Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(dzestina @ 2013 10 11, 14:19)
Imkit dydziu mazesne,nes pagooglinus pamaciau S dydi VA ANT KOKIOS MANEKENES mirksiukas.gif
user posted image


hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 11 spalio 2013 - 13:31
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 10 11, 15:27)


Nu ka as zinau, tikra MAKINENE biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas pirkote tokį pūkinį Jcrew factory paltuką? Norėčiau kokių nors artsiliepimų apie jį išgirsti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 10 11, 13:27)

Nesijuokit yra ir ant graziu manekeniu lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Mergytes, o kokie cia balinukai po??
user posted image
Sie? Nea...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 11 spalio 2013 - 13:38
QUOTE(raimuska @ 2013 10 11, 13:34)
Nu ka as zinau, tikra MAKINENE  biggrin.gif

Nagi visos nori buti grazios,nesvarbu kad kuno proporcijos ne manikeniskos tongue.gif
Tik tiek kad as viesai tai jau tokiu grozybiu nerodyciau,nebent jei atrodo kad ji labai daili lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lagūna @ 2013 10 11, 14:34)
Gal kas pirkote tokį pūkinį Jcrew factory paltuką? Norėčiau kokių nors artsiliepimų apie jį išgirsti
user posted image


As pirkusi seniai tokia smile.gif Atnesiojau 3 sezonus, man patiko, kokybiska. Nesioju S d, toki ir turiu, tinka aukstoms ir ilgarankems, kas man buvo labai aktualu smile.gif
Taigi - mano atsiliepimai apie sia striuke geri 4u.gif
Atsakyti
O CREW nebera nuolaidos, ar cia nesamones rodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2013 10 11, 14:38)
Nagi visos nori buti grazios,nesvarbu kad kuno proporcijos ne manikeniskos tongue.gif
Tik tiek kad as viesai tai jau tokiu grozybiu nerodyciau,nebent jei atrodo kad ji labai daili lotuliukas.gif



tikrai drinks_cheers.gif visoms juk reikia rengtis smile.gif ir visos grazios norim but...juk taip smile.gif tik reikia , manau , parinkti tinkama figurai ruba, arba bent jau tinkama dydi...man atrodo ,ta pirmoji manikene i per maza isispraudusi, arba tiesiog ne jos figurai si bliuskyte ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 11 spalio 2013 - 13:43
QUOTE(Dideja @ 2013 10 11, 14:38)
As pirkusi seniai tokia smile.gif Atnesiojau 3 sezonus, man patiko, kokybiska. Nesioju S d, toki ir turiu, tinka aukstoms ir ilgarankems, kas man buvo labai aktualu smile.gif
Taigi  - mano atsiliepimai apie sia striuke geri 4u.gif

Sakykite, ar su ja nešalta mūsų šaltą žiemą?
Atsakyti
QUOTE(Lagūna @ 2013 10 11, 14:43)
Sakykite, ar su ja nešalta mūsų šaltą žiemą?



As ja ziema ir nesiojau smile.gif ...tik kaip cia pasakius...mano marsrutas iki reikiamo tikslo su masina , tai nesalau, bet jei eidavau su vaiku i rimtesnius pasivaiksciojimus dedavausi kailinukus...su sita tikriausiai butu saltoka per pacius didziuosius salcius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 11, 14:42)
tikrai  drinks_cheers.gif visoms juk reikia rengtis smile.gif ir visos grazios norim but...juk taip  smile.gif  tik reikia , manau , parinkti tinkama figurai ruba, arba bent jau  tinkama dydi...man atrodo ,ta pirmoji manikene i per maza isispraudusi, arba tiesiog ne jos figurai si bliuskyte ax.gif


Bent jau man si moteris daugelio atveju padejo apsispresti del dydzio. Sis rubas jai netinka, matyt, norejo parodyti kaip ant jos guli S d.
Kaip ir Gigi, kuri cia yra kritikuojama visu grazuoliu, raso gerus komentarus biggrin.gif

Labai apsidziaugiu, kai randu rubo, kuri noreciau isigyti, realia nuotrauka, kad ir ne ant manekenisku proporciju modeliu nes reklaminese foto, tai viskas graziai atrodo ax.gif
Atsakyti