Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(Opensea @ 2013 10 10, 15:59)
Sijonuka ir as pasiemiau tik 2 dydi, nors apimtys 96 cm. jei ka galesim keistis biggrin.gif


drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Koki dydi taskuoto kasmyro buvo imete?
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 10, 17:03)

ir as si pasiemiau  biggrin.gif su tiek pat cm vis tik 2 emiau, nes 4 factory pencil man laisvokas, sukasi siek tiek  rolleyes.gif per liemeni kazkur ~ 70 cm pas mane tai gal tilpsiu  ax.gif

matmenys analogiski biggrin.gif turiu factory kitokio modelio sijonuka, susegama sagutem is priekio, stai toki 4 dydzio (http://factory.jcrew.com/womens-clothing/skirts/mini/PRDOVR~91816/91816.jsp), tai neuzpildo man apimciu. Anksciau esu pirkus balta dzinsini 4 dydi, tai isvis laisvas smunkantis, tikiuos nebus mazintas 2 dydis, bet jei ka Dideja pasidalins.
Papildyta:
Musiskio siandien pirkto sijonuko paisuvimas panasus i sio rudo languotuko, radau atsiliepimu, kad merginai labaiu tinkamas ant juosmens, nei ant klubu
http://feelingjcrewz...ews-part-2.html
Gal kuri turite si sijonuka, idomu butu ismatavimai 2 arba 4 dydzio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 10, 18:53)
Koki dydi taskuoto kasmyro buvo imete?


Kad jokio nebuvo. Bent as tikrinau, man tuscia nuoroda buvo
Atsakyti
Stai mano grazuolio salikelio pritaikymo variantai smile.gif

Nuotraukos, prie dirbtinio apsvietimo, ne kazkas, bet gal iziuresit... ax.gif

user posted image

Cia su j.crew crimson maple spalvos sijonuku
user posted image

Cia su factory viridian green spalvos sijonuku
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 10 spalio 2013 - 19:16
Jcrew gerokai papildytas SALE skyrelis 4u.gif
Atsakyti
Dideje, tikrai labai grazy thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Opensea @ 2013 10 10, 18:02)
matmenys analogiski  biggrin.gif turiu factory kitokio modelio sijonuka, susegama sagutem is priekio, stai toki 4 dydzio (http://factory.jcrew.com/womens-clothing/skirts/mini/PRDOVR~91816/91816.jsp), tai neuzpildo man apimciu. Anksciau esu pirkus balta dzinsini 4 dydi, tai isvis laisvas smunkantis, tikiuos nebus mazintas 2 dydis


bet man dar nenupirko jo, matyt truksta iki free shipo verysad.gif prisijunkit dar kas nors prie factory pas Rudaplauke, pleaaaase ax.gif


Dideja, pirmoj foto man tik eina spalvas iziuret biggrin.gif bet labai dailiai susisaukia su skarele wub.gif
Atsakyti
Dideja, labai grazu wub.gif Spalvos superines thumbup.gif Ir as dziaugiuosi tuo saliu, niekaip negalejau pagauti jo, bet nusipirkau isparduotuveje mirksiukas.gif

O nebijai, kad tas factory sijonas bus trumpas, as niekaip tu mini negaliu priderinti g.gif

Enura, tai mes draugiskai nieko neperkam is jcrew, laikomes biggrin.gif As ir praziopsojau ir niekuo nesusigundziau ax.gif

O man tas verinys nelabai atrodo, cia tikriausiai tas pats apie kuri snekat, labai jau margas g.gif
user posted image
Atsakyti
Dideja- salikelias ir sijonai kaip dera wub.gif as turiu sita salikeli, labai wub.gif ji
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 10, 20:03)
Enura, tai mes draugiskai nieko neperkam is jcrew, laikomes biggrin.gif As ir praziopsojau ir niekuo nesusigundziau ax.gif

O man tas verinys nelabai atrodo, cia tikriausiai tas pats apie kuri snekat, labai jau margas g.gif
user posted image


Aga kazkaip prisilaikau savo arba ne savo noru ax.gif dar per si ispardavima su -40% off nieko nepirkau, gaudau kelis daiktus, jeigu nebeatsiras tai busiu susilaikius biggrin.gif
Bet va su factory neislaikiau blush2.gif

Sitas verinys. Taip jis margas, bet prie vienspalvio rubo, ypac vieno is siu spalvu man grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
Dideja, koks grazus salikelis wub.gif Gal kas galite jo nuoroda imesti? Lyg neturiu g.gif
Atsakyti