Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(Letali @ 2013 10 15, 18:20)
man viena linine maikute kaip tik issitampe i sonus nei kad susitrauke  doh.gif

kuris modeliuka issitampe. letali? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 10 15, 22:03)
kuris modeliuka issitampe. letali? mirksiukas.gif


neberasiu jau foto, buvo tokia linine maikute prieki kaklas toks laisvesnis, vienspalves, mano balta, bet tikrai buvo ir juodos mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuri turi ir galetu parasyti M dydzio silkinukes ismatavimus ax.gif Aciu 4u.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2013 10 15, 10:06)
as jo irgi noriu . siaip nesioju visus L megstukus. sito irgi nezinau koki imti. bijau irgi atrodyti kaip bulky  biggrin.gif  biggrin.gif

Uzsisakiau viena paltuji M. tai laukiu kada ateis, ziuresiu kaip atrodo. sito irgi galvoju gal M bandyti  g.gif  g.gif  ax.gif


As apie S mastau... Parasykit kai gausit kaip tiko 4u.gif

QUOTE(gtn @ 2013 10 15, 21:25)
Gal kuri turi ir galetu parasyti M dydzio silkinukes ismatavimus  ax.gif Aciu  4u.gif


Kad M dydzio nera... As turiu 6 dydi-galesiu ismatuoti rytoj ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 15 spalio 2013 - 22:49
QUOTE(Letali @ 2013 10 15, 16:12)
1. as tai sita pasiemiau, nusispjovau kad poliesteris, man ji tokia grazi kasdienai  bus wub.gif

2. ar mes kose virsim is tu bliusku, neisivaizduoju, pilna spinta pas mane , kai kurios dar nei kart neapsivilktos  doh.gif  lotuliukas.gif


1. man tai labai grazi ta tokia zydra su gelem, bet neemiau del to , kad poliesteris schmoll.gif ax.gif

2. sakau cia kazkokia manija isties biggrin.gif doh.gif Pas mane taip pat yra dar nedevetu , ar po karta detu rubu....nu neturi taip but, ruba gi perkam, kad deveti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 16, 08:12)
1. man tai labai grazi ta tokia zydra su gelem, bet neemiau del to , kad poliesteris schmoll.gif  ax.gif

2. sakau cia kazkokia manija isties biggrin.gif  doh.gif Pas mane taip pat yra dar nedevetu , ar po karta detu rubu....nu neturi taip but, ruba gi perkam, kad deveti unsure.gif



Didėja, per daug jau pas mus visko, o Jcrew vid pildo pildo, mūsų norų sąrašas ilgėja... ax.gif Todėl ir sandėliuojame tas šmutkes ne vienetais, o beveik kilogramais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfecta @ 2013 10 16, 07:20)
Didėja, per daug jau pas mus visko, o Jcrew vid pildo pildo, mūsų norų sąrašas ilgėja...  ax.gif Todėl ir sandėliuojame tas šmutkes ne vienetais, o beveik kilogramais  doh.gif


drinks_cheers.gif
Galvoju reiktu pradeti pardavineti, kad nesandeliuoti.... ax.gif Bet tai, kad beveik nerealu parduoti uz ta pacia kaina, tai ir kabo , su viltimi, kad kazkada bus nesiojama ax.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal turit sias vilnos kelnes? idomu jos nera labai placios? nesinori tokiu ale senoviniu kad butu smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 10 15, 22:47)

Kad M dydzio nera... As turiu 6 dydi-galesiu ismatuoti rytoj ax.gif

Yra M.Factoryje raidem zymima .
Jcrew skaiciais.
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2013 10 15, 15:04)
ryte rudaplauke sia pagavo ax.gif  wub.gif su dar nepasikeitusiom kainom, gavosi nereali nuolaida  blush2.gif

user posted image


aš irgi šią prigriebiau, tik melsvą drinks_cheers.gif tikiuosi tiks dydis. o paskui mačiau kaina tik greitai pasikeitė, gerai, kad spėjo mažesne nupirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2013 10 16, 07:46)
Sveikutes, gal turit sias vilnos kelnes? idomu jos nera labai placios? nesinori tokiu ale senoviniu kad butu smile.gif

user posted image

Turejau sias kelnes tai tikrai platokos,gal aukstesnei ir graziai atrodytu,bet man su 168 negrazu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Kuti @ 2013 10 16, 08:20)
Yra M.Factoryje raidem zymima .
Jcrew skaiciais.

ir Factory yra zymima skaiciais,tik nesuprantu kodel,pvz raidem buvo jau ispirkta XS-XXS ,o skaiciais ne,nesuprantu kame ten saknys,kuom skiriasi raidem ir skaiciais doh.gif
N va kad ir paemus sia bliuskute smile.gif
http://factory.jcrew...e=jacquard-navy
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 16, 06:12)
sakau cia kazkokia manija isties biggrin.gif  doh.gif Pas mane taip pat yra dar nedevetu , ar po karta detu rubu....nu neturi taip but, ruba gi perkam, kad deveti unsure.gif


ligones mes biggrin.gif fool.gif svarbu tureti lotuliukas.gif As va sita grozi gavau pries 2 dienas
http://www.jcrew.com...duct_detail.jsp
bet dar net neprisiruosiau pasimatuoti blush2.gif doh.gif
Atsakyti