Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

Mergaitės, labai reik pagalbos smile.gif Ne taip senai pirkot ir dalijotės įspūdžais apie J.Crew taškuotus džinsus. Užsifiksavo tik tiek, kad jie gerai tempiasi, lyg didinti. man su 98-99 cm. klubais kokio dydžio reikia? Su tais dydžiais tai niekaip nenusitovi, čia žiūrėk apimtys 105, čia 99 doh.gif krenta drabužiai, reikia kai ką keisti smile.gif Ar gali būti taip, kad įtilpsiu į 26 d. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 08 spalio 2013 - 14:58
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 08, 15:47)
... prasided nuo 12h...  blush2.gif  prie PC...  doh.gif 
oj daktaro biski reikia jau...  smile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 08, 14:19)
Apie kokius cia batus kalbi? Tuos superga?


Ne ne. Vic matie is yoox
.
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 08, 14:17)
Aleja.lt, kaip jau ir sakiau, po Tavo pasirodymo paziurejau, kad isparduotuvej striuke  jau rezervuota biggrin.gif

Aj, tiesa, pasiemiau ir sau ta factory long sijonuka vintage berry spalvos wub.gif

O tai trumpinsit sijona ar jus visada long imate?????? As tai vis ziuriu I ta melyna sijono spalva- irgi tokia visai grazi:-))))
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 08, 15:55)
Mergaitės, labai reik pagalbos smile.gif  Ne taip senai pirkot ir dalijotės įspūdžais apie J.Crew taškuotus džinsus. Užsifiksavo tik tiek, kad jie gerai tempiasi, lyg didinti.  man su 98-99 cm. klubais kokio dydžio reikia? Su tais dydžiais tai niekaip nenusitovi, čia žiūrėk apimtys 105, čia 99 doh.gif krenta drabužiai, reikia kai ką keisti smile.gif Ar gali būti taip, kad įtilpsiu į 26 d. g.gif


Kiek as pamenu 1d imt mazesnius. O gal vis delto 27d, 26 bisk gali i liemeni isrezti? Bet siaip tilptumet ir i 26.
Jei norit, vakare imesiu 26T parametrus. Tik, jie jau vaiskcioti. 4u.gif Bet elastano tikrai turi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 08, 15:55)
Mergaitės, labai reik pagalbos smile.gif  Ne taip senai pirkot ir dalijotės įspūdžais apie J.Crew taškuotus džinsus. Užsifiksavo tik tiek, kad jie gerai tempiasi, lyg didinti.  man su 98-99 cm. klubais kokio dydžio reikia? Su tais dydžiais tai niekaip nenusitovi, čia žiūrėk apimtys 105, čia 99 doh.gif krenta drabužiai, reikia kai ką keisti smile.gif Ar gali būti taip, kad įtilpsiu į 26 d. g.gif

As su 96-97 turiu 27 Tall ir net nenoreciau mazesniu. schmoll.gif Isirežtų i kumpius tada schmoll.gif dar baisiau butu...

Ką perkat ? bigsmile.gif
Atsakyti
Parodysiu Swing sweater, mano ryškuolis, neon flamingo. Čia xs, laisvas jis, nežinau didintas ar ne, neina suprast, bet manau toks turi būt. Labai švelnus pasirodė man, švelnesnis nei tippiai g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2013 10 08, 16:44)
Parodysiu Swing sweater, mano ryškuolis, neon flamingo. Čia xs, laisvas jis, nežinau didintas ar ne, neina suprast, bet manau toks turi būt. Labai švelnus pasirodė man, švelnesnis nei tippiai  g.gif

kaip dailiai atrodo bigsmile.gif man toks dabar labai tiktų biggrin.gif
Atsakyti
Gyte ohmy.gif wub.gif Groziiiiiiis koks bigsmile.gif

sakykit kad jie taip prapirkti, gal buvo sale skyrelyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte3 @ 2013 10 08, 16:50)
Gyte ohmy.gif  wub.gif Groziiiiiiis koks  bigsmile.gif

sakykit kad jie taip prapirkti, gal buvo sale skyrelyje  g.gif

Nebuvo sale, vos pagavau reikiamą spalvą ir taip, nebeįmeta jos jau visai kiek mačiau..
Atsakyti
Gyte, graziai atrodot mirksiukas.gif 4u.gif

as tokio melyno laukiu, bet pagal prognozes tik gruodzio menesi man ji crew issius rolleyes.gif na labai tikiuosi kad taip ir bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2013 10 08, 17:59)
Nebuvo sale, vos pagavau reikiamą spalvą ir taip, nebeįmeta jos jau visai kiek mačiau..

Aciu 4u.gif
Gaila doh.gif Noreciau tokio tikrai wub.gif
Atsakyti