Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

QUOTE(Nika23 @ 2014 06 23, 14:00)
Sveiki, iš Corfu mes gryžom.


Gal pameni kokia dyzelino kaina?
Kokia Frappes kaina?

Neplauket i Zydraja laguna ir melynasias olas?

Kad vandenukas siltas thumbup.gif
Papildyta:
Tiesa, kokia procedura su registavimusi oro uoste? Koki dokumenta parodet? Registruoja ten pat kur ir priimamas bagazas?
Atsakyti
Nika, o šiaip ar patiko Corfu? Kiek supratau, buvusi ir Rode, kuri sala labiau patiko? Man kol kas Rodas pati mylimiausia Graikijos sala wub.gif
Kurios vietos/paplūdimys labiausiai patiko?

Dėl uodų, tai išgąsdinot, na taip tikėjausi, kad jų nėra doh.gif

Kaip oras vakarais? ar pakyla vėjas, reikia kažką užsimesti?
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2014 06 23, 18:15)
Nika, o šiaip ar patiko Corfu? Kiek supratau, buvusi ir Rode, kuri sala labiau patiko? Man kol kas Rodas pati mylimiausia Graikijos sala wub.gif


Siemet rinkausi tarp Rodo ir Corfu, Corfu nugalejo savo krastovaizdziu.
Kas liecia uodus, buvo ju Kretoje, nesmagu, bet neisvengsi, jei jau yra...
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2014 06 23, 20:15)
Siemet rinkausi tarp Rodo ir Corfu, Corfu nugalejo savo krastovaizdziu.
Kas liecia uodus, buvo ju Kretoje, nesmagu, bet neisvengsi, jei jau yra...

Aha, mane irgi bent nuotraukose, tai Corfu kraštovaizdis labai žavi, tokia žalia, gaivi sala atrodo wub.gif Tokia net ne visai graikiška ji iš pirmo žvilgsnio, na žiūrėsim, ką ten rasim jau po 5 dienų cool.gif

Ai dėl uodų, tai niekada aš jų nebijodavau, nes visur jų yra, bet pernai Kretoj buvom žiauriai papuolę vienam viešbutyje, teko jį keisti, nes buvo neįmanoma. Bet ten viešbutis buvo labai prastas, tie uodai kambaryje iš visų pakampių lindo kaip kokios blusos doh.gif aš tikrai neįsivaizdavau, kad tiek jų gali būti. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl.: 23 birželio 2014 - 20:05
QUOTE(Girl. @ 2014 06 23, 20:00)
Ai dėl uodų, tai niekada aš jų nebijodavau, nes visur jų yra, bet pernai Kretoj buvom žiauriai papuolę vienam viešbutyje, teko jį keisti, nes buvo neįmanoma. Bet ten viešbutis buvo labai prastas, tie uodai kambaryje iš visų pakampių lindo kaip kokios blusos doh.gif aš tikrai neįsivaizdavau, kad tiek jų gali būti. unsure.gif


Mes pernai Kretoje patyrem uodu antpuoli, bet tik vakarais sededami terasoje. Nors viesbutis prastas nebuvo, matyt uodai nesirenka zvaigzduciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2014 06 23, 16:03)
Gal pameni kokia dyzelino kaina?
Kokia Frappes kaina?

Neplauket i Zydraja laguna ir melynasias olas?

Kad vandenukas siltas  thumbup.gif
Papildyta:
Tiesa, kokia procedura su registavimusi oro uoste? Koki dokumenta parodet? Registruoja ten pat kur ir priimamas bagazas?

Frape nuo 2euru
Registruoja ten kur priimamas bagazas, parodem pasa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika23: 24 birželio 2014 - 19:44
QUOTE(Girl. @ 2014 06 23, 18:15)
Nika, o šiaip ar patiko Corfu? Kiek supratau, buvusi ir Rode, kuri sala labiau patiko? Man kol kas Rodas pati mylimiausia Graikijos sala wub.gif
Kurios vietos/paplūdimys labiausiai patiko?

Dėl uodų, tai išgąsdinot, na taip tikėjausi, kad jų nėra doh.gif

Kaip oras vakarais? ar pakyla vėjas, reikia kažką užsimesti?

Sala patiko labai zalia.Rodas patiko labiau, gal todel kad daugiau pamatem.
Siais metais mazai keliavom, labiau patiko Barbati vanduo skaidrus, plaukioji ir ziuri i kalnus wub.gif
Odai tik vakare, nematomi blink.gif
Pas mus Acharavi tik viena vakara buvo veujota, megztuko reikejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2014 06 17, 22:01)
Sveikos smile.gif
Planuojam ir mes liepos menesi kelione i Corfu smile.gif Apsistosim tikriausiai Kavos miestelyje.  As rezervavau ten apartamentus be jokio maitinimo, tai idomu kokios kainos ten valgant pietus, vakariene kavinukese, tavernose, kokios alkoholio, kokteiliuku kainos baruose, kavinese?  Gal yra kas buve? Idomu kaip tenai, ar grazu, ar visai nieko gero.. Perskaiciau sita tema, tai apie sita miesteli nelabai maciau komentaru.. Butu labai idomu daugiau kazka isgirsti  ax.gif Planuojam kokiom 3 dienom masina issinuomuoti ir dar gal kokia ekskursija pasiimti  smile.gif



Kavos miestelis pačiame salos pakraštyje, jei ruošiatės keliauti, nerekomenduočiau, geriau rinkitės per salos vidurį. Nes nors sala nedidelė, bet serpantinais keliaujant užtrunka - kasdien turėsite vos ne per visą salą grįžti namo.. Didelė dali lankytinų objektų yra salos viršuje. Kavos miestelis yra skirtas tūsams non stop, ten suvažiuoja visas Anglijos jaunimas atsipalaiduoti be stabdžių smile.gif kas esate matę per mtv laidą 'what happens in kavos', tai supras, apie ką aš biggrin.gif va kaip pristato šį miestelį: "Every year 100,000 Brits go on holiday to the Greek town of Kavos to get drunk, sick and a STD."
va: https://www.youtube....h?v=zM7g6LjPMcw
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piktoji Fėja: 28 birželio 2014 - 14:53
Tikuosi, kad neapsirikau pasirinkusi Paleo, labai laukiu daugiau žinių iš grįžusių, gal antras reisas bus daugiau linkęs dalintis informacija. Labai domintų ekskursijų kainos, ypač Meteorai, nes, kiek skaičiau, savarankiškai ten sudėtinga nuvykti. Domina ir auto nuoma vietoje, ar tokia pasiūla kaip kitose graikų salose, be jokių depozitų ir kreditinių kortelių, nes planuojame auto imti kelioms dienoms ir ne aerouoste.
Atsakyti
Kadangi mūsų atostogos Corfu saloje nebuvo labai aktyvios ir į ekskursijas nevažiavom tai apie jų kainas negaliu pasakyti. Turėjom automobilį trims paroms, nuomavom per viešbutį iš vietinės kompanijos , Fiat panda mums kainavo 108 eurus. Jokių kortelių, jokių užstatų nereikėjo, pasibaigus nuomai raktelius tiesiog palikom viešbučio administratoriai niekas to automobilio neapžiūrėjo. Nepatiko tai , kad automobilį gavom ne pilnu kuro baku, nepilnu turėjom ir grąžinti, maždaug turi suplanuot kiek tau reikės kuro. Buvom apsistoją Dassia beach hotel , viešbutis ant jūros kranto su pusryčiais, turėjom vaizdą į jūrą ir nemažą terasą. Vakarais būdavo labai smagu joje paėdėti. Aplankėm Sidari, mane asmeniškai labai sužavėjo, Paleokastrica. Buvom Paleokastricos vienuolyne, beje merginos , jei vyksite su trumpais šortais ir nuogais pečiais gausite užsidėti ten dalinamus "įspūdingus" sijonus ir skaras :-). Kai lankėmės Paleokastricoje oras bovo ūkanotas, neleido pilnai grožėtis šiuo nuostabiu Corfu salos brangakmeniu. Paleokastricoje nusipirkom ekskursiją laiveliu po uolas, vienam žmogui kainavo 10 eur. , na manes kažkuo labai ši ekskursija nesužavėjo, nes panašius vaizdus mačiau Maltoje. Važuodamos stabtelėjom Acharavi ir Roda, kažko ypatingo juose nėra, tiesiog jaukūs turistiniai miesteliai su smėlėtais paplūdymiais. Mane labai sužavėjo Kassiopi, labai jauku. Apsilankėme akmenuotame Kasspiopi paplūdymyje, akmenukai tokie lygūs ir nugludinti, kojų visiškai neduria, o vandens skaidrumas, plauki ir matai dugną, bei gretimai plaukiojančias žuvytes. Trumpai stabtelėjom Kouloura,čia sutikome ir jūros ežių, įvažiavę į Kouloura miestelį, petavome kavinėje prie pat paplūdymio, labai nepatiko, gana brangu ir sakyčiau neskanu. Trumpam stabtelėjom Nissaki, aplankėme Kanoni. Mums pasisekė, lėktuvai gal kokie 5 vienas po kito leidosi. Benitses man nelabai patiko, pabuvojom Achilion Sisi rūmuose, įėjimas suaugusiam 7 eurai, nuostabūs smėlėti paplūdymiai Moraitika ir Messogi. Ilgokai ieškojom Chalikounas paplūdymio su Korrisono ežeru, galiausiai pavyko surasti vietionio žmogelio pagalba. Kažkuo labai nesužavėjo, ko gero šios vietovės vaizdas būtų gražus iš viršaus. Ežeras jau gerokai padžiūves, bet čia atradom vos ne Baltijos jūrą su bangomis ir kažkas panašaus į kopas. Čia lankosi keituotojai, o paplūdymys tolyn paėjus beveik visiškai tuščias. Juokavom, kad čia gali nuogas gulėti. Grįžtant iš Chalikounas pietavom vietinėj kaimo tavernoj, aptarnavo vietinis garbaus amžiaus graikas, labai bendraujantis , jis gyrėsi, kad gamina jo žmona. Mums patiko buvo skanu porcijos nemažos, kainos priimtinos. Išleidžiant dar nuskynė nuo medžio ir pavaišino abrikosais.Kažkas rašė, kad verti dėmesio kaimeliai ir paplūdymiai Ermones ir Pelekas. Man ermones paplūdymys visai nepatiko, labai daug jūros dumbių, Pelekas paplūdymys vertas dėmesio. Dvi dienas lankėmės Corfu mieste, labai jaukus senamiestis. Į salas plaukti neplaukėm, nors aš labai norėjau, bet mano kelionės draugė nepasirašė šioms ekskursijoms, tai neplaukėm, nebuvom ir Kavos miestelyje, kažkaip vyriškis iš autonuomos kompanijos mums sakė nėra ką ten žiūrėti, tai ir nevažiavom, ten matyt reikia važiuoti tūsintis :-).
Atsakyti
kokie atsiliepimai apie Benitses regioną?

šis kabina viešbutis, kaina nebloga,... ir dislokacija man patinka, nes ir uostas netoli, ir oro uostas, ir jei kokia kaip planuojam 3-4 dienas pasivažinėti - per vidury salos visai gerai.... g.gif
http://www.potamakib...m/en/index.html

gal kas buvę? dėkinga bučiau už atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 29 birželio 2014 - 16:14
mes tik pravažiuojant stabtelėjom išsimaudyt, tai kažką negaliu pasakyt. paplūdymys šalia kelio ir ten kur matosi tamsesnis vanduo tai jūros dumbliai, kai plauki tai kažkaip nemalonu kabinasi .Bet jei važinėsit, tai čia tikrai ne problema, jūros dugnas kiek panenu akmenukai.
Atsakyti