Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

Aireda, verinukas grazus wub.gif
Tik jis, mano akimis, "prapuola" prie situ margu marskinuku ax.gif
Manau, graziausiai atsiskleistu prie kokio tamsesnio vienspalvio drabuzio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 10, 12:39)
Aireda, verinukas grazus wub.gif
Tik jis, mano akimis, "prapuola" prie situ margu marskinuku ax.gif
Manau, graziausiai atsiskleistu prie kokio tamsesnio vienspalvio drabuzio smile.gif


Dideja, pritariu, cia nuotrauka ant greitojo ax.gif
Atsakyti
ar jau rodo, neziurejau ax.gif ? matau-papilde oficialiai mirksiukas.gif

http://www.jcrew.com...isSaleItem=true
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vlastimila: 10 spalio 2013 - 11:54
Kaip noriu juodo cocoon coat wub.gif wub.gif doh.gif

Bet pasakykit , kad stambesnei mot. netinka modelis biggrin.gif

Man 12 dydžio reiktų smile.gif

Netiks , ane , bačka būsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2013 10 10, 12:54)
Kaip noriu juodo cocoon coat wub.gif  wub.gif  doh.gif

Bet pasakykit , kad stambesnei mot. netinka modelis  biggrin.gif

Man 12 dydžio reiktų  smile.gif

Netiks , ane , bačka būsiu g.gif


gal visai nieko g.gif
Atsakyti
Sakykite, o jcrew vyriski megztukai didinti? 4u.gif aciu
Atsakyti

Gal kas toki Factory turit- kazi kaip nesiojasi jis? Atitinka dydi??
user posted image
http://factory.jcrew...p;bmUID=k5PCi67

Atsakyti
O kaip maikutes is Factory, atitinka dydi ar didintos? Noriu tos su briedziu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 10 09, 15:36)
Koks gražus man šis megztukas iš naujos kolekcijos. Nei viena dar jo neturit? bet jau kaip ant Gigi jis baisiai atrodo doh.gif


labai gražus megztukas wub.gif , kažin kaip su dydžiais... g.gif

na bet nesuprantu aš tos Gigi, kaip ji taip???? man baisiai atrodo ant jos viskas doh.gif toks jausmas, kad viską iš J.Crew susiperka, ir gerus daiktus, bet kas vistiek ant jos viskas kaip maišai kokie ir sugadina drabužio išvaizdą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2013 10 10, 12:54)
Kaip noriu juodo cocoon coat wub.gif  wub.gif  doh.gif

Bet pasakykit , kad stambesnei mot. netinka modelis  biggrin.gif

Man 12 dydžio reiktų  smile.gif

Netiks , ane , bačka būsiu g.gif


Netiktu, as irgi siandien i ji ziurejau ir taip ir kitaip bet esu matavusis kazka lietuvoj, tokio .. vizualiai dar stambesne nei esu atrodau unsure.gif


QUOTE(InOut @ 2013 10 10, 12:57)
Sakykite, o jcrew vyriski megztukai didinti?  4u.gif aciu

Megstukai lyginu TH ir JCREW tiek factory tiek jcrew abu viens prie vieno S manajam nesiojanciam M LT tinka, tad manau ddinti
Atsakyti
[quote=Ingakalnis,2013 10 10, 13:35]
Netiktu, as irgi siandien i ji ziurejau ir taip ir kitaip bet esu matavusis kazka lietuvoj, tokio .. vizualiai dar stambesne nei esu atrodau unsure.gif

verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2013 10 10, 13:07)
na bet nesuprantu aš tos Gigi, kaip ji taip???? man baisiai atrodo ant jos viskas  doh.gif  toks jausmas, kad viską iš J.Crew susiperka, ir gerus daiktus, bet kas vistiek ant jos viskas kaip maišai kokie ir sugadina drabužio išvaizdą  unsure.gif


JCREW koki karta jai uzdraus pas juos I parde esi, nes rubams daro vizualine antireklama smile.gif Na, nebent atsiliepimus parasol gerus, bet as neskaitau, paziuriu ir blink.gif
Ir pastebejau, kad daznai kai ant jos rubas graziai guli, tai ji rodo nyksti zemyn arba neapsosprendusi, bet jei baisiai, tai rodo liuksbigsmile.gif Nebent JAV reiksmes priesingos smile.gif


Cia ne jcrew ji apsiredzius kartais? g.gif Kazkaip pamatau tam tikras spalvas ir fakturas ir iskart apie jcrew pagalvoju smile.gif
user posted image
Atsakyti