Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(inga_ @ 2013 10 13, 21:50)
kokį jūs čia masiškai nusipirkote dideja? koks čia modeliukas?  mirksiukas.gif


Telefonu narsau db, tai nemoku ikelti nuorodos...paziurek 36 psl., kur erinija cituoja soffyyy zinute, lininis toks su grazia apykakle ax.gif

-erinija-, o Tu koki dydi pasiemei to megztuko ir koki iprastai nesioji? 4u.gif
Papildyta:
Nu ne... Db galvoju, ar gali xs buti 47 cm ir atitikti dydi g.gif ax.gif

Soffyyy, parasyk kas ir kaip biggrin.gif Gal neteisingai parasei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2013 10 13, 19:32)
cia tikrai xs ismatavimai ?  blink.gif

Ant etikeres pas mane XS! nebent sumaisytas koks g.gif
QUOTE(Dideja @ 2013 10 13, 20:47)
Soffyyy, rasei, kad dydi atitinka, tai as su 90 cm pasiemiau S d ax.gif


QUOTE(Dideja @ 2013 10 13, 21:13)
Nu ne... Db galvoju, ar gali xs buti 47 cm ir atitikti dydi g.gif  ax.gif
rolleyes.gif
Soffyyy, parasyk kas ir kaip biggrin.gif  Gal neteisingai parasei? ax.gif

Ismatavimai tai geri smile.gif Rasydama "atitinka dydi", mintyje turejau jcrew devima dydi blush2.gif Mano tippiai is kriu pagrinde xs, tik kardiganai ir burbuluociai S,bet pabreziu - man patinka, kai drabuzis prigludes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soffyyy: 13 spalio 2013 - 21:37
Gal kuri turite Factory Puffer Jacket? Gal galit dydį pakomentuoti ir ar vertas dėmesio?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gyte-: 13 spalio 2013 - 22:02
verta imti be nuolaidos papildomos? ar manot, gali dar ji nupigint? g.gif
http://factory.jcrew...06043/06043.jsp
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2013 10 13, 23:13)
verta imti be nuolaidos papildomos? ar manot, gali dar ji nupigint? g.gif
http://factory.jcrew...06043/06043.jsp


Factory praktiskai viska galima susigaudyti per final sale, o tada dar ir daznai buna koks nuolaidos kodukas. Tai manau butu galima nusipirkti si megztuka pigiau bent kokiais 30%. Bet zinoma reiktu budeti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2013 10 13, 22:36)
Ant etikeres pas mane XS! nebent sumaisytas koks g.gif
Ismatavimai tai geri smile.gif  Rasydama "atitinka dydi", mintyje turejau jcrew devima dydi blush2.gif  Mano tippiai is kriu pagrinde xs, tik kardiganai ir burbuluociai S,bet pabreziu - man patinka, kai drabuzis prigludes  biggrin.gif


Aisku, nesusikalbejom vadinasi ax.gif Reikejo man paprasyti Taves ismatavimu pries perkant...
Gal rasiu su kuo pasikeisti, kai gausiu si megztukeli g.gif , gaila, nes mintyse jau deliojau su kuo ji derinsiu ir kur galesiu eiti pasipuosus ax.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 14 spalio 2013 - 06:26
QUOTE(Dideja @ 2013 10 14, 07:25)
Aisku, nesusikalbejom vadinasi ax.gif  Reikejo man paprasyti Taves ismatavimu pries perkant...
Gal rasiu su kuo pasikeisti, kai gausiu si megztukeli g.gif , gaila, nes mintyse jau deliojau su kuo ji derinsiu ir kur galesiu eiti pasipuosus ax.gif  smile.gif


Dideja, vel galvos skausmas doh.gif Tai tu pasiemiai S d.? Kaip tu cia taip sugalvojai g.gif
Atsakyti
Labas rytelis smile.gif
savaitgali gavau swing'a, isimylejau, ilgis geras ir siaip labai mielas, jau noriu kitos spalvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 14, 08:57)
Dideja, vel galvos skausmas doh.gif Tai tu pasiemiai S d.? Kaip tu cia taip sugalvojai g.gif



Taip, Aireda, S d emiau ax.gif

Na, kai Soffyyy rase, kad jis atitinka dydi, tai ir emiau S, nes S gi mano dydis siaip ax.gif

Kazin ar neteks man db "apsizenyt" su situo megztuku g.gif Jau kaip nemegstu tu rubu pardavimu schmoll.gif ir visada i minusa ax.gif
Papildyta:
QUOTE(driu @ 2013 10 14, 09:04)
Labas rytelis smile.gif
savaitgali gavau swing'a, isimylejau, ilgis geras ir siaip labai mielas, jau noriu kitos spalvos  biggrin.gif


Pasirodysi ? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 14 spalio 2013 - 08:09
QUOTE(Dideja @ 2013 10 14, 09:10)
Taip, Aireda, S d emiau ax.gif

Na, kai Soffyyy rase, kad jis atitinka dydi, tai ir emiau S, nes S gi mano dydis siaip ax.gif

Kazin ar neteks man db "apsizenyt" su situo megztuku g.gif Jau kaip nemegstu tu rubu pardavimu schmoll.gif ir visada i minusa ax.gif


Taip suprantu, kad mums reiketu XS d. imti sio megztinio. S d. bus per didelis, bus laisvas.
Dar viena iseitis - gerai isskalbti ta lina biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 14, 08:10)
Pasirodysi ?  smile.gif  4u.gif

reiks pritaikyti momenta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2013 10 14, 09:04)
Labas rytelis smile.gif
savaitgali gavau swing'a, isimylejau, ilgis geras ir siaip labai mielas, jau noriu kitos spalvos  biggrin.gif

Driu, aš taip laukiau jūsų atsiliepimo, pasirodykit bigsmile.gif
Atsakyti