Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(Parachutes @ 2013 10 11, 00:39)
Dideja, koks grazus salikelis wub.gif Gal kas galite jo nuoroda imesti? Lyg neturiu g.gif


Dekui smile.gif

saliko nuoroda http://www.jcrew.com...~~~~~/99139.jsp 4u.gif

Aciu visoms uz grazu zodi salikui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 11 spalio 2013 - 06:13
Ka patartumet is facotry veriniu, tinkanciu prie daugiau derinuku? jokio verinuko neturiu, nes neisivaizduoju kuri jamt, kad ir pabandymui, kai kaina tik tokia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 10, 21:03)
1. O nebijai, kad tas factory sijonas bus trumpas, as niekaip tu mini negaliu priderinti g.gif

2. O man tas verinys nelabai atrodo, cia tikriausiai tas pats apie kuri snekat, labai jau margas g.gif
user posted image


1. Bijau, Aireda biggrin.gif Na, bet man jis toooks wub.gif fainas susirode, na jau toooks grazutis...., kad rizikavau mirksiukas.gif biggrin.gif

2. drinks_cheers.gif Ir man sis verinys nelabai ax.gif Man kazkodel jis asocijuojasi su per Atlaidus parduodamais saldainiais, na tokie , kur buna cukriniai , ivynioti i spalvotus popierius, tipo laikrodukai ir pan.... blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(cereza @ 2013 10 11, 07:16)
Ka patartumet is facotry veriniu, tinkanciu prie daugiau derinuku? jokio verinuko neturiu, nes neisivaizduoju kuri jamt, kad ir pabandymui, kai kaina tik tokia blush2.gif


As irgi nieko neturiu is papuosalu nei j.crew, nei factory ax.gif

Bet pagalvojau, kad visai noreciau sau sito factory papuosalo, kai buvo nenupirkau, db gailiuosi... mielas toks smile.gif nera prabangus, manau kasdienai butu pats tas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 11 spalio 2013 - 06:30
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 10, 18:53)
Koki dydi taskuoto kasmyro buvo imete?


buvo pilkas S zinau nes jau jis pas mane pakeliui blush2.gif idetas buvo gerokai anksciau kaip ir kai kurie kiti apie 10-11h
QUOTE(Lyn @ 2013 10 10, 20:01)
Kad jokio nebuvo. Bent as tikrinau, man tuscia nuoroda buvo

buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 10 11, 07:51)
buvo pilkas  S zinau nes  jau jis pas mane pakeliui  blush2.gif  idetas  buvo gerokai anksciau kaip ir kai kurie  kiti apie 10-11h

buvo  mirksiukas.gif



na va, tai jau ir buvo tuscia kai patikrinau smile.gif
Atsakyti
Lyn patikrinau 10.55 apmoketa buvo jis ir dar keli rubeliai kuriu nuorodeliu tikrai negaliu dalintis blush-anim-cl.gif


vat man labai reiktu gyvatinio megstuko nuorodos, turejau, nesiojau,pardaviau.. dabar vel jauciu kad jo noriu.


Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 10 11, 08:10)
Lyn patikrinau 10.55 apmoketa buvo jis ir  dar keli rubeliai kuriu nuorodeliu tikrai negaliu dalintis blush-anim-cl.gif
vat man labai reiktu  gyvatinio megstuko nuorodos,  turejau, nesiojau,pardaviau.. dabar vel jauciu kad jo noriu.



tai tikiu tikiu smile.gif as tikrinau po 11 smile.gif
Atsakyti
as profilaktiskai pagal nuotaika kai kurias uorodeles net vakare tikrinu ar ryte.. buna labai nustebina smile.gif tik ne visada buna free shipas laugh.gif
Atsakyti
Lyn, o Tavo grazusis sijonas dar neatkeliavo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 10 11, 08:10)

vat man labai reiktu  gyvatinio megstuko nuorodos,  turejau, nesiojau,pardaviau.. dabar vel jauciu kad jo noriu.



http://www.jcrew.com...~~~~~/94051.jsp 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 11, 08:21)
Lyn, o Tavo grazusis sijonas dar neatkeliavo?  smile.gif



Atkeliavo wub.gif siandien pasiimsiu, laukiu labai laukiu wub.gif
Atsakyti
Vakar uzsake man si grozi Crew Jeweled Sweater Tee ir pradejau abejot ar man jis reikalingas, tikriausiai kasdienai toki nelabai devesi, su kuo derint tada???? kaip manot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opensea: 11 spalio 2013 - 08:07