Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(Aireda @ 2013 10 16, 12:38)
As daznai darau klaida, kad nusiperku patinkanti ruba, o veliau galvoju kaip ji priderinti. Va tada ir prasideda... biggrin.gif Tai niekur netinka, tai dar kazko reikia prie jo ir pan. doh.gif


va va drinks_cheers.gif ir as tokia pat. Pamatau - noriu bigsmile.gif o paskui buna kad prie jo reikia dar puse garderobo susipirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 16, 12:39)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif  user posted image

siandien sakiau reiks suskaiciuot kiek turiu crew daiktu kuriu dar ne karto nedevejau  rolleyes.gif o kitos tokiu neturit?  blush2.gif cia as viena tokia ku ku  blush2.gif  ax.gif


Aš gal geriau net neužsiimsiu tokia matematika, nes pas mane kalnas jcrew rūbų, kurie ne tik kad su etiketėmis, bet net iš maišelių neišimti ir juo labiau - nematuoti doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Perku, net nežinau, dėl terapijos, kad turėti, nu maža kada, bet gal prireiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 16, 13:39)

siandien sakiau reiks suskaiciuot kiek turiu crew daiktu kuriu dar ne karto nedevejau  rolleyes.gif o kitos tokiu neturitblush2.gif cia as viena tokia ku ku  blush2.gif  ax.gif


manau visos cia po viena-kita turim... biggrin.gif mirksiukas.gif kai kurios gal ir ne viena -kita, o daugiau ... biggrin.gif

as gi uzsipirkau pernai ziema cafe capri geltonas ir raudonas, atgulejo, sulaukiau sezono ... ir ka.......tai su geltonom sugebejau iseiti i zmones 1 karta blush2.gif raudonom pasiseke labiau - gal 3 kartus isejau biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 10 16, 12:41)
Baikit cia manes "gydyt" lotuliukas.gif A tai nusipirksiu biggrin.gif O taip dziaugiuosi, kad sia savaite nieko nereikia, net i kriu puslapius neinu biggrin.gif

Kas cia per rankoves jo tokios idomios? Anoj foto lyg ilgos buvo g.gif


jau girdziu balse susidomejima lotuliukas.gif Tos rankoves turetu buti kazkur iki alkuniu, nors skirtingose vietose buvo skirtingo ilgio, tai va vakare zinosiu kaip ten is tikruju 4u.gif


QUOTE(Jucke @ 2013 10 16, 12:43)
Aš gal geriau net neužsiimsiu tokia matematika, nes pas mane kalnas jcrew rūbų, kurie ne tik kad su etiketėmis, bet net iš maišelių neišimti ir juo labiau - nematuoti  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Perku, net nežinau, dėl terapijos, kad turėti, nu maža kada, bet gal prireiks biggrin.gif


drinks_cheers.gif malonu girdeti biggrin.gif na pas mane tada dar geresne stadija, maisiukuose tik tas megztukas ir maudymukas ka tik gauti, na ir dar maritime blazer neispakuotas guli, bet ta jau matavausi kitos spalvos tai zinau kad bus geras biggrin.gif kiti tai jau ispakuoti bent, nors yra kabanciu ir su etiketem dar ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Dideja @ 2013 10 16, 12:45)
as gi uzsipirkau pernai ziema cafe capri geltonas ir raudonas, atgulejo, sulaukiau sezono ... ir ka.......tai su geltonom sugebejau iseiti i zmones 1 karta blush2.gif  raudonom pasiseke labiau - gal 3 kartus isejau biggrin.gif  ax.gif


o as su saviskem raudonom, kur cia rodziausi ir ikalbejot kad gerai biggrin.gif , dar nebuvau zmonese blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucke @ 2013 10 16, 13:43)
Aš gal geriau net neužsiimsiu tokia matematika, nes pas mane kalnas jcrew rūbų, kurie ne tik kad su etiketėmis, bet net iš maišelių neišimti ir juo labiau - nematuoti  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Perku, net nežinau, dėl terapijos, kad turėti, nu maža kada, bet gal prireiks biggrin.gif


Tai, va, kiekviena cia is musu, matyt, turi tokiu nedevimu jcrew rubu, o gal kada prireiks biggrin.gif Reikia daryti susitikima ir keistis bigsmile.gif

QUOTE(Dideja @ 2013 10 16, 13:45)
manau visos cia po viena-kita turim... biggrin.gif  mirksiukas.gif kai kurios gal ir ne viena -kita, o daugiau ... biggrin.gif

as gi uzsipirkau pernai ziema cafe capri geltonas ir raudonas, atgulejo, sulaukiau sezono ... ir ka.......tai su geltonom sugebejau iseiti i zmones 1 karta blush2.gif  raudonom pasiseke labiau - gal 3 kartus isejau biggrin.gif  ax.gif


Dideja, o pas mane atvirksciai: as geltonas capri devejau daznai, o raudonos taip ir guli blush2.gif

Atsakyti
As irgi turiu rubu su etiketem, kuriu dar i zmones neisvedziau blush2.gif Bet tikrai isvesiu biggrin.gif Arba ne hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 16, 13:57)

Dideja, o pas mane atvirksciai: as geltonas capri devejau daznai, o raudonos taip ir guli  blush2.gif


Nu va..., reikejo mums pirkt jas abejas ant dvieju, butume pasidalinusios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 16, 13:59)
Nu va..., reikejo mums pirkt jas abejas ant dvieju, butume pasidalinusios lotuliukas.gif


Tai jau tikrai lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema ziuriu baiginejasi.... ax.gif

Aireda, gal imsies savo seno darbo - atidaryti nauja g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 16, 12:57)
Reikia daryti susitikima ir keistis bigsmile.gif


variantas drinks_cheers.gif bet man gaila butu turbut, irgi vis su ta mintim laikau, kad nagi tikrai prireiks, tikrai uzsidesiu rolleyes.gif


QUOTE(zaRAza @ 2013 10 16, 12:58)
Bet tikrai isvesiu biggrin.gif Arba ne hihihi.gif


aisku, svarbiausia tureti mirksiukas.gif
bet uztat negaliu pasakyti, kad neturiu kuo apsirengti va tongue.gif vyras kazkada pajuokavo, kad turbut tu kaip visos irgi neturi, tai net nustebo kai pasakiau, isivaizduok brangusis turiu tongue.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti