Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 11, 15:52)


Kokia Jus Coliuke biggrin.gif O jis turetu buti aptemptas g.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 11, 15:57)
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 11, 15:52)


Kokia Jus Coliuke biggrin.gif O jis turetu buti aptemptas g.gif



Man graziau kaip tippiai visi (rankos apremptos, per pilva laisvoka), galvojau kad ant marskinuku nesioti reiktu imti didesni dydi, bet didelis man, ne laisvoka o visiskai laisva. Per pazastukus 45cm
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2013 10 11, 14:38)
Tik tiek kad as viesai tai jau tokiu grozybiu nerodyciau,nebent jei atrodo kad ji labai daili lotuliukas.gif


Net is namu neitumet? bigsmile.gif Juk is namu kai isieni, tai irgi gaunasi viesai biggrin.gif

Siap tas megztukas atrodo baisiai ant visu be isimties cia ikeltu moteru.
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2013 10 11, 15:47)
as katik sugadinau savo vilnoni salikeli  cry.gif
nesuprantu kaip, ir skalbiau spec programa su kitais vilnoniais drabuziais ir su spec skalbikliu, o istraukiau veltini  doh.gif

user posted image


Hmmm as toki isskalbiau vilnos rezimu su eko vilnos skalbikliu ir nieko, kaip naujas g.gif
Papildyta:
QUOTE(ingridzi @ 2013 10 11, 16:28)
Hmmm as toki isskalbiau vilnos rezimu su eko vilnos skalbikliu ir nieko, kaip naujas  g.gif
Beje, gal kam tokio reiktu, nes as taip ir neprisitaikiau jo...

Atsakyti
QUOTE(ingridzi @ 2013 10 11, 17:33)
Hmmm as toki isskalbiau vilnos rezimu su eko vilnos skalbikliu ir nieko, kaip naujas  g.gif


as dabar suabejojau ar tikrai sita nuotrauka idejau, pakankamai seniai pirkau as ji, nebeatrasiu pas save g.gif jis toks siurkstokas buvo, ne slidus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2013 10 11, 17:15)
as dabar suabejojau ar tikrai sita nuotrauka idejau, pakankamai seniai pirkau as ji, nebeatrasiu pas save  g.gif  jis toks siurkstokas buvo, ne slidus  g.gif

Taip, jis gal toks siurkstesnis, vilnoniskesnis, bet man jis toks ir siltesnis atrodo nei kiti vilnoniai crew saliai. Spalvos oranzine su fukciju...Siaip tai labai grazus, kam spalvytes tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridzi @ 2013 10 11, 19:41)
Taip, jis gal toks siurkstesnis, vilnoniskesnis, bet man jis toks ir siltesnis atrodo nei kiti vilnoniai crew saliai. Spalvos oranzine su fukciju...Siaip tai labai grazus, kam spalvytes tinka  thumbup.gif


nu tai tas pats reiskia mirksiukas.gif
Atsakyti
Gavau sias spalvingas kelnes. Koks grazus rastas wub.gif Gal kelnems ir per rysku jau, bet galeciau pakabinti jas ant sienos vietoj paveikslo ir ziureti ax.gif rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Aleja.lt, man neatrodo is foto, kad megztukas butu per didelis, kaip ant marskiniu pats tas smile.gif
Man tai jokiu megztiniu rankoves nebuna aptemptos, nes rankos plonos ax.gif

Aireda, kelnytes mielos smile.gif bet pasakysiu, kad man sis rastas kazkodel graziausiai ziurejosi ne ant kelniu, ne ant marskinuku, o butent ant salikelio 4u.gif

Lyn, kur sijono fotoreportazas g.gif biggrin.gif

Dar del to factory sijono pasisakysiu...tai va, kai as ziurejau, tai zodelio faux tikrai nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 11 spalio 2013 - 21:26
QUOTE(Dideja @ 2013 10 11, 22:23)


Dar del to factory sijono pasisakysiu...tai va, kai as ziurejau, tai zodelio faux tikrai nebuvo schmoll.gif

Taip, net specialiai atkreipiau demesi ka raso, bet pamaniau kad naturali oda blush2.gif taciua jei tiks dydis, sueis ir faux
Atsakyti
Kilo klausimas toks... prekiu, kurios yra ispirktos ir galbut kartais papildomos nuorodas turite is anksciau issisaugojusios? Ar yra kazkokie kiti paieskos resursai? 4u.gif
Atsakyti
Aleja.lt, bet atrodo, kad tycia padarei tokia poza, kad atrodytu per didelis tas grazus tippi tongue.gif

Ant Jcrew manekenes jis taip pat atrodo kaip ant taves, toks laisvas mirksiukas.gif
embroidered tippi
Atsakyti