Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(Aireda @ 2013 10 08, 18:15)
Gyte, megztukas Jums nuostabiai atrodo  wub.gif

O del papuosalu, tai tokie ryskus, daugiaspalviai Jcrew papuosalai graziai atrodo, bet toki verini tikrai nedaznai uzsidesi musu aplinkoje, labai jau margas ir masyvus. Kokybe ju jcrew tikrai gera.

O ebay kopija vis delto gali atrodyti labai pigiai. Turiu ir as bubble ebay kopija, bet nebent tik vasara prie kokiu laisvalaikio rubu galiu uzsideti, nes prie rimtesniu rubu ir rimtesnei aplinkoj man jau nesiziuri.

As turiu toki jcrew verini, tai jis kokybiskas ir prie visko tinka. Parsisiunciau du per klaida, bet taip niekas ir nesusigundo juo pardavime, nors labai dailus.
user posted image


As toki pat verinuka turiu, tik maniskis baltos spalvos. Bet MB bara kad ir su tokiu per puosniai atrodau, jei detis kasdien... Man tokie grazus tie Jcrew veriniai, na bet nera daug progu juos issitraukti... del to neperku, tik sis uzkliuvo, nes pasirode gan kuklus, lyginant su kitais.
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2013 10 08, 16:59)
Nebuvo sale, vos pagavau reikiamą spalvą ir taip, nebeįmeta jos jau visai kiek mačiau..

labai gražus megztukas wub.gif wub.gif manau dydis taip idealiai tinka toks jums, wub.gif
tik aš žiauriai bijau leon žodžio, kai praeitą sezoną tee kašmyriuką buvau parsisiuntųsi, kai išpakavau tai žado netekau ax.gif bigsmile.gif nežinau kodėl, aš taip tokių spalvų bijau neoninių spalvų verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Emmett batukų foto,tik vakare fotkinta tai nelabai aiškiai detalės matosi,bet kokybe batų thumbup.gif wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 09 spalio 2013 - 07:24
QUOTE(wife @ 2013 10 09, 08:15)

Esu macius siuos batus gyvai - wife foto visas ju grozis neatsiskleidzia wub.gif

Atsakyti
QUOTE(wife @ 2013 10 09, 08:15)
Emmett batukų foto,tik vakare fotkinta tai nelabai aiškiai detalės matosi,bet kokybe batų thumbup.gif  wub.gif



nu tikrai nesimato ju grozio tavo foto ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2013 10 09, 08:38)
nu tikrai  nesimato  ju grozio  tavo  foto  ax.gif  blush2.gif

Wife, fotografuok is naujo biggrin.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif sakiau,kad tamsoje dariau foto, reikia diena padaryti smile.gif bet,kai jau gryztu tamsu buna biggrin.gif
Lyn,Tu pafotkink smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 09 spalio 2013 - 07:49
QUOTE(wife @ 2013 10 09, 08:48)
drinks_cheers.gif sakiau,kad tamsoje dariau foto, reikia diena padaryti smile.gif bet,kai jau gryztu tamsu buna biggrin.gif
Lyn,Tu pafotkink smile.gif



tai kad pas mane igi baisus apsvietimas namie, nesimato nieko, o juo labiau tokiu ne dideliu gabaritu rubu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reine @ 2013 10 08, 21:01)
Labai dailiai atrodo -Gytes- megztukas  4u.gif o koks ten laikrodukas? labai dailus  bigsmile.gif

MK, modelio nepamenu..


Kokie faini tie Emmet batai, dar pasakykit kad vakar buvo juodų 8 dydis tai apsiverksiu.. O jie didinti? Mano pėda 24,5cm, keltis beje aukšta. 8 ar 7,5 reikia?
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2013 10 09, 09:51)
MK, modelio nepamenu..
Kokie faini tie Emmet batai, dar pasakykit kad vakar buvo juodų 8 dydis tai apsiverksiu.. O jie didinti? Mano pėda 24,5cm, keltis beje aukšta. 8 ar 7,5 reikia?



as su 24 cm peda turiu 7 dydi. yra laisvos vietos siek tiek, bet tikrai man nera jie per dideli.

Kokybiski siti batai labai. as kai gavau, galvojau nu ne mano stiliaus, kur as juos nesiosiu. bet apsisprendziau pasilikti ir tik 1 d. darbe atejus su jais, kolege ir drauge pamaciusi sako - labai geri batai, o kai prasitariau, kad buvau nusprendusi pardavineti, sako is karto buviau paemsuii (ta pati dydi nesioja), kita kolege irgi su ta pacia koja pamaciusi irgi sako, nu kodel man nepasiulei, labai jai patiko (kadangi nemazai kolegiu zino kaip as shopinuosi tai visa laika viska nuziurineja:))
Atsakyti
Gyte, kaip bebutu gaila, bet vakar butent 8 dydis buvo.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Benita @ 2013 10 09, 10:25)
Gyte, kaip bebutu gaila, bet vakar butent 8 dydis buvo..  unsure.gif

Guodžia tik tas, kad lyg 7,5 reiktų biggrin.gif
Atsakyti