Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(driu @ 2013 10 08, 10:49)
man irgi labai grazi, bet M pardavineja sakyciau  g.gif


siaip maciau sia striuke ant forumietes, ta pati M dydi, kai siaip ji tipius nesioja XS dydi. nu man labai gerai atrode. gi taitikrai struke
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 08, 09:53)
Aga, M.
As nesioju XS. Nors siaip crew xxs mano. Bet striuke neturi buti aptempta smile.gif
Ji pukine, bet as ja max iki salciu nesioju.

gal kokia foto realia rastumet? ax.gif internete nieko neradau sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyn @ 2013 10 08, 09:57)
siaip  maciau sia striuke  ant forumietes,  ta  pati M  dydi, kai siaip  ji tipius  nesioja XS  dydi.  nu man  labai gerai atrode. gi  taitikrai struke

viliotojos biggrin.gif nera labai blizgi?
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2013 10 07, 20:48)
Dydi s emiau,bet pagal komentarus bus didelis, todel lauksiu kas gaus ir pasiulys mazesni  smile.gif o spalva kai emiau buvo tik tamsi, nors man rudas grazesnis  4u.gif


aš bandysiu laukti kol bus ta smėlinė spalva, ir gal XS gaudysiu, man akyse stove tas megztukas, neleidžia ramiai miegot lotuliukas.gif
bral, jau buvau apsiraminus su J.Crew, per pavasarį mažiau pirkau, vasarą nieko nepirkau, žiūriu vėl liga atsinaujina doh.gif doh.gif

QUOTE(Lyn @ 2013 10 08, 09:57)
siaip  maciau sia striuke  ant forumietes,  ta  pati M  dydi, kai siaip  ji tipius  nesioja XS  dydi.  nu man  labai gerai atrode. gi  taitikrai struke


aš irgi tipius XS-S nešioju, bet striukė M manau būtų didelė unsure.gif g.gif bet žiauriai graži ji man, ir spalvytė tai tobula wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2013 10 08, 11:16)
aš bandysiu laukti kol bus ta smėlinė spalva, ir gal XS gaudysiu, man akyse stove tas megztukas, neleidžia ramiai miegot  lotuliukas.gif
bral, jau buvau apsiraminus su J.Crew, per pavasarį mažiau pirkau, vasarą nieko nepirkau, žiūriu vėl liga atsinaujina  doh.gif  doh.gif
aš irgi tipius XS-S nešioju, bet striukė M manau būtų didelė  unsure.gif  g.gif  bet žiauriai graži ji man, ir spalvytė tai tobula  wub.gif



deja neturiu leidimo ideti foto i foruma, pamatytumet biggrin.gif
Atsakyti
Nu va greitom..
Foto desinej matosi rankove smile.gif)))
Tokia reali spalva dienos apsvietime wink.gif
user posted image
Atsakyti
LAbai graži striukytė, o šiais metais nėra nieko panašaus?
Atsakyti
Aleja.lt, striukyte thumbup.gif

Bet ji tikriausiai labiau tinkama ne aukstoms, ane g.gif Nes aukstesnems merginoms, jau , tikriausiai, tas dirziukas ne vietoj butu g.gif

Man atrodo, po tavo pasirodymo, ji greitai bus nupirkta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 08 spalio 2013 - 10:32
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 08, 10:53)
Aga, M.
As nesioju XS. Nors siaip crew xxs mano. Bet striuke neturi buti aptempta smile.gif
Ji pukine, bet as ja max iki salciu nesioju. Va nuo +10 iki 0, o tada jau traukiu pukini palta. Bet as salcmire, tai gal kitoms ir visa ziema tiktu smile.gif Kiti tokiu oro gink dieve uggu nenesioja, o man salta. As nesioju biggrin.gif

Tai dydi ji atitinka? M nesioajanciai M ar L geriau butu?
Atsakyti
Aleja, o kaip tie ryskaliukai oxfordukai avisi (vakar d derinuke)? Ar nera l opi oda?

Ir kl - koki impregnatoriu, ty kokio gamintojo naudojat? g.gif
Paskaiciau ir galwoju gal tikrai reiktu suimpregnuoti... gi avalyne nusipirkusi visad impregnuoju...
Maniske ale "ryzos" sp Henna. Brompton mini-hobo. Keleta kartu patekau i lietu, bet isdziuvus demiu nelikdavo. Bet gal ziemai, rudeni butu geriau ir apsaugoti impregnantu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 08 spalio 2013 - 10:34
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 08, 10:25)
Nu va greitom..

wub.gif wub.gif ka reiskia kai zmogus smulkutis
Atsakyti
Aleja.lt
nu labai graži striukė 4u.gif

mane irgi domintų kokiu impregnatorium rankines purškiat? smile.gif
Atsakyti
Labai aukstoms gali netikti. Tiksliau gali jaustis nepatogiai..
Man aukstas liemuo niekada nekliuna, patinka wink.gif
M dydi siulyciau M (europini) nesiojanciai. Nebent norit siauresnes, tada ir L nesiojanciai tiks.
As po ja stora megztuka apsivelku kai salta.
--------

Loaferiuku pink nenesiojau. Gavau jau vasros gale. Kita mergaite nesiojo. Viskas ok. Impregnuoti ir pirmyn. Odyte laaaabai minksta. Kaip basa su jais. As turiu dar suede sviesius, tai labai tepasi, bet irgi laaaabai patogus. Man tobula forma. Mano mylimiausia smile.gif
----------

As purskiu paprastu odai skirtu, Salamander ar kt. Koks po ranka smile.gif

Papildyta:
J crew nuorodos papildytos. Bet mazai labai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aleja.lt: 08 spalio 2013 - 10:44