Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 16, 11:29)
Enura, imesk foto  wub.gif
Laukiu sito megstuko, l. idomu kaip jis gyvai...  4u.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(zaRAza @ 2013 10 16, 11:41)
Nu man sis megztinis visiskai nepatinka.
Papildyta:
Nors pati pastebiu tendencija, kad kai kurie nepatinkantys daiktai veliau ima patikt ir ne tik patikt, o mirtinai uzsireikia, kai jau gaut beveik nebeimanoma buna biggrin.gif


Sitoj foto ir man nepatiko, bet buvo man rodos Driu imetusi kita nuoroda kur buvo bordo spalvu, tai labai graziai atrode wub.gif As irgi ji ne tokiam stiliuj isivaizduoju, specialiai emiau mazesni dydi, kad butu prigludes ir kad butu ne sportinio, o daugiau iseiginio stiliaus. Bet paziuresim ar pasiteisins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 10 16, 13:01)
Gal kas gali sios palaidines is JCREW nuoroda imest..? Kazi dar ju ismeta..? tokia ji man..  wub.gif



man ji irgi wub.gif deja, jos neturiu ax.gif tik salika toki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 10 16, 12:41)

hihihi.gif Nesiderina man sportbaciai ir kablai beigi regbinis megztukas su juvelyrika kazkokia biggrin.gif
Papildyta:
Nors pati pastebiu tendencija, kad kai kurie nepatinkantys daiktai veliau ima patikt ir ne tik patikt, o mirtinai uzsireikia, kai jau gaut beveik nebeimanoma buna biggrin.gif


Matai, ZaRAza, cia kiekvienam savo laikas ateina. Ta tendencija tikrai veikia. As pati ne karta esu sakius NIEKADA, bet poto ziuriu, kad kategoriskumas tirpta...
As del jo bisk abejojau del sumezgimo fakturos ir tu akmenuku, kad nebutu l "pigiuskiniai"... Visgi tikiuosi, kad bus simpatiskas rubas laiswalaikiui... Todel butu l faina pamatyt reportaziuka. Nes turbut dar nlb greit gausiu... Mergaites jus jau gavot rubeliu is -40%?
Atsakyti
QUOTE(varlyte3 @ 2013 10 16, 13:04)

Aciukas 4u.gif Padabosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 16, 13:08)
drinks_cheers.gif
Sitoj foto ir man nepatiko, bet buvo man rodos Driu imetusi kita nuoroda kur buvo bordo spalvu, tai labai graziai atrode  wub.gif As irgi ji ne tokiam stiliuj isivaizduoju, specialiai emiau mazesni dydi, kad butu prigludes ir kad butu ne sportinio, o daugiau iseiginio stiliaus. Bet paziuresim ar pasiteisins  4u.gif


Enura, ar Tu sakeisi Crew blatinukus tr.rankovemis su akmenukais ant apykakles? Jei neklystu, kaip Tau jie?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 16 spalio 2013 - 12:21
Zaraza, va cia jis visiskai kitam amplua biggrin.gif 4u.gif

http://www.net-a-por...ZUEjEcPIruJElg#

gal jau nebe tokia kategoriska jo atzvilgiu ? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 10 16, 13:05)
Na, nezinau, mazu uzsireiks kada biggrin.gif Bet man jie bais primena sita ruba del tokiu rankoviu, tai kazkaip kol kas  schmoll.gif


Kodel gi ne? Laisvalaikiui, man visai grazu jei merginos graziai pasiderina, tik gal jaunesnems panelems... g.gif biggrin.gif O gal sitox? biggrin.gif lotuliukas.gif Geros mazules! Bijoc pasigincyt su tokiomis, kad poto be priekiniu dantu nelikti... blink.gif biggrin.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 16, 12:12)
Enura, ar Tu sakeisi Crew blatinukus tr.rankovemis su akmenukais ant apykakles? Jei neklystu, kaip Tau jie?


Taip, turiu tokius user posted image
bet dar nebuvau apsivilkus blush2.gif bet matavausi lotuliukas.gif

Siaip tai man jie graziausiai atrode po megztuku, o vieni kazkaip nelabai, dar nesugalvojau prie ko juos nesiociau ax.gif gal prie sijonuko graziausiai man ziuretusi, bet dabar kai salta tai nelabai ir galvojau dar 4u.gif

o siaip apykakle man ju labai grazi wub.gif patys irgi fainos medziagytes su elastanu, patenkinta as jais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 16, 13:25)
Taip, turiu tokius
bet dar nebuvau apsivilkus  blush2.gif  bet matavausi  lotuliukas.gif

patenkinta as jais  smile.gif



lotuliukas.gif nu ne...o Tu vasara juos gavai, ar ne? biggrin.gif

Saunuole, kad nors pamatavai, zinosi ar tinka mirksiukas.gif tongue.gif


Atsakyti
As tai nesistebiu, kad gauna ir nepamatuoja, ar gauna, pamatuoja ir neuzsideda ax.gif Ir man taip buna doh.gif
As daznai darau klaida, kad nusiperku patinkanti ruba, o veliau galvoju kaip ji priderinti. Va tada ir prasideda... biggrin.gif Tai niekur netinka, tai dar kazko reikia prie jo ir pan. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 16, 12:28)
lotuliukas.gif nu ne...o Tu vasara juos gavai, ar ne? biggrin.gif

Saunuole, kad nors pamatavai, zinosi ar tinka mirksiukas.gif  tongue.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif user posted image

jau vasaros pabaiga man rodos buvo kai gavau g.gif na bet neisi gi kasdien su jais, laukiau progos, bet nepasitaike, tai dabar laukia progos toliau biggrin.gif rolleyes.gif

siandien sakiau reiks suskaiciuot kiek turiu crew daiktu kuriu dar ne karto nedevejau rolleyes.gif o kitos tokiu neturit? blush2.gif cia as viena tokia ku ku blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Baikit cia manes "gydyt" lotuliukas.gif A tai nusipirksiu biggrin.gif O taip dziaugiuosi, kad sia savaite nieko nereikia, net i kriu puslapius neinu biggrin.gif

Kas cia per rankoves jo tokios idomios? Anoj foto lyg ilgos buvo g.gif
Atsakyti