Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(dzestina @ 2013 10 16, 08:49)
Turejau sias kelnes tai tikrai platokos,gal aukstesnei  ir graziai atrodytu,bet man su 168 negrazu schmoll.gif

mano 175, o placios visos, ar galai labiau? 4u.gif liemuo aukstas?
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 16, 11:10)
ligones mes biggrin.gif  fool.gif svarbu tureti  lotuliukas.gif As va sita grozi gavau pries 2 dienas
http://www.jcrew.com...duct_detail.jsp
bet dar net neprisiruosiau pasimatuoti  blush2.gif  doh.gif



man meta i bendra puslapi, nematau ka Tu cia gavai... biggrin.gif

na, nieko sau, net nesimatavai ? blink.gif jau ka ka, bet pasimatuoti as sugebu is karto biggrin.gif tik po to gali likti kaboti spintoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 16, 12:33)
man meta i bendra puslapi, nematau ka Tu cia gavai... biggrin.gif

na, nieko sau, net nesimatavai ?  blink.gif jau ka ka, bet pasimatuoti as sugebu is karto biggrin.gif  tik po to gali likti kaboti spintoje  ax.gif



Merino swing sweater

http://www.jcrew.com...eater/02694.jsp
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 16, 10:33)
man meta i bendra puslapi, nematau ka Tu cia gavai... biggrin.gif

na, nieko sau, net nesimatavai ?  blink.gif jau ka ka, bet pasimatuoti as sugebu is karto biggrin.gif  tik po to gali likti kaboti spintoje  ax.gif


sorry, nepatikrinau nuorodos blush2.gif

user posted image

nu va buna ir taip pas mane blush2.gif viena diena is masinos pamirsau atsinesti tai tingejau eiti, o vakar irgi velokai grizau tai jau nebesimatavau, siandien jau gal kaip nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuti @ 2013 10 16, 08:20)
Yra M.Factoryje raidem zymima .
Jcrew skaiciais.

aisku ax.gif Tuomet nepagelbesiu..
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 16, 11:49)
sorry, nepatikrinau nuorodos  blush2.gif

user posted image

nu va buna ir taip pas mane  blush2.gif viena diena is masinos pamirsau atsinesti tai tingejau eiti, o vakar irgi velokai grizau tai jau nebesimatavau, siandien jau gal kaip nors  biggrin.gif


Enura, imesk foto wub.gif
Laukiu sito megstuko, l. idomu kaip jis gyvai... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sauleleee_ @ 2013 10 15, 16:04)
ryte rudaplauke sia pagavo ax.gif  wub.gif su dar nepasikeitusiom kainom, gavosi nereali nuolaida  blush2.gif

user posted image


Sita Factory? Nes as is Crew laukiu ...
Atsakyti
QUOTE(gtn @ 2013 10 15, 22:25)
Gal kuri turi ir galetu parasyti M dydzio silkinukes ismatavimus  ax.gif Aciu  4u.gif


As galiu, bet tik rytoj mirksiukas.gif O siaip Jums bus didele, manau, nes as sau M pirkau, tinka, bet taip ir neuzsivilkau dar doh.gif


QUOTE(enura @ 2013 10 16, 11:49)


Nu man sis megztinis visiskai nepatinka. Ir dar vienas yra panasus- su apykakle siuvineta. Primena toki stiliu-
user posted image
hihihi.gif Nesiderina man sportbaciai ir kablai beigi regbinis megztukas su juvelyrika kazkokia biggrin.gif
Papildyta:
Nors pati pastebiu tendencija, kad kai kurie nepatinkantys daiktai veliau ima patikt ir ne tik patikt, o mirtinai uzsireikia, kai jau gaut beveik nebeimanoma buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 10 16, 12:41)
Nors pati pastebiu tendencija, kad kai kurie nepatinkantys daiktai veliau ima patikt ir ne tik patikt, o mirtinai uzsireikia, kai jau gaut beveik nebeimanoma buna biggrin.gif

Na tuos sportbačius ant kulno tai, manau, be vargo rasi, jei meilė jiems užeis biggrin.gif o vat su j crew tuo megztuku, tai gali būti jau sudėtingiau. biggrin.gif man tai faini šitie megztukai, o ypač šitas tai išvis labai tavo stiliaus atrodo kažkodėl rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl.: 16 spalio 2013 - 11:59
Gal kas gali sios palaidines is JCREW nuoroda imest..? Kazi dar ju ismeta..? tokia ji man.. wub.gif
Tos Poli is factory nesinori.. ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 16 spalio 2013 - 12:02
QUOTE(zaRAza @ 2013 10 16, 12:41)
1. Nu man sis megztinis visiskai nepatinka. Ir dar vienas yra panasus- su apykakle siuvineta. Primena toki stiliu-

2. hihihi.gif Nesiderina man sportbaciai ir kablai beigi regbinis megztukas su juvelyrika kazkokia biggrin.gif
Papildyta:

3. Nors pati pastebiu tendencija, kad kai kurie nepatinkantys daiktai veliau ima patikt ir ne tik patikt, o mirtinai uzsireikia, kai jau gaut beveik nebeimanoma buna biggrin.gif


1. Na, man tai jis grazus , tas megztukelis (nors Tavo ideti aukstakulniai sportbaciai baisus lotuliukas.gif )

2. O del derinimo , tai as irgi matau sita megztinuka ne tokiam deriny su dzinsais , kaip ant manikenes, bet tarkim tame deriny, kur manekene raudona mini sijonuka su juo demonstruoja, tai man jis thumbup.gif Zodziu, as matau ji kaip labai iseigini biggrin.gif va cia http://s7.jcrew.com/is/image/jcrew/02677_R...pdp_fs418$

3. drinks_cheers.gif va va...ir man taip buna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 16 spalio 2013 - 12:06
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 10 16, 14:01)
Gal kas gali sios palaidines is JCREW nuoroda imest..? Kazi dar ju ismeta..? tokia ji man..  wub.gif
Tos Poli is factory nesinori..  ax.gif


http://www.jcrew.com...36651/36651.jsp
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 10 16, 12:58)
man tai faini šitie megztukai, o ypač šitas tai išvis labai tavo stiliaus atrodo kažkodėl rolleyes.gif


Na, nezinau, mazu uzsireiks kada biggrin.gif Bet man jie bais primena sita ruba del tokiu rankoviu, tai kazkaip kol kas schmoll.gif
Atsakyti