Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

O gal kas turit Technicolor floral necklace? Ar vertas kainos? Patinka man labai Jcrew papuošalų kokybė, bet žiūriu ir ebay toks yra g.gif Kažkaip retai užsidedu galvoju gal padelkę parsisiųst biggrin.gif Nesamonė iš tikro, daug maž visų vėrinių kopijas kiniečiai padarę
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 08, 16:25)
Kiek as pamenu 1d imt mazesnius. O gal vis delto 27d, 26 bisk gali i liemeni isrezti? Bet siaip tilptumet ir i 26.
  Jei norit, vakare imesiu 26T parametrus. Tik, jie jau vaiskcioti.  4u.gif  Bet elastano tikrai turi  thumbup.gif

įmeskit kai galėsit. Man irgi atrodo, kad 26 gali mažoki būti g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 08, 17:29)
įmeskit kai galėsit. Man irgi atrodo, kad 26 gali mažoki būti g.gif

kad 26 maži, tai tikrai, bet ir 27 turbūt, rašė RII, ji su mažesniais matmenimis turi 27 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(InOut @ 2013 10 08, 16:16)
O tai trumpinsit sijona ar jus visada long imate?????? As tai vis ziuriu I ta melyna sijono spalva- irgi tokia visai grazi:-))))


Pirma kart long paemiau ax.gif
Kai gausiu ziuresiu ka su juo daryt smile.gif
As 172 cm, tai gal gerai ziuresis tas ilgis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 08, 16:35)
Pirma kart long paemiau ax.gif
Kai gausiu ziuresiu ka su juo daryt smile.gif
As 172 cm, tai gal gerai ziuresis tas ilgis g.gif



Jei dydis geras, jis segais ant liemens ir bus jums iki keliuko. O tai mano nuomone labai tinka tokiam sijonuko modeliui wub.gif
Moteriska elegantiska blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2013 10 08, 15:38)
drinks_cheers.gif LABAI daug papildomų darbukų teks nudirbti  lotuliukas.gif


Na jooo rolleyes.gif gal varom visos draugiskai kokio banko apiplest biggrin.gif mirksiukas.gif

QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 08, 15:47)
... prasided nuo 12h...  blush2.gif  prie PC...  doh.gif 
oj daktaro  smile.gif biski reikia jau...  smile.gif


Lauryna50, o tavo mazieji netrukdo lemiamu momentu mamai apsiprekint? smile.gif
Mano 6-metis, matydamas kaip as i koki grozi seiles varvinu, siulydavo savo pinigus pirkiniui biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 08, 17:41)
Jei dydis geras, jis segais ant liemens ir bus jums iki keliuko. O tai mano nuomone labai tinka tokiam sijonuko modeliui  wub.gif
Moteriska elegantiska  blush2.gif


Ir as taip pagalvojau smile.gif
Prasom i mane "tu" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 08 spalio 2013 - 16:49
QUOTE(Dideja @ 2013 10 08, 11:30)
Bet ji tikriausiai labiau tinkama ne aukstoms, ane g.gif Nes aukstesnems merginoms, jau , tikriausiai, tas dirziukas ne vietoj butu g.gif

Senai buvau smile.gif nespėju su Jumis smile.gif
Striukę ir aš giriu, nešioju S dydį, M dydis tiko, tik spalva netiko prie veido smile.gif o ir su 175 ugiu gera buvo smile.gif Lengva ir šilta,labai faina wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 08, 11:53)

Šitie batukai nerealūs thumbup.gif wub.gif pilnai odiniai,labai labai patogūs, kokybiški. Turiu 9 d su 39 d koja,tai didoki, ideliai manau tiktų 39,5 ar net 40 dydžiui, gal kuri norėtumėt keistis 9 d į 8,5 d ? Nusipirkau Salamander lb fainus padukus,nešiosiu pati jei ką smile.gif Ryt įdėsiu foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 08 spalio 2013 - 17:02
QUOTE(-Gyte- @ 2013 10 08, 16:44)
Parodysiu Swing sweater, mano ryškuolis, neon flamingo

Wow, labai grazu wub.gif
Atsakyti
Gyte, labai gražu wub.gif

Man labai įdomu, bus pamatyti tą megztuką ant aukštaūgės, berods, driu čia tokia ir pirko tą megztuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2013 10 08, 18:24)
Wow, labai grazu  wub.gif

drinks_cheers.gif kokie bateliai ten? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 08, 17:35)
Pirma kart long paemiau ax.gif
Kai gausiu ziuresiu ka su juo daryt smile.gif
As 172 cm, tai gal gerai ziuresis tas ilgis g.gif


Dideja, man atrodo ilgis bus pats tas mirksiukas.gif Reikes ir man pabandyti koki long parsisiusti, noreciau ilgio iki puses kelio rolleyes.gif

QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 08, 17:41)
Jei dydis geras, jis segais ant liemens ir bus jums iki keliuko. O tai mano nuomone labai tinka tokiam sijonuko modeliui  wub.gif
Moteriska elegantiska  blush2.gif


Visiskai pritariu, Aleja.lt mirksiukas.gif


QUOTE(Dideja @ 2013 10 08, 17:48)
Na jooo rolleyes.gif  gal varom visos draugiskai kokio banko apiplest biggrin.gif  mirksiukas.gif


Tai jau tikrai lotuliukas.gif Kiek daug visko prisipirktumem, tuomet jau i sale skyreli net neziuretumem, pirktume tik is nauju kolekciju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 08, 17:35)
Pirma kart long paemiau ax.gif
Kai gausiu ziuresiu ka su juo daryt smile.gif
As 172 cm, tai gal gerai ziuresis tas ilgis g.gif

Na su tokiu ugiu tikrai turetu atrodyti elegantiskai:-))) man tada nera reikalo I long dairytis su 1,64 ugiu smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti