Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

QUOTE(Mulka70 @ 2014 08 14, 13:54)
Elvita, o kokios salos, ypač Graikijos, vertesnės dėmesio?


Is Graikijos salu esu buvus tik Kretoje, Santorini ir Corfu. Tai Kreta ir Santorini man labai labai patiko ir tikrai i jas dar karta grisiu. Corfu grazu, bet ne mano sala smile.gif
Kitai vasarai noriu i Roda smile.gif
Atsakyti
Mes esam aplankę nemažai Graikijos salų: Rodas, Kreta, Kosas, po vieną dieną buvę Symi ir Nissiros. Tai Corfu gamta man pasirodė gražiausia dėl savo žalumos (tikrai šiuo atžvilgiu skiriasi nuo kitų lankytų Graikijos salų). Ir idealiai tiks tiems, kurie mėgsta pasyvesnį poilsį, nes iš esmės čia nelabai yra kur keliauti (tie patys kalnai nėra tokie aukšti), o gražiausi vaizdai atsiveria pakrantėse ir paplūdymiuose, įvairios lagūnos, uolos ir pan. Bet aš norėčiau grįžti, sala man patiko, nors nr. 1, ko gero, vis dar išlieka Rodas. Tiesa, gal dabar sugrįžus nuomonė ir pasikeistų, nes Rodas buvo pirma aplankyta Graikijos sala. Iš esmės, tai visur norėčiau grįžti, nes Graikiją dievinu, o ir kiekviena sala turi kažką savito.
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2014 08 14, 15:35)
kiekviena sala turi kažką savito.


Del sito drinks_cheers.gif Esame aplanke Portugalijos, Ispanijos, Graikijos salas, bet vienos kazkuo traukia grizti, o kitas - aplankai, pasigėri, bet grizti nebesinori smile.gif
Atsakyti
Na į Kosą negrįžčiau, nes priminė močiutės kaimą. Iš Corfu labai daug tikiuosi, kažkada mačiau banalų filmą Gydytojas iš Korfu, dar dabar vaizdai stovi akyse... Skrydis už 30 dienų biggrin.gif
Atsakyti
Kretoj buvau 3 kartus ir dar vaziuociau :-D Rode buvau karta ir manau, kad pakaks, o Korfu dar kartociau (jei bus tiesioginis skrydis),, nes tikrai labai zalia ir grazi sala, be to, pakankamai pigi. Aisku, cia ko gero priklauso, ko kas iesko ir ka gauna, nes zmoniu poreikiai labai skirtingi.
Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2014 08 14, 15:28)
Is Graikijos salu esu buvus tik Kretoje, Santorini ir Corfu. Tai Kreta ir Santorini man labai labai patiko ir tikrai i jas dar karta grisiu. Corfu grazu, bet ne mano sala smile.gif
Kitai vasarai noriu i Roda smile.gif

Jei dviems savaitems Rodas, tai tikrai per daug. Per dvi dienas skersai isilgai apvazinejom visa sala, ten serpantinu nera tiek, kiek Korfu ar Kretoj.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 08 14, 23:00)


Jei dviems savaitems Rodas, tai tikrai per daug. Per dvi dienas skersai isilgai apvazinejom visa sala, ten serpantinu nera tiek, kiek Korfu ar Kretoj.

Jau pasimokem su Corfu, kad i tokias mazas salas vaziuoti 2 savaitem, ne mums. Skrisim savaitei, manau. Nebent, sumastytume savaite vienoje saloje, savaite kitoje. Bus matyt dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2014 08 14, 17:24)
Del sito drinks_cheers.gif Esame aplanke Portugalijos, Ispanijos, Graikijos salas, bet vienos kazkuo traukia grizti, o kitas - aplankai, pasigėri, bet grizti nebesinori smile.gif

O i kuria traukia grizti?
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2014 08 14, 15:35)
Mes esam aplankę nemažai Graikijos salų: Rodas, Kreta, Kosas, po vieną dieną buvę Symi ir Nissiros. Tai Corfu gamta man pasirodė gražiausia dėl savo žalumos (tikrai šiuo atžvilgiu skiriasi nuo kitų lankytų Graikijos salų). Ir idealiai tiks tiems, kurie mėgsta pasyvesnį poilsį, nes iš esmės čia nelabai yra kur keliauti (tie patys kalnai nėra tokie aukšti), o gražiausi vaizdai atsiveria pakrantėse ir paplūdymiuose, įvairios lagūnos, uolos ir pan. Bet aš norėčiau grįžti, sala man patiko, nors nr. 1, ko gero, vis dar išlieka Rodas. Tiesa, gal dabar sugrįžus nuomonė ir pasikeistų, nes Rodas buvo pirma aplankyta Graikijos sala. Iš esmės, tai visur norėčiau grįžti, nes Graikiją dievinu, o ir kiekviena sala turi kažką savito.


dėl pasyvesnio poilsio suabejočiau - be automobilio ten apskritai nėr ką veikti, o mes per savaitę turbūt nei vienos dienos neturėjome laisvos - kiekvieną dieną vis kitas maršrutas, ir tai, pvz., iki cavos net nedavažiavome.. o dėl kalnų - kiek esu buvusi Graikijos salose, corfu Pantokrator kalnas man paliko didžiausią įspūdį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2014 08 17, 19:02)
dėl pasyvesnio poilsio suabejočiau - be automobilio ten apskritai nėr ką veikti, o mes per savaitę turbūt nei vienos dienos neturėjome laisvos - kiekvieną dieną vis kitas maršrutas, ir tai, pvz., iki cavos net nedavažiavome.. o dėl kalnų - kiek esu buvusi Graikijos salose, corfu Pantokrator kalnas man paliko didžiausią įspūdį smile.gif

Rašydama, kad sala labiau patiks tiems, kurie mėgsta pasyvesni poilsį, net ir parašiau dėl ko - todėl, kad, mano akimis, ten kas gražiausia - yra paplūdimiai, jūra, olos, lagūnos. T.y. atvažiuoji ir maudaisi, guli pleže, plaukioji su kateriu. Man tai yra pasyvus poilsis, ir nesvarbu, kad kiekvieną dieną važiuoji n kilometrų. Ten nėra tokių vietų, kaip pvz tarpekliai Kretoje, kuriais eini keliolika km, tie patys kalnai gerokai žemesni (Pantakrator manęs kaip tik nesužavėjo labai, tas pats važiavimas link jo viršūnės visai be jokio ekstrymo irgi - gražu ir tiek.) Kažkokio didelio kultūrinio paveldo irgi nėra. Turbūt, ne veltui sala ir vadinama graikiškaisiais karibais. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes svieziai nutupe is paradise salos smile.gif Gyvenome Paleokastricoje PIEROS STUDIOS ALIPA, viskas labai patiko ir tiko..medutis buvo ypatingai saldus.. Musu tikslas buvo aplankyti kuo daugiau papludimiu ir isragauti kuo daugiau graikisku patiekalu, tikslas ivykdytas ir esam patenkinti su kaupu smile.gif Motopirkes nuoma 25 eurai dienai, boat taxi i norima pleza 10eur/zmogui (2 kart lankemes PARADISE BEACH, tas papludimys mums paliko didziausia ispudi..) 4u.gif Nuomavomes kateriuka dienai 60eur + kuras apie 30eur (ismalem visa graziausia pakrante ir visas uolas, jura buvo rami kaip stiklas, mums pasiseke) smile.gif Aplankeme Kerkyra, Glyfada, Agios Gordios, Liapades, Angelo castro, Ermones ir t.t.t. Bet Paleokastricos gamtovaizdzio niekas nepranoko!!! Labiausiai patiko ta diena kai dviese smirinejome po pakrante kateriuku....radom mini paradise papludimiu, kur piknikavome ir romantiskai leidome laika tik mudu du...nusprendeme, kad mum aplamai bendri plezai nepatinka... smile.gif Mieliau renkames atokias vieteles wink.gif niekad nepamirsiu musu medaus....linkiu ir jum graziu ispudziu wink.gif jei kam reikes kokios info i AZ wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 08 17, 17:15)
O i kuria traukia grizti?

Kreta, Madeira, Gran Kanarija ir butinai Santorini. Labai noreciau jame pagyventi bent kelias dienas, nes vienos dienos ekskursijos buvo tikrai labai mazai.
I Tenerife mielai skridau antra karta.
O pvz. Lanzarote, Fuerte, Maljorka, Corfu, grazios salos, bet gristi netraukia smile.gif

QUOTE(*Ambra* @ 2014 08 18, 09:15)
Labiausiai patiko ta diena kai dviese smirinejome po pakrante kateriuku....radom mini paradise papludimiu, kur piknikavome ir romantiskai leidome laika tik mudu du...


drinks_cheers.gif mini papludymiukai tikrai labai jaukus thumbup.gif Mes irgi ne viename buvome prisisvartave smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2014 08 17, 18:02)
o dėl kalnų - kiek esu buvusi Graikijos salose, corfu Pantokrator kalnas man paliko didžiausią įspūdį smile.gif


O man nepaliko jokio ispudzio. Gal del to, kad esu vaziavus tikrai ispudingo grozio kalnais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 18 rugpjūčio 2014 - 09:54
Kretoje esu buvus tris kartus ir dar ko gero kažkada važiuosiu smile.gif Santorinis aišku, kad įspūdingas, bet ten praleisti savaitę būtų jau per daug nuobodu.
Pantokrator kalnas man paliko įspūdį, nes turi gerą apžvalgos tašką ir vaizdai tikrai gražūs nuo jo (nėra ką lyginti pvz. su Rodo aukščiausia vieta).
Taip, tai nėra tie patys gražieji kalnai, kokių alima pamatyti kitur, kad ir Norvegijoj, bet toje vietoje nuo to kalno atsiverianti panorama įspūdinga, tikrai verta užvažiuoti.
Atsakyti