Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

Sveikos merginos, gal galit brukstelk koki atsiliepima apie si sijonuka smile.gif su 90 cm 0 dydi imat? ir aplamai ar fainuolis jis ? rolleyes.gif http://www.jcrew.com...~~~~~/81739.jsp

user posted image
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2013 10 08, 17:14)
O gal kas turit Technicolor floral necklace? Ar vertas kainos? Patinka man labai Jcrew papuošalų kokybė, bet žiūriu ir ebay toks yra  g.gif  Kažkaip retai užsidedu galvoju gal padelkę parsisiųst  biggrin.gif  Nesamonė iš tikro, daug maž visų vėrinių kopijas kiniečiai padarę


Gyte, megztukas Jums nuostabiai atrodo wub.gif

O del papuosalu, tai tokie ryskus, daugiaspalviai Jcrew papuosalai graziai atrodo, bet toki verini tikrai nedaznai uzsidesi musu aplinkoje, labai jau margas ir masyvus. Kokybe ju jcrew tikrai gera.

O ebay kopija vis delto gali atrodyti labai pigiai. Turiu ir as bubble ebay kopija, bet nebent tik vasara prie kokiu laisvalaikio rubu galiu uzsideti, nes prie rimtesniu rubu ir rimtesnei aplinkoj man jau nesiziuri.

As turiu toki jcrew verini, tai jis kokybiskas ir prie visko tinka. Parsisiunciau du per klaida, bet taip niekas ir nesusigundo juo pardavime, nors labai dailus.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 08, 18:49)

Tai jau tikrai lotuliukas.gif Kiek daug visko prisipirktumem, tuomet jau i sale skyreli net neziuretumem, pirktume tik is nauju kolekciju rolleyes.gif


Na zinoma, kad is nauju biggrin.gif
Ir tinkamo dydzio nereiktu medzioti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 08, 18:48)
Ir tinkamo dydzio nereiktu medzioti rolleyes.gif


Baikit, dingtu puse idomumo jeigu nereiktu medziot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2013 10 08, 18:02)

Papildyta:

Šitie batukai nerealūs  thumbup.gif  wub.gif pilnai odiniai,labai labai patogūs, kokybiški. Turiu 9 d su 39 d koja,tai didoki, ideliai manau tiktų 39,5 ar net 40 dydžiui, gal kuri norėtumėt keistis 9 d į 8,5 d ? Nusipirkau Salamander lb fainus padukus,nešiosiu pati jei ką smile.gif Ryt įdėsiu foto  mirksiukas.gif



thumbup.gif nesioju as juos ir labai sekmingai. Patogus ir elegantiski. Man ir i darba prie sijonuko ir prie skinny dzinsu labai gerai atrodo wub.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyras megztukui ir man 4u.gif biggrin.gif
QUOTE(wife @ 2013 10 08, 18:40)
drinks_cheers.gif kokie bateliai ten?  ax.gif

Iš Yoox jie, Cuple firmos
QUOTE(Aireda @ 2013 10 08, 19:15)
Gyte, megztukas Jums nuostabiai atrodo  wub.gif

O del papuosalu, tai tokie ryskus, daugiaspalviai Jcrew papuosalai graziai atrodo, bet toki verini tikrai nedaznai uzsidesi musu aplinkoje, labai jau margas ir masyvus. Kokybe ju jcrew tikrai gera.

O ebay kopija vis delto gali atrodyti labai pigiai. Turiu ir as bubble ebay kopija, bet nebent tik vasara prie kokiu laisvalaikio rubu galiu uzsideti, nes prie rimtesniu rubu ir rimtesnei aplinkoj man jau nesiziuri.

Aš irgi turiu Bubble kopiją, irgi nelabai nešiojau... O vat turiu ryškesnį originalų jcrew tai superinė kokybė, gražus, nu bet retai kaip ir sakot užsidedu.. Tai matyt nereikia ir antro nenešiojamo rolleyes.gif

QUOTE(Lyn @ 2013 10 08, 19:56)
thumbup.gif nesioju as juos ir labai sekmingai. Patogus ir elegantiski. Man ir i darba prie sijonuko ir  prie skinny dzinsu labai gerai atrodo  wub.gif

O kokia kaina tuos batus įmeta? Jei kam netiktų 7,5-8 priglausčiau, nespėjau šiandien pamatyt net jų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gyte-: 08 spalio 2013 - 19:52
QUOTE(-Gyte- @ 2013 10 08, 20:51)
Ačiū už pagyras megztukui ir man  4u.gif  biggrin.gif

O kokia kaina tuos batus įmeta? Jei kam netiktų 7,5-8 priglausčiau, nespėjau šiandien pamatyt net jų



As tai nepamenu, pirkau pavasari. Gal 149,99 g.gif
Atsakyti
Man atrodo 159.99 $, o gal ir 149.99 $ smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 08 spalio 2013 - 19:56
Labai dailiai atrodo -Gytes- megztukas 4u.gif o koks ten laikrodukas? labai dailus bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaites sakykit, o maudymosi kostiumeliai ar gerai nesiojasi? Ta ju sudetis nylon/Lycra® spandex ar gera ? As viena turiu, tik nenesiotas, bet lyg ir viena sonas siek tiek susipesiojes, tai nezinau kaip ta ju kokybe.
Atsakyti

Gyte bais graziai atrodo!!! wub.gif wub.gif wub.gif
O mane Crew papuosaliukai bisk nuvyle. Turiu dvi apyrankes, abieju apsitryne auksine dalis.

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 08, 16:12)

Ne ne. Vic matie is yoox
.

turiu as juos , ziauriaiman jie patinka wub.gif wub.gif wub.gif realus jie man wub.gif wub.gif tiek juos imepregnavau, net spalva patamsejo, nes ziauriai minskta odyte, bet koks taskiukas vandens uzlasejes matesi, dabar niekas nesimato thumbup.gif wub.gif
tai va aleja.lt kodel toki grozius batus parduoti, ? jauciu tau usa7 didoki, nes vic matie ziauriai didinti eina batai, as nesiojanti usa8 nesitikejau kad 7,5 tiks jau galvojau bus sakes neikisiu, pasiseke, kaip nekeista wub.gif wub.gif
Atsakyti