Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(raimuska @ 2013 10 09, 12:28)
Gal kas jau turite si svarka, idomu kaip dydis ar atitinka, ar vertas demesio  smile.gif

http://www.jcrew.com...~~~~~/11386.jsp


Aireda ji pirko, turetu greit gauti pagal mane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 10 09, 14:39)
Aš irgi jau jį kuris laikas žiūriu, tik bijau, kad su mano ūgiu nebūtų jis labai trumpas doh.gif  kiek žiūrėjau atsiliepimus internete, tai amerikonkos jį giria..


As ir ji vis ziuriu, bijau kad baigsis nuolaida kol galvosiu.
Bijau ir as, kad nebutu trumpas.
Atsakyti
Dar negavau to svarko ax.gif

As lyginau pagal sia moteri, ji tikrai ne zemesne uz mane lyginant pagal kitus rubus, sijonus. As 168 cm. Tai nera jis trumpas, kaip pzv. maritime blazer g.gif Bent jau man taip atrodo, na pamatysim rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Aireda, kokį dydį ėmete su kokiais išmatavimais? 4u.gif gal ir rašėte, bet kol nereikėjo man jo, tai ir neužfiksavau blush2.gif
kiek supratau iš atsiliepimų, jis didintas šiek tiek g.gif aš nusiunčiau 4 dydį, šiaip j crew švarką turiu ir 6 dydžio, ir 4, šilkinukes 4d.
Atsakyti
Svarkas didintas g.gif
Ka daryt, turiu viena Jcrew svarka 6 dydzio, kaip ir geras, galetu tik ilgesnis but.
Mano ugis 173cm, liemuo ilgas, iprastai perku 4-6, S-M dydi. Kaip neprasaut g.gif
Papildyta:
Paskaicius atsiliepimus, nusprendziau, kad jis didintas.
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 10 09, 14:23)
Aireda, kokį dydį ėmete su kokiais išmatavimais? 4u.gif  gal ir rašėte, bet kol nereikėjo man jo, tai ir neužfiksavau blush2.gif
kiek supratau iš atsiliepimų, jis didintas šiek tiek g.gif  aš nusiunčiau 4 dydį, šiaip j crew švarką turiu ir 6 dydžio, ir 4, šilkinukes 4d.



QUOTE(raimuska @ 2013 10 09, 14:54)
Svarkas didintas  g.gif
Ka daryt, turiu viena Jcrew svarka 6 dydzio, kaip ir geras, galetu tik ilgesnis but.
Mano ugis 173cm, liemuo ilgas, iprastai perku 4-6, S-M dydi. Kaip neprasaut  g.gif
Papildyta:
Paskaicius atsiliepimus, nusprendziau, kad jis didintas.


As emiau 2 d. su 89-68-94, toki dydi svarku ir palaidiniu visada ir perku is jcrew. Moteris foto paprastai perka 4 d. jcrew svarkus, tokio dydzio ir svarkas ant jos. Jeigu ji perka 4 d., man tinka 2 d. Stai tokia arifmetika pagal mane, bet kaip yra is tikruju galesiu pasakyti tik kai laikysiu svarka savo rankose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 09, 13:20)
Mergaites, o sita maikyte atitinka dydi? koki dydi imti?
http://s7.jcrew.com/is/image/jcrew/04411_K...pdp_fs418$


na, kadangi patarimu nesulaukiau, paemiau S d. ax.gif
grazi ji man, jau turiu primetusi pora derinuku su ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 09, 15:12)
na, kadangi patarimu nesulaukiau, paemiau S d.  ax.gif
grazi ji man, jau turiu primetusi pora derinuku su ja smile.gif


Matyt, niekas neturi ax.gif Man atrodo bus laisva, bet gal tokios ir norejai mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena, norėčiau įsigyti iš Jcrew Café capri in wool. Mano klubai yra 98 cm, koks dydis man tiktų? Gal kuri nors galėtumėt patarti? Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerndar @ 2013 10 09, 15:41)
Laba diena, norėčiau įsigyti iš Jcrew Café capri in wool. Mano klubai yra 98 cm, koks dydis man tiktų? Gal kuri nors galėtumėt patarti? Ačiū smile.gif


aš su 99 cm pirkau 4 dydį
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2013 10 09, 15:52)
aš su 99 cm pirkau 4 dydį

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Koks gražus man šis megztukas iš naujos kolekcijos. Nei viena dar jo neturit? bet jau kaip ant Gigi jis baisiai atrodo doh.gif
Atsakyti