Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 10 11, 21:46)
Kilo klausimas toks... prekiu, kurios yra ispirktos ir galbut kartais papildomos nuorodas turite is anksciau issisaugojusios? Ar yra kazkokie kiti paieskos resursai?  4u.gif


Is anksciau issisaugom. Arba jeigu zinote drabuzio pavadinima, galite i google ivesti ir nukeliausite i reikiama puslapi.
Taip pat Gigi pateikia dideli sarasa drabuziu nuorodu, bet pas ja man regis tik is naujesniu kolekciju buna, senesnius isima.
Atsakyti
QUOTE(Parachutes @ 2013 10 11, 22:15)
Is anksciau issisaugom. Arba jeigu zinote drabuzio pavadinima, galite i google ivesti ir nukeliausite i reikiama puslapi.
Taip pat Gigi pateikia dideli sarasa drabuziu nuorodu, bet pas ja man regis tik is naujesniu kolekciju buna, senesnius isima.


dekui smile.gif
Atsakyti
Gal kas turi nauja Blythe modeli?
http://www.jcrew.com...p;bmUID=k6qYiqI

Kazin dydis atitinka Blythe, ar ne.

Taip gaila, uzsisakiau silkinius contrast trim marskinukus, parkeliavo vakar, o mazi man jie unsure.gif emiau iprastini dydi.. arba Jcrew dydzius pradejo mazinti arba man reikia maziau valgyti blush2.gif
Atsakyti
Su 96 cm klubais koki dydi imat?
http://factory.jcrew...06498/06498.jsp
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 11, 22:04)
Aleja.lt, bet atrodo, kad tycia padarei tokia poza, kad atrodytu per didelis tas grazus tippi tongue.gif

Ant Jcrew manekenes jis taip pat atrodo kaip ant taves, toks laisvas mirksiukas.gif
embroidered tippi



Aireda, zinok tikrai ne poza cia kalta. Man jis labai platus. Cia sustacius i vietas viskas taip atrodo. Realiai juokingai.... Be marskinuku tai as net nekalbu..
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 12, 10:13)
Aireda, zinok tikrai ne poza cia kalta. Man jis labai platus. Cia sustacius i vietas viskas taip atrodo. Realiai juokingai.... Be marskinuku tai as net nekalbu..


Aleja, o man ir siaip ant Taves kazkaip netaip ziurejosi. Esi smulkute ir tox ispudis, kad vizualiai jis tave (tie rombai) dar labiau istempia... g.gif Na, aisq cia skonio reikalas, bet buta reportazu su daug graziau gulanciais rubais ant Taves! 4u.gif mirksiukas.gif

Aireda, man jos irgi laaabai patinka. Pradzioj gavau permazas, teko atsisweikinti. Bet poto pagawau isparduotuveje. Jau rastas wub.gif
Klausyk, gera ideja lotuliukas.gif mazu, rimtai ant sienos pasikabinti... mirksiukas.gif g.gif lotuliukas.gif nes per ziema l l ju pasiilgsiu. Ir kaip faina, prie ju milijonas spalvu tinka. Zodz, jei kas abejojat, tikrai wertos demesio. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2013 10 11, 13:19)
Imkit dydziu mazesne,nes pagooglinus pamaciau S dydi VA ANT KOKIOS MANEKENES mirksiukas.gif
user posted image
Arba cia ziurekit taip pat S dydis  tikrai atitinka gera M
user posted image

kažkaip realiai labai prastai tie megztiniai arodo g.gif baisu pagalvoti kaip atrodys po skalbimo unsure.gif
Atsakyti
Gal kas turite M dydzio Factory megztuko su buldogu ismatavimus?
Nes ka tik gavau M dydzio si megztuka user posted image
ir jis man per didelis, tai itariu, kad buldogas uzsisakytas M dydzio gali buti per didelis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mon Cheri @ 2013 10 12, 08:48)

aš su tiek ėmiau smile.gif

QUOTE(Fortūnos pabučiuota @ 2013 10 12, 10:49)
kažkaip realiai labai prastai tie megztiniai arodo  g.gif baisu pagalvoti kaip atrodys po skalbimo  unsure.gif

drinks_cheers.gif man irgi jis schmoll.gif išvis kaip maikė atrodo, net ne megztukas

QUOTE(erikaa @ 2013 10 12, 10:57)

Nes ka tik gavau M dydzio si megztuka  ir jis man per didelis,


su kokiais išmatavimais jums M per didelis?
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 12, 10:13)
Aireda, zinok tikrai ne poza cia kalta. Man jis labai platus. Cia sustacius i vietas viskas taip atrodo. Realiai juokingai.... Be marskinuku tai as net nekalbu..


Gal ir per didelis, ypac jei apacia plati g.gif

QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 12, 10:44)
Aireda, man jos irgi laaabai patinka. Pradzioj gavau permazas, teko atsisweikinti. Bet poto pagawau isparduotuveje. Jau rastas  wub.gif
Klausyk, gera ideja  lotuliukas.gif  mazu, rimtai ant sienos pasikabinti...  mirksiukas.gif  g.gif  lotuliukas.gif  nes per ziema l l ju pasiilgsiu. Ir kaip faina, prie ju milijonas spalvu tinka. Zodz, jei kas abejojat, tikrai wertos demesio.  thumbup.gif


O as galvojau, tu pardavei savo ir nebeturi ax.gif Gal, kaip sake Dideja, ant saliko toks rastas ir geriausiai ziurisi, bet apskitai tas rastas tikras meno kurinys bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kuri tarpininke turi papildoma koduka factory?
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 12, 11:13)
Gal ir per didelis, ypac jei apacia plati g.gif
O as galvojau, tu pardavei savo ir nebeturi ax.gif Gal, kaip sake Dideja, ant saliko toks rastas ir geriausiai ziurisi, bet apskitai tas rastas tikras meno kurinys bigsmile.gif


na nezinau, man vasara jos visiskai ne per ryskios. Tiesiog virsus buna vienspalvis. Ar ramesniu sp. Gal dar itakoja ir merginos spalvinis tipas. Bet as kuo puikiausiai su jomis jauciausi. Nors patiko ir dryzuotos maikutes derinimo ideja. Sikart nepritarciau Didejos nuomonei. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti