Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(Aireda @ 2013 10 14, 09:16)
Taip suprantu, kad mums reiketu XS d. imti sio megztinio. S d. bus per didelis, bus laisvas.
Dar viena iseitis - gerai isskalbti ta lina biggrin.gif  doh.gif


Ne tik , kad laisvas, manau jau krisiu is jo, jei XS 47 cm ax.gif doh.gif

Su skalbimais bijociau zaist, kad visai "nesuvaryti" megztuko ax.gif biggrin.gif

Ne likimas man matyt buvo ji tureti...

O XS dydis buvo kazin per -40 %? Gal , sakau, kazkas per maza atsisius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Parachutes @ 2013 10 14, 02:09)
Factory praktiskai viska galima susigaudyti per final sale, o tada dar ir daznai buna koks nuolaidos kodukas. Tai manau butu galima nusipirkti si megztuka pigiau bent kokiais 30%. Bet zinoma reiktu budeti biggrin.gif

tai va, butet, deja, dazniausiai laiko neturiu doh.gif bet tiek to, surizikuosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2013 10 13, 22:57)
Gal kuri turite Factory Puffer Jacket? Gal galit dydį pakomentuoti ir ar vertas dėmesio?
user posted image



Ta striukė domina ir mane, kainų neseku-sakykit čia jau skaitos gera?
Atsakyti
Mergaitės kaip šita bliuskutė, gal kuri turite ? ar graži realiai ? kaip dydžiai ? 4u.gif ar verta dabar imti už tokią kainą ? varvinu seilę ir neapsisprendžiu blush2.gif
http://factory.jcrew...ame=mauve-blush
Atsakyti
Patarkit ,gal ir buvo kalbėta,gal praleidau 4u.gif - 6-iametei 117 cm ūgio imti 6/7 dydį striukytės ? - http://www.jcrew.com...e=neon-amethyst
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 14, 09:30)
Ne tik , kad laisvas, manau jau krisiu is jo, jei XS 47 cm ax.gif  doh.gif

Su skalbimais bijociau zaist, kad visai "nesuvaryti" megztuko ax.gif  biggrin.gif

Ne likimas man matyt buvo ji tureti...

O XS dydis buvo kazin per -40 %? Gal , sakau, kazkas per maza atsisius smile.gif

aš jau įsitikinau, kad j.crew lininius viską reikia imti vienu dydžiu mažesnius aš imu xs maikutes ax.gif ax.gif ir sijonukus kas iš lino, na bus oversize biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 10 14, 10:21)
aš jau įsitikinau, kad j.crew lininius viską reikia imti vienu dydžiu mažesnius aš imu xs  maikutes ax.gif  ax.gif ir  sijonukus kas iš lino, na bus oversize biggrin.gif  ax.gif


tai, kad neturejau nieko lininio is j.crew... ax.gif

nenoriu oversize... cool.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 14 spalio 2013 - 09:32
Mergytes, su 105 klubiukais koki dydi sijonuku jcrew, factory imti g.gif
Aciu patarusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 10 14, 10:21)
aš jau įsitikinau, kad j.crew lininius viską reikia imti vienu dydžiu mažesnius aš imu xs  maikutes ax.gif  ax.gif ir  sijonukus kas iš lino, na bus oversize biggrin.gif  ax.gif


Ir as taip maniau. Pasiemiau viena megztuka su linu xs d., taip graziai laisvai gulejo, pats tas. Bet isskalbiau rankomis ir vis vien siek tiek susitrauke ir jau per aptemptas man, nes smagiau, kai linas laisvai krenta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte3 @ 2013 10 14, 10:56)
Mergytes, su 105 klubiukais koki dydi sijonuku jcrew, factory imti  g.gif
Aciu patarusioms  4u.gif


8
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 14, 10:25)
tai, kad neturejau nieko lininio is j.crew... ax.gif

nenoriu oversize... cool.gif


gal iseis pasiaurinti bent per sonus , klausimas tik kaip peciai gules g.gif
Atsakyti
Merginos, Jūs žinovės 4u.gif ar ši striukė būtų tinkama mūsų žiemoms?
http://factory.jcrew...olor_name=black
Atsakyti