Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(Soffyyy @ 2013 10 07, 12:54)
O papildymas buvo? Nes ko norėjau tai dydžiai nepasikeitė?  verysad.gif

Aš pasiėmiau tik šitą komplektuką - raudoną sijonuką ir megztuką su akmenukais (tų pačių spalvų, kaip ant modeliuko  biggrin.gif ) :

http://www.jcrew.com...~~~~~/02677.jsp


Gal ir nebuvo, nes ko as norejau irgi neatsirado nei prekiu, nei dydziu verysad.gif

Laukiu sio megztuko, galesiu pakomentuot greitai ax.gif Pas mane bus sviesus. As tik pagal komentarus susidariau ispudi kad jis didintas arba toks turi buti ale laisvas kaip sportiniai marskineliai, bet man taip nesiziuri, tai pasiemiau mazesni didi kad butu prigludes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2013 10 07, 14:39)

Eina sau kaip grazu wub.gif Noriu noriu- belekokios spalvos! bigsmile.gif wub.gif
Kada papildys..? verysad.gif
Atsakyti
Ne vienas modelis realiai yra kitoks, nei ant manekenių fotkina, matomai juos fotografuojamos su sample modeliais, o į gamybą eina truputį pakoreguoti rūbai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 07, 14:42)
Gal ir nebuvo, nes ko as norejau irgi neatsirado nei prekiu, nei dydziu  verysad.gif

Laukiu sio megztuko, galesiu pakomentuot greitai  ax.gif  Pas mane bus sviesus.  As tik pagal komentarus susidariau ispudi kad jis didintas arba toks turi buti ale laisvas kaip sportiniai marskineliai, bet man taip nesiziuri, tai pasiemiau mazesni didi kad butu prigludes  rolleyes.gif

Lauksim komentaru drinks_cheers.gif
Gal ir man surizikuot mazesni pasiimt..? g.gif
Papildyta:
o kaip jums sitas megztukas? Jo kalnierius nusisega?
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 07 spalio 2013 - 13:49
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 10 07, 14:48)
o kaip jums sitas megztukas? Jo kalnierius nusisega?



Man grazus smile.gif
Kalnierius nusisega.
Tik as del praktiskumo suabejojau... ax.gif Na, kaip valyti - plauti ta jo balta apykakle?
Nes , jei deveti be jos - jis netenka dalies zavesio smile.gif

O toj idetoj realioj foto - kazkas ne taip, ar dydis netinkamas g.gif , nes negraziai ziurisi, kazkaip susistumes, i pazastukus sulindes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 07 spalio 2013 - 13:54
QUOTE(Dideja @ 2013 10 07, 14:52)
Man grazus smile.gif
Kalnierius nusisega.
Tik as del praktiskumo suabejojau... ax.gif Na, kaip valyti - plauti ta jo balta apykakle?
Nes , jei deveti be jos - jis netenka dalies zavesio smile.gif

O toj idetoj realioj foto  - kazkas ne taip, ar dydis netinkamas g.gif , nes negraziai ziurisi, kazkaip susistumes, i pazastukus sulindes ax.gif

Tai va- tik i valykla matyt..
Tos realios foto pribaigt gali doh.gif Cia graziausia issirinkau lotuliukas.gif Kitur tas kalnierius atvepes.. del to ir nepopuliarus matyt.. rolleyes.gif

QUOTE(Dideja @ 2013 10 07, 14:56)
na taip, bet kazi kaip valykloj sektusi, ar nenubyretu visi groziai bevalant g.gif

Sunku pasakyt.. g.gif Dar neturejau su tiek blizguciu.. rolleyes.gif Bet gal normaliai padaryta- neturetu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 07 spalio 2013 - 13:58
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 10 07, 14:55)
Tai va- tik i valykla matyt..


na taip, bet kazi kaip valykloj sektusi, ar nenubyretu visi groziai bevalant g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 07, 12:24)
Aleja.lt, maciau parduodi FACTORY LONG PENCIL SKIRT IN DOUBLE-SERGE COTTON.

Idomu, kaip tas Long ilgis ziurisi, cia jau nemazai zemiau keliu gaunasi?
kazkaip svarsciau , bet pabijojau imti sau toki ilgi ax.gif



Man su 167 ilgis iki keliu, tik man didokas sad.gif Ilgis man toks patinka.
Reikia klubu 88-90, o mano 85
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 07, 14:56)
Man su 167 ilgis iki keliu, tik man didokas sad.gif Ilgis man toks patinka.
Reikia klubu 88-90, o mano 85



aisku, dekui smile.gif
as kazkaip to ilgio bijojau, kad neatrodytu bobutiskas smile.gif

pati ta spalva vintage berry labai israiskinga, ane? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2013 10 07, 14:19)
man irgi labai gražus, ypač šis su smėline spalva,kažin kaip su dydžiais? kokį imti su 89 cm.per krūtinę?  rolleyes.gif


Sita realiai ciupinejau parduotuvej, bet rankoves tikrai trumpos, be apsirengimo po apacia ziema niekaip schmoll.gif
O ir siaip, nu labai jau blizga tie akmenukai, toks grynai iseiginis, nekasdienis.... Bet grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 07, 13:42)
Laukiu sio megztuko, galesiu pakomentuot greitai  ax.gif  Pas mane bus sviesus.  As tik pagal komentarus susidariau ispudi kad jis didintas arba toks turi buti ale laisvas kaip sportiniai marskineliai, bet man taip nesiziuri, tai pasiemiau mazesni didi kad butu prigludes  rolleyes.gif

Aš tą patį padariau blush2.gif Šiaip viską iš Jcrew perku XS, bet pasiskaičius, kad šitas laisvesnis, surizikavau XXSMALL. Sakiau jeigu netiks parduosiu irnesakyk.gif

QUOTE(-_erinija_- @ 2013 10 07, 13:48)
o kaip jums sitas megztukas? Jo kalnierius nusisega?
user posted imageuser posted image

Aš labai panašų turiu, kur nuorodą buvau įdėjus prieš kelias žinutes. Skalbiau apykaklę kol kas tik 1 kartą, bet viskas thumbup.gif Turiu nusipirkus purškiamo tulžies muilo (Ringuvos). Su jo putomis supurškiau apykakle, lengvai paspaudinėjau, vietas kur buvo išsitepę pudrą švelniai patryniau guminiu šepetėliu, leidau 20 min pastovėti ir viskas. Apykaklė švarutėlė. Be to jos iš labai fainos medžiagos, kuri beveik nesiglamžo. Jeigu ištiesinus išdžiovinsit tai lygint tikrai nereikės.
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2013 10 07, 14:13)
Aš tą patį padariau  blush2.gif Šiaip viską iš Jcrew perku XS, bet pasiskaičius, kad šitas laisvesnis, surizikavau XXSMALL. Sakiau jeigu netiks parduosiu  irnesakyk.gif

rasykit man jei netiks, nes as S pasiemus faktas, kad skesiu verysad.gif
Atsakyti