Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

http://www.jcrew.com...isSaleItem=true
http://www.jcrew.com...isSaleItem=true
Atsakyti

as taip apt pirkau ne skinny , o tiesaus modelio velvetukus Facotry sviesius, tai man dydi atitiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2013 10 12, 13:28)
dar karta paklausiu gal galit patarti del baltuko dydzio? is jcrew factory? didinti jie ar mazinti ? as apie cocoon coat ?
galvoju ar 0 ar 2 imti , sijonukus imu 0 , marskinukus , megstukus xs


Turiu cocoon jcrew 0 dydi, ne faktori. Megztukus taip pat perku xs, marskinius 0 dydi. Tai coconas geras, toks laisvesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2013 10 12, 13:40)
labai gera kokybe as turiu sviesius, grazus , patogus  mirksiukas.gif

letali, aš pamenu tu aukšta esi labai bigsmile.gif wub.gif kokį dydį tu pirkai sau ?
su 93-94cm klubais kokio dydžio reiktų, jie atitinka j.crew džinsų dydį, jei imčiau27 dyd. įdomu tiktų g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 10 12, 13:58)
letali, aš pamenu tu aukšta esi labai bigsmile.gif  wub.gif  kokį dydį tu pirkai sau ?
su 93-94cm klubais kokio dydžio reiktų, jie atitinka j.crew džinsų dydį, jei imčiau27 dyd. įdomu tiktų  g.gif  ax.gif


mano ugis 178 cm, per klubus panasiai irgi , o ant etiketes pas mane 27 R mirksiukas.gif

tik sitie skinny kur ideti raso kad inseam 30" , tai man jau mazokai butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 12, 13:53)
Gyte, jau rasiau apie factory dzinsus, kad vieni atitiko iprasta dzinsu dydi, kiti buvo per dideli, bet ten buvo ne skinny. Vienus skinny irgi emiau savo dydzio, bet dar negavau.

Ačiū, mačiau 4u.gif galvojau dar gal kas pakomentuos, juk tikrai ne viena pirkusi smile.gif
QUOTE(Letali @ 2013 10 12, 13:54)
as taip apt pirkau ne skinny , o tiesaus modelio velvetukus Facotry sviesius, tai man dydi atitiko  mirksiukas.gif

4u.gif

Esmė kad aš sukūdau, šlaunys ir klubai, tai ir nebesusigaudau tuose dydžiuose doh.gif jcrew toothpick 26 man žiauriai dideli.. Nu bandysiu 25 tada nes įtariu kažkiekv istiek bus padidinti

Noriu šiuos pasiimti, man jie į ilgaaulius atrodo labai gerai būtų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gyte-: 12 spalio 2013 - 13:37
Ar perkant Is JCrew neuzdeda muito mokescio?
Atsakyti
Vakar matavausi sita TIPPI su nuimama apykakle - tikrai labai grazus ir realybej, bet nebuvo M dydzio, tia negalejau palygint. S man tiko, bet toks jau pagal kuna einantis, ne per aptemptas, normaliai, bet vistiek manau geriau M butu buve. Tik tas sviesus priekis gerokai persimato - visas liemenuko rastas sviete doh.gif

Dar si SWEATSHIRT matavausi ir begsiu siandien pirkt - vakar kazkaip pasilikau pamastymui, bet kad noras nepraeina. Su dzinsiukais ar kokiom kelnytem kasdienai (t.y. ne pasipuosimui, bet ir ne po namus) pats tas.

Ir SITAS tamsusis patiko - gal net graziau nei pirmasis atrodo, bet pilna kaina nepirkciau, lauksiu nuolaidu.
Papildyta:
QUOTE(Inutis @ 2013 10 12, 14:51)
Ar perkant Is JCrew neuzdeda muito mokescio?


Jei tiesiai pati pirksit, tai virsijus leistinas ribas gali uzdet, o merginos per tarpininkes sakosi, tai ir isvengia muitu.
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2013 10 07, 12:16)
Per praeitą -40% pirkau šį megztuką. Išties mielas  ax.gif Kadangi savyje turi lino, tai toks standesnis, storesnis. Labai puošni ir ryški apykaklė. Dydį atitinka.
http://www.jcrew.com...~~~~~/46965.jsp


QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 10 12, 15:18)
Vakar matavausi sita TIPPI su nuimama apykakle - tikrai labai grazus ir realybej, bet nebuvo M dydzio, tia negalejau palygint. S man tiko, bet toks jau pagal kuna einantis, ne per aptemptas, normaliai, bet vistiek manau geriau M butu buve. Tik tas sviesus priekis gerokai persimato - visas liemenuko rastas sviete  doh.gif

Abu labai labai.. Vis masciau apie baseball sweater, bet pasiemiau toki kaip Soffyyy.. wub.gif wub.gif Jis man toks puosnesnis pasirode ir ta spalvota apykakle wub.gif .. ax.gif

greiciau baigtusi tas -40 biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 12 spalio 2013 - 14:48
Sveikos 4u.gif
Norejau paklausti del sio sijonuko
http://factory.jcrew...p;bmUID=k6D1INK

Kaip jo dydis, atitinka, jei turiu factory sortus 2 dydzio, sijonuko 2 dydzio uztektu? Nes sortai prasitampo, tai gerai, bet pradzioj tokie aptempti buna biggrin.gif turejau 4 dydi, tai smukdavo labai, galvoju sijonukas nesitampys, gal 4 reikia g.gif zodziu labai cia sudetingai susakiau viska, kad bus paprasciau, per klubas apie 94cm smile.gif ir cia jau skaitosi gera jo kaina, ar galima pigiau pagaut?

Aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 10 12, 15:45)
Abu labai labai.. Vis masciau apie baseball sweater, bet pasiemiau toki kaip Soffyyy.. wub.gif  wub.gif  Jis man toks puosnesnis pasirode ir ta spalvota apykakle  wub.gif ..  ax.gif

greiciau baigtusi tas -40 biggrin.gif  biggrin.gif


nebereikejo jo vel uzrodyti biggrin.gif doh.gif galvojau, kad visgi nieko daugiau nepirksiu...

nusiunciau ir as, bet tik db, mergaites tikriausiai jau pirko ir nebepirks daugiau, ot tai galvos skausmas doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 12, 16:09)
nebereikejo jo vel uzrodyti biggrin.gif  doh.gif galvojau, kad visgi nieko daugiau nepirksiu...

nusiunciau ir as, bet tik db, mergaites tikriausiai jau pirko ir nebepirks daugiau, ot tai galvos skausmas doh.gif  smile.gif

hihihi.gif
ir as sakiau nebepirksiu- tai atsirado dydis doh.gif
niu gal nupirks... Grazuolis.. wub.gif
Atsakyti