreportažą Corfu-nuostabu,nes kvėpavimą kartais sulaikiau ir aikčiojau. Nuostabu gražu-dar labiau noriu į ten. Bet tik va ta problema kankina dėl automobilio. O kaip ten važinėjimas su automobiliu-keliai labai sudėtingi-daug vingių,serpantinai baisūs? Nes mano dukra ir Kretoje nenorėjo nuomuotis auto-sako man atostogos,išsitempusi ir nervinga nenoriu važinėti.O aš tuo ir džiaugiausi,nes bijočiau ir dėl jos ir savęs. Tavo vyras vairavo? O kai mes abi (jau ir dar) neturim vyrų,va taip yra.
Turiu daug klausimų,labai prašau,būk gera atsakyk.
1.Kaip nardymo pramogų ar yra,gal nardėt? Nes dukrai patinka.
2.Kateriu plaukiant ar nepykina,bannedidelės? Kai nesmarkiai į Santorini plaukėm,tai viskas gerai buvo.Greitojo katerio biškį bijau,
3.O apie Paleokastritsą kai rašai kad nuomavotės katerį-jau ten patys jį "vairavote"?Ir kaip? Bet gal yra ir kas vairuoja-ekskursijos?
4.Į vienuolynus meteorų kėlėtės keltu su nuomuotu automobilu ir ten juo važinėjote. Įdomu ar ekskursijos veža tik prie vieno vienuolyno ar aplanko kelis? Taippat įdomu kada sezonas plukdymo į vienuolynus,nes jeigu pavyks tai mes gegužės pabaigoje turėtum vykti.
5.Patiko labai SIDARI miestelis ir apylinkės.Ar toli nuo Peramos?Kaip ten aplankyti būtų galima?
6.Kalnas Pantokrator ir užbūrė mane.Tikiuosi kad jau link jo ekskursijos turėtų būti.
7. O ta nuostabioji vaizdingoji vieta Porto Timoni ar toli nuo Peramos? Įdomu kaip ten ekskursijos ar vyksta.
8.O pėsčiųjų maršrutu Jūs ėjote ar ne? Nes aš ir mėgstu pavaikštinėti kur būtų galima savarankiškai..
Štai kiek daug klausimų.Labai norėčiau gal dar ir daugiau kas kokį pastebėjimą parašys.
Dar būtų prašymas-gal Tu Elvita,ar kas iš kitų forumiečių,turite ir galite įmesti kokį žemėlapį,kad matytūsi lankytinos vietos. Tada truputį kitaip galima susidaryti galvoje vaizduotę.Nes aš dabar tai tokia visai be supratimo.
Jei kam būtų patogiau man parašyti į el.paštą,tai toks
maryte479@gmail.com
Dėkoju iš anksto ir labai laukiu.
Vėl "viduriuoju",kaip prieš KRETĄ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mulka70: 16 spalio 2014 - 14:47
QUOTE(Mulka70 @ 2014 10 16, 15:42)
Vairavimas sunkokas, aš pati tikriausiai būčiu bijojusi vairuoti, bet jau pačioje Kerkyroje ir į Pantokratorą.

O aš kaip tik norėjau rašyti, kad drąsiai vairuoti galima biggrin.gif tikrai paprasčiau nei Kretoj.
Atsakyti
O man Kretoje atrodė dau paprasčiau, kad kad seniai buvau, 2008 ir 2009, o čia švieži įspūdžiai. Vien ko vertas užvažaivimas į mūsų apartamentus buvo 45 laipsnių kampu su nulankstytais stulpeliais.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 16, 15:51)
O aš kaip tik norėjau rašyti, kad drąsiai vairuoti galima biggrin.gif tikrai paprasčiau nei Kretoj.

drinks_cheers.gif aš irgi sakyčiau, kad žymiai paprasčiau Corfu smile.gif kalnai ne tokie aukšti kaip Kretoj. Jei mergina bijo, tai į sostinę tiesiog nereikėtų lįsti ir tarkime į Pontakrator kalną gal nevažiuoti, jei susiaurėjimai gąsdina. O gal variantas išvis kelioms dienoms keturratį nuomotis ar kokį motoroleirį ir sau iš lėto pasivažinėt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl.: 16 spalio 2014 - 15:28