Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(driu @ 2013 10 07, 13:39)
cia filmukas yra, trumpos  4u.gif
http://www.net-a-por...ZUEjEcPIruJElg#


cia kaip graziai atrodo jis bigsmile.gif ir sitos bordo sodrios grazios spalvos, paveiksliuke tokios niurokos atrode
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2013 10 07, 10:24)
Merginos, kaip Biennial Hobo rankinė, gal kas turit? Užsisakiau ir galvoju dabar  biggrin.gif  neturiu Jcrew odos nieko, ar kokybiška?

Merginos negi neturit niekas Biennal rankinių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2013 10 07, 14:20)
rasykit man jei netiks, nes as S pasiemus faktas, kad skesiu  verysad.gif

drinks_cheers.gif jūs už mane lieknesnė, kiek pamenu iš foto mirksiukas.gif Tai jei man bus mažokas jums jau tikrai tiktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2013 10 07, 15:13)
Aš tą patį padariau  blush2.gif Šiaip viską iš Jcrew perku XS, bet pasiskaičius, kad šitas laisvesnis, surizikavau XXSMALL. Sakiau jeigu netiks parduosiu  irnesakyk.gif
Aš labai panašų turiu, kur nuorodą buvau įdėjus prieš kelias žinutes. Skalbiau apykaklę kol kas tik 1 kartą, bet viskas  thumbup.gif Turiu nusipirkus purškiamo tulžies muilo (Ringuvos). Su jo putomis supurškiau apykakle, lengvai paspaudinėjau, vietas kur buvo išsitepę pudrą švelniai patryniau guminiu šepetėliu, leidau 20 min pastovėti ir viskas. Apykaklė švarutėlė. Be to jos iš labai fainos medžiagos, kuri beveik nesiglamžo. Jeigu ištiesinus išdžiovinsit tai lygint tikrai nereikės.

Aisku , aciu - turesiu minti, jei susigundysiu galutinai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(driu @ 2013 10 07, 15:20)
rasykit man jei netiks, nes as S pasiemus faktas, kad skesiu  verysad.gif

O Jus, driu, man- jei skesit wink.gif Siaip M perku- tai gal ir S tiks jei laisvesnis bus.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 07 spalio 2013 - 14:31
QUOTE(Soffyyy @ 2013 10 07, 14:13)
Aš tą patį padariau  blush2.gif Šiaip viską iš Jcrew perku XS, bet pasiskaičius, kad šitas laisvesnis, surizikavau XXSMALL. Sakiau jeigu netiks parduosiu  irnesakyk.gif
Aš labai panašų turiu, kur nuorodą buvau įdėjus prieš kelias žinutes. Skalbiau apykaklę kol kas tik 1 kartą, bet viskas  thumbup.gif Turiu nusipirkus purškiamo tulžies muilo (Ringuvos). Su jo putomis supurškiau apykakle, lengvai paspaudinėjau, vietas kur buvo išsitepę pudrą švelniai patryniau guminiu šepetėliu, leidau 20 min pastovėti ir viskas. Apykaklė švarutėlė. Be to jos iš labai fainos medžiagos, kuri beveik nesiglamžo. Jeigu ištiesinus išdžiovinsit tai lygint tikrai nereikės.


As megztukus perku XS-S, sito irgi XXS paemiau drinks_cheers.gif

Oi kaip gerai kad nesiglamzo tos apykakles thumbup.gif nes as bijojau kad nebus kaip islyginti po plovimo, o i valykla irgi truputi baisu nest kad nesugadintu akmenuku unsure.gif

QUOTE(-Gyte- @ 2013 10 07, 14:24)
Merginos negi neturit niekas Biennal rankinių  smile.gif


as rasiau kad turiu Biennal bet kitokia ax.gif http://www.supermama...?...&p=64229216
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 07, 11:11)
Aciu uz nauja temute 4u.gif

Aireda, ar nusipirkai sau tuos factory bordinius dzinsus, apie kuriuos vakar kalbejom?
Man nupirko, belieka tiketis , kad tiks smile.gif


Dideja, nusipirkau mirksiukas.gif Belieka viltis kad tiks ax.gif

As tai salu su merino megztiniais trumpom rankovem arba 3/4 rankovem salta sezona. Ir tie su apykaklem arba su briliantais megztukai grazus, bet daugiau iseiginiai.
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 10 07, 14:30)
O Jus, driu, man- jei skesit wink.gif Siaip M perku- tai gal ir S tiks jei laisvesnis bus.. ax.gif

butinai drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Soffyyy @ 2013 10 07, 14:28)
drinks_cheers.gif jūs už mane lieknesnė, kiek pamenu iš foto  mirksiukas.gif Tai jei man bus mažokas jums jau tikrai tiktų  4u.gif

laukiu ziniu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 07, 14:00)
aisku, dekui smile.gif
as kazkaip to ilgio bijojau, kad neatrodytu bobutiskas smile.gif

pati ta spalva vintage berry labai israiskinga, ane?  smile.gif


Spalva vasarai grazi. Labai grazi. Nera pasteline biggrin.gif bet nera neonine.. Grazi wink.gif

QUOTE(-Gyte- @ 2013 10 07, 14:24)
Merginos negi neturit niekas Biennal rankinių  smile.gif


As neturiu. Bet kas turi, toms patinka. BUTINAI gavusi impregnuokit. Ir gerai impregnuokit.
Nes nuo lietaus odyte megsta demem nueit.
Gyvai maciau bennial satchel wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 07, 12:07)
Gyvai maciau bennial satchel  wub.gif

http://www.jcrew.com...~~~~~/57107.jsp

kazin kaip sita spalvyte mauve blush

gal panasi kaip Beige..

ir as i ja senai jau ziuriu. gal dabar su 40, kaina gera gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2013 10 07, 15:29)
http://www.jcrew.com...~~~~~/57107.jsp

kazin kaip sita spalvyte mauve blush

gal panasi kaip Beige..

ir as i ja senai jau ziuriu. gal dabar su 40, kaina gera gaunasi  g.gif



Sita maciau wub.gif
Bet tik patalpoje prie dirbtinio apsvietimo. Jos spalva buvo tokia rausvai rusvai pilksvai alyvine smile.gif
Benita ja turi. Gal ji oasakys kokia ji dienos sviesoj wink.gif Man grazi wub.gif
Atsakyti
Dideja, ejau vel oaziureti kokia spalva ir koks ilgis.. Nu ir kaaa.....
As jo nebepardavinesiu.
Kadangi jis man pasmunka ant klubu tai gaunasi zemiau keliu, reiks nest siaurinti arba trumpinti. Arba ir ta ir ta.
user posted image

Realiai spalva sijono ir batuku skiriasi. Batukai sviesesni, sijonas toks ciklameninis.
Cia uzlenktas liemuo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aleja.lt: 07 spalio 2013 - 16:06
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 07, 12:45)
Sita maciau  wub.gif
Bet tik patalpoje prie dirbtinio apsvietimo. Jos spalva buvo tokia rausvai rusvai pilksvai alyvine smile.gif
Benita ja turi. Gal ji oasakys kokia ji dienos sviesoj wink.gif Man grazi  wub.gif



Kaip skaniai skamba bigsmile.gif bigsmile.gif

merginos, o sitie megstukai keliais dydziais didinti biggrin.gif

http://www.jcrew.com...isSaleItem=true
Atsakyti