Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

Dideja, vienodus sijonus pasiėmem thumbup.gif

Mano liemuo net nžn, gal koks 75 dabar, vasarą buvo 70, jei bus ankštas, teks svorį mesti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 10 10, 13:20)


Ai, tas rozinis... tai ramu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 10, 14:21)
as irgi siuo sijonu pasigyriau, ziuriu ir Tavo parasyta drinks_cheers.gif
man jis labai wub.gif
tik tikrai kaip bus su dydziais g.gif
kiek Tavo klubai?

Aš manau, kad čia klubai ne taip svarbu, svarbiausia gal liemuo g.gif klubai apie 96 blush2.gif aš didesnė už Tave, visuomet dydžiu didesnės apačios pas mane būna iš jcrew blush2.gif blem, dabar jau baisu, kad mažas nebūtų doh.gif nors aš tik vienas kelnes factorio 6d turėjau, tai man jos didelės, daugiau 4d. Bet nelabai daug ir teturiu. na tikiuosi, tilpsiu, o jei ne, bet sijonas labai patiks, teks svorį mesti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl.: 10 spalio 2013 - 13:26
QUOTE(Girl. @ 2013 10 10, 14:22)
Dideja, vienodus sijonus pasiėmem thumbup.gif

Mano liemuo net nžn, gal koks 75 dabar, vasarą buvo 70, jei bus ankštas, teks svorį mesti cool.gif


HM 75 cm per liemeni ties ta vieta kur zemai segas sijonas as ji kazkaip isivaizduoju zemai na ne ties bamba kur kudziausia segti bet kaip kelnes zemintu liemeniu ar klistu blush-anim-cl.gif

tada ramu man bus 6tas tik kudet bus negalima lotuliukas.gif

QUOTE(madmuazele @ 2013 10 10, 14:23)
Ai, tas rozinis... tai ramu  ax.gif

rozinis aga as ji savo laiku pardaviau bet dabar man jo reikejo ir dar kitos spalvikes noriu tokis zalias buna ..
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 10 10, 14:22)
Dideja, vienodus sijonus pasiėmem thumbup.gif





mirksiukas.gif

Dabar galvoju, gal reikejo man 2 dydzius imti...gaila bus jei netiks ax.gif Jo, ko gero cia svarbiausias liemuo bus...pas mane ~72 cm, todel ir pabijojau 2 d. imti...
Na, bet gal isparduotuvej atsiras, jei kam nors netiks
Arba siaurint reikes ax.gif tik ko gero , siaurinimas nebus toks paprastas kaip pencil sijono

Girl, galvoju , kad jis graziai turetu ziuretis prie tu batu, kur abi turim, kaip manai? biggrin.gif
Ir siaip...ir prie ilgaauliu ir prie aulinuku...zodziu tobulas jis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 10 spalio 2013 - 13:34
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 10 10, 13:26)
rozinis  aga    as ji savo laiku pardaviau bet dabar    man jo reikejo ir dar kitos spalvikes noriu tokis zalias buna  ..

As labai norejau ir tebenoriu ano, kur foto ikeliau... man jis kazkoks tobulas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 10 10, 14:22)
Inga, toks buvo salikelis?
user posted image

ne nebuvo jo.. man jis gyvai toki murzinoka ats turi anais metais ju buvo daznai pirkimui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 10 10, 13:31)
ne nebuvo jo.. man jis gyvai toki murzinoka ats turi anais metais ju buvo daznai pirkimui  blush2.gif


Buvo... ale man nesiseke jo pagauti..
O gal ir nereik, jei nepasiseke.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 10 10, 13:31)
ne nebuvo jo.. man jis gyvai toki murzinoka ats turi anais metais ju buvo daznai pirkimui  blush2.gif

O man jis tai tobulas wub.gif As ji nesioju prie smelinio paltuko, tai labai gerai susiziuri wub.gif tai dabar irgi noriu dar to zalio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2013 10 10, 14:35)
O man jis tai tobulas wub.gif  As ji nesioju prie smelinio paltuko, tai labai gerai susiziuri wub.gif  tai dabar irgi noriu dar to zalio wub.gif

Apie kuri cia zalia kalbate? ax.gif
Atsakyti
Siandien "pajamti" bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2013 10 10, 13:38)
Apie kuri cia zalia kalbate? ax.gif

apie si wub.gif

user posted image
Atsakyti