Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

as tai sita pasiemiau, nusispjovau kad poliesteris, man ji tokia grazi kasdienai bus wub.gif
user posted image

ar mes kose virsim is tu bliusku, neisivaizduoju, pilna spinta pas mane , kai kurios dar nei kart neapsivilktos doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mane irgi doh.gif o kokius dydziu jus imat?

bet tai man rodos visad kai buna nukainavimas 40 ar 50 proc jau su nurodytomis kainomis, ir kai kita diena keiciasi ir visad daznai dubliuojasi man rodos g.gif ar ne?
Atsakyti
Gal kuri nors galėtumėte parašyti atsiliepimą apie tokį paltuką?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2013 10 15, 16:12)
as tai sita pasiemiau, nusispjovau kad poliesteris, man ji tokia grazi kasdienai  bus wub.gif
user posted image

ar mes kose virsim is tu bliusku, neisivaizduoju, pilna spinta pas mane , kai kurios dar nei kart neapsivilktos  doh.gif  lotuliukas.gif


Man ir sita labai grazi buvo wub.gif
Su kokiais ismatavimais koki dydi emet?
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2013 10 15, 16:24)
pas mane irgi  doh.gif o kokius dydziu jus imat?



QUOTE(laurita99as @ 2013 10 15, 16:35)
Man ir sita labai grazi buvo wub.gif
Su kokiais ismatavimais koki dydi emet?


zinokit emiau S su 90cm, bet as tokio tipo palaidines megstu kad laisvesnes butu, nerizikavau su XS nes mano ir ugis 178 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2013 10 15, 15:28)
Gal kuri nors galėtumėte parašyti atsiliepimą apie tokį paltuką?

user posted image

Tikrai fainas,siltas,lengvas,atitinkantis dydi.T.y.,jei nesiojat S,tai ir imkit S.Tinka ilgarankem,nes rankoves ilgos.
Papildyta:


Gal kas toki sijonuka turit ? Kaip jis realybej ?Kaina tai viliojanti.
http://www.jcrew.com...;bmLocale=en_LT
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 14, 11:45)
Ir as taip maniau. Pasiemiau viena megztuka su linu xs d., taip graziai laisvai gulejo, pats tas. Bet isskalbiau rankomis ir vis vien siek tiek susitrauke ir jau per aptemptas man, nes smagiau, kai linas laisvai krenta ax.gif

man niekas nesusitraukia turiu tą maikutę su sketukais fainuolę lininę xs puikiai thumbup.gif wub.gif lasivai krentanti,sijoną skalbiau taip pat idealiai kaip naujas, pakolkas labai patenkinta j.crew lino gaminiais, tikrai man niekas nesitraukia thumbup.gif
Atsakyti
man viena linine maikute kaip tik issitampe i sonus nei kad susitrauke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 15, 11:06)
aciu  4u.gif
spalvu terapija pries rudens depresija  tongue.gif  biggrin.gif

gražus vėrinukas enura, tinka prie megztuko rožinio atspalvio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2013 10 15, 12:05)
as irgi norejau ta juoda imti, bet po to suabejojau del liemens  g.gif bet tai jei tau netiks,galesi man perparduot  biggrin.gif as neauksta, man tiks. koki dydi emei?

As emiau 2 kiek supratau cia yra XS,jei netiks perleisiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2013 10 15, 15:50)
As emiau 2 kiek supratau cia yra XS,jei netiks perleisiu mirksiukas.gif

2 jcrew dydi? g.gif uoj ne,paskesiu tada, as visada imu xxs arba 00 dydi, nors visus kitus rubus nesioju S.
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2013 10 15, 18:20)
man viena linine maikute kaip tik issitampe i sonus nei kad susitrauke  doh.gif

Man Factory lino-medvilnes maikele irgi gerokai isplatejo.
Atsakyti