Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai - 118 tema

Apklausa: Darželis ir visa kas su juo susiję (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Nemerdi, nemerdi tongue.gif Tuoj atgaivinsim smile.gif Biski dingus buvau.... pries Kaledas nesitikejau Tieeeek darbo. Bet nieko, smagu, kai kartais vienai pavyksta visa seima islaikyti kol vyras be darbo biggrin.gif

Va.... pasakokites kokios sventes jusu namuose? Kokios tradicijos? Kokios dovanos?

As kadangi esu pries komercines sventes, tai dovaneles gaminu pati... siais metais siuvau pirkiniu maiselius ir puosiau nertais akcentais, kai kam dar liko muiliuku, aisku mandarinai... gaila, kad imbieriniu sausainuku iskepti siemet nebespejau.
Puoseme su vaikais namus. Ant vieno lango kabinome nertus angelelius, ant kito zaisliukus, taip pat pirma karta dariau Kaleddini vainika is siaudu ir rudeniniu gerybiu bei dziovintu geliu:) Egles tiesa, vis dar neturim.. pagal tradicijas ja puosiam per Kucias, taciau itariu nebespesim, nes dar uzsakyma muiliuku skubu gaminti. Tai gal per Kaledas papuosim:)

Praejusi savaitgali pas vyro tevus keliavome, vaikams labai ilga kelione, kankinomes (N.Akmene, Siauliai), turbut todel taip retai ir vaziuojam. Gavo vaikai nuo seneliu katina pasakoriu ir Fp laikroduka, dar kojnytes tokias su briedziukais... Zodziu, svenciam mes jau nuo penktadienio:) Tokios jaukios sios sventes.... Labai smagu. Negaliu patiketi kiek daug vaikai atnesa dziaugsmo, ypac per sventes smile.gif
Ogi siandiena ruosiames i Marijampole, pas mano tevus ir broli vaziuoti... Gaila, kad tetis siais metais per Kaledas Maskvoje bus, nespejo grizti, bet vistik tikiuosi nepersivalgyti, niekur neskubeti, smagiai pavakaroti prie Kuciu stalo:)

Ir visoms linkiu siu Kuciu bei Kaledu jaukiu ir siltu smile.gif Gaila, kad be sniego, bet svarbiausia, kad nepamirstumet neskubeti, daugiau sypsotis ir apkabinti tuos kuriuos taip mylim 4u.gif



P.s. Zirafa, kraustymasis baigesi tuo, kad vaikai apsiprato, nors Dainius miega tik su manimi, paguldytas i lovyte klykia. Jauciu, kad pas ji tokia itampa dar yra, susikaustes atrodo, tapo dar jautresnis nei buvo iki siol, bet meteme lankyti darzeli (kad butu kuo maziau streso jam) ir po truputi mokomes bendrauti kaip su labai jautriu vaiku, tam aisku reikia daug kantrybes, bet ... tobulejam visi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintariukass: 24 gruodžio 2013 - 11:54
Sveikos,

Mes Klaipėdoj. Jau kaip ir būtų laikas prie Kūčių stalo sėst, bet dar ne visi susirinkę, tai užsukau trumpam pas jus. Nuo sausio dirbsiu pilną dieną, nemažas pasikeitimas mūsų šeimai turint omeny kiek metų nedirbau. Bet jau esu tam pasiruošusi ir nusiteikusi, manau kad viskas vyksta pačiu laiku smile.gif.

Gražių, jaukių, linksmų švenčių jums newyear.gif !
Atsakyti
As kadangi esu su abiem kairem rankom, arba sudaranke, kaip Zzirafa pasakytu biggrin.gif tai esu uz komercines sventes biggrin.gif be to, mano nuomone, kai kurios ranku darbo dovanos uzima daugybe laiko pagaminti, i jas grazu paziureti, bet nera ka su jom veikti, o daiktu kaupti as nemegstu.
Eglute vaikystej puosdavom diena pries Kucias, o siemet ji stovi jau nuo gruodzio 15 smile.gif tik Taurui dzin tos sventes, nieko jis nesupranta, nors kasdien kartoju apie Kaledu seneli, matau, kad jam dar nei silta, nei salta. Beje, per TV pamates Kaledu seni jo bijojo, tai matyt atsisakysim minties kviestis mv drauga, kad aplankytu Taura kaip Kaledu senelis. Gal geriau kitamet smile.gif


Smiltpeliuke, ka dirbsi? Kaip supratau, naujas darbas, jei visa diena?



Visas su Sv Kaledom, bukit sveikos ir laimingos 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Su sventemis visas! Mes labai smagiai pabuvom, buvo mano seima sveciuose, vakar siaip sveciu, zodziu viskas puiku, ner prie ko prisikabinti smile.gif Dovanu kalnai, mergos nebezino kur detis.




QUOTE(Gintariukass @ 2013 12 24, 11:53)

P.s. Zirafa, kraustymasis baigesi tuo, kad vaikai apsiprato, nors Dainius miega tik su manimi, paguldytas i lovyte klykia. Jauciu, kad pas ji tokia itampa dar yra, susikaustes atrodo, tapo dar jautresnis nei buvo iki siol, bet meteme lankyti darzeli (kad butu kuo maziau streso jam) ir po truputi mokomes bendrauti kaip su labai jautriu vaiku, tam aisku reikia daug kantrybes, bet ... tobulejam visi smile.gif


Nu tfu tfu, gerai, kad jau apsiprato. Viskas bus gerai reiskias.

Del tradiciju, tai pas mus 12 patiekalu, visa seima ir smagus buvimas, nieko kazko labai isskirtinio. Dovanos visokios, tikrai nieko ranku darbo, nes jeigu as ka nors savo kreivom rankom padaryciau, tai butu daugiau bausme nei dovana smile.gif

QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 12 24, 17:53)
Sveikos,

Mes Klaipėdoj. Jau kaip ir būtų laikas prie Kūčių stalo sėst, bet dar ne visi susirinkę, tai užsukau trumpam pas jus. Nuo sausio dirbsiu pilną dieną, nemažas pasikeitimas mūsų šeimai turint omeny kiek metų nedirbau. Bet jau esu tam pasiruošusi ir nusiteikusi, manau kad viskas vyksta pačiu laiku smile.gif.

Gražių, jaukių, linksmų švenčių jums newyear.gif !


Kaip smagu! Ar ten pat dirbsi?

QUOTE(sinita @ 2013 12 24, 21:55)
As kadangi esu su abiem kairem rankom, arba sudaranke, kaip Zzirafa pasakytu biggrin.gif tai esu uz komercines sventes biggrin.gif


Va va, as grynai tokia smile.gif)) man nieko negalima daryt. Kazkada uosviene sugalvojo, kad ji ismokys mane megzti, sakiau TIKRAI NE. Visoki rankdarbiai tikrai ne man. Nors pvz kai musu Lina saldumynus daro man labai fainai, arba va Gintariuko muilai, nu bet pvz visokios nertos servietkos, ar kitoki senobiniai mezginiai man nelabai nelabai. Suprantu, kad ranku darbas ir bla bla, bet as juos i tolimiausia stalciu kisu. Nors mano uosviene nerealiai mezga, bet ji jau pasidomauja modelius grazius randa, siulus gerus perka. O vyro mociute tai isardo kokias pelkes spalvos kojines ir numezga keturkampos formos grauziancias pirstines smile.gif
Atsakyti
Labos,
su sventem visas! Geriausi linkejimai ir, kad kiti metai butu tokie, kokiu visiems norisi.

As apsivertus darbais ir darbe, ir namie buvau, tai niekur nesirodziau. Bandysiu atgauti prarasta laika dabar - iki sausio vidurio kiek ramiau smile.gif

Prisipazistu, kad siemet kiauliskai net prie bendros vaiku svajones nebeprisidejau - uzsiknisau ir pamirsau Zumai pavedima padarti. blush2.gif Dziaugiuosi, kad bent jau pora svajoniu iki beprotnamio periodo spejau issiuntineti.

Gyvenam mes neblogai, tik vis dar neisbrendam is darzelio dziaugsmu, vadinamu ligomis. Kazkaip nesiseka ilgesni laika nesirgus islaikyti vaiko. Nezinau ka dar sugalvoti. Bet isgyvensim ir tai, tikiuosi, kad veliau bus lengviau.

Praejo pas mus jau visos eglutes, liko Nauji metai, kuriuos tradiciskai pramiegam smile.gif

Tiek trumpu ziniu is musu fronto ir lendu toliau darbuotis sad.gif
Atsakyti
laba,
visas su šventėmis, tiksliau su tarpušvenčiu smile.gif

aš irgi dabar perskaičiusi Renash postą, supratau, kad nepervedžiau Zumai už svajones.
bet visgi šiemet darbe su šia akcija pavyko įgyvendinti kelias svajones, tai džiaugiuosi.
nors vieną šeimą aplankius tokie dvejopi jausmai užplūdo.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2013 12 27, 11:22)

nors vieną šeimą aplankius tokie dvejopi jausmai užplūdo.. unsure.gif



O kas buvo?


Renash, suprantu del ligu, o M su aukle pasilieka, kai serga? Mano Ruta tai normaliai, bet va mazoji tai serga non stop.
Atsakyti
QUOTE(ZZirafa @ 2013 12 27, 14:22)
O kas buvo?
Renash, suprantu del ligu, o M su aukle pasilieka, kai serga? Mano Ruta tai normaliai, bet va mazoji tai serga non stop.

Aha, Celeste, papasakok, kas tokio nutiko - smalsu pasidare.

Tas sirgimas sirgimui nelygus, bet kai kone dvejus metus isbuvo vaikas nesirges, o dabar ir ausu uzdegimas buvo, tai man jau cia labai daug. Karta jau savaite neleidau i darza, kai sloga su kosuliu kabintis pradejo. Gaila, kad ne visi taip daro, tai ir bacilu pilna sad.gif
Mazius mano ir i darza, ir is jo, jau nekalbant apie ligas - su aukle buna. Su manim i darza ne pro kur, o su aukle be problemu smile.gif O be to ir kelti anksti reiketu, o dabar pati pabunda ir tada tik issiruosia. Pabuna jinai tik iki pietu miegelio ir zingsniuoja abi namo, tai apie pasiemima net kalbos nera.
O tai Rasai gal visi "dziaugsmai" is darzo pareina? Sese atsilaiko, o jai mazei nepakanka jegu? Beje, kada tu pati i darba grizti - painioju ar jau planavai nuo nauju metu?
Atsakyti
QUOTE(renash @ 2013 12 27, 13:44)

O tai Rasai gal visi "dziaugsmai" is darzo pareina? Sese atsilaiko, o jai mazei nepakanka jegu? Beje, kada tu pati i darba grizti - painioju ar jau planavai nuo nauju metu?


Jo zinok, ir is darzo Ruta prinesa. Plius Rasa jau sirgo ir bronchitu, ir dar milijonu virusu, tada umi alergija del kurios ligoninej gulejom, dabar vel serga, pirmadieni tirs, galvoja kazkas su inkstais ar slapimtakiais, gal infekcija kokia. apie jokius darbus dabar negalvoju. treti antibai per du menesiu, tai kazkaip liudnoka.
Atsakyti
na, buvo tas, kad viena iš pasirinktų svajonių buvo rašomasis stalas, kadangi gavom nenaują rašomąjį stalą, nupirkom ir kėdę prie jo, dar spintą nenaują pridėjom, nes soc. darbuotoja informavo, kad vaikas yra iš 9 vaikų šeimos, sunkiai verčiasi.
sutartu laiku soc darbuotojos paprašė visus daiktus nuvežti iki pat namų, nes baldus tikrai nelengva būtų joms pačiom pristatyti, tai nuvežėm.
kadangi tai buvo darbo diena, apie pietus, vaikų nebuvo, tai mus pasitiko mama ir keli neblaivūs jos pagalbininkai, namukas toks suverstas, prieangio langai sudaužyti, prieangyje smėlis, burokai (viduj nebuvau, bet kolega padėjo įnešti), mamos veidas išpurtęs..
ir tokia pastaba: nu va, kad visi žmonės mums tiek DUOTŲ.
tada dar sako, va, mūsų ir televizorius sugedo, kolegei pasakius, kad nieko gero per tv nerodo, sako, tai čia ne mums, o vaikams.
taip pat buvo išlindusi iš namo to berniuko, kuriam skirta dovana, 18-metė sesuo, kuri irgi turi jau 1,5 metų sūnelį. kadangi tas sūnelis dar negalėjo dalyvauti vaikų svajonėse, nes svajonės pildomos vaikų virš 2 metų, nuvežėm dovanų ir jam. tačiau ta 18-metė neatrodo geriau nei mama..

tiesiog gaila vaikų. ką jie mato. ir toks tėvų požiūris, kad jiems visi viską gali DUOTI.. unsure.gif
Atsakyti
Jooo, Celeste, ne kazka...mes su sese kaip tik galvojom, kad labai gaila, bet daug tokiu vaiku tiesiog neturi sanso normaliam gyvenimui.
Atsakyti
QUOTE(ZZirafa @ 2013 12 27, 14:54)
Jo zinok, ir is darzo Ruta prinesa. Plius Rasa jau sirgo ir bronchitu, ir dar milijonu virusu, tada umi alergija del kurios ligoninej gulejom, dabar vel serga, pirmadieni tirs, galvoja kazkas su inkstais ar slapimtakiais, gal infekcija kokia. apie jokius darbus dabar negalvoju. treti antibai per du menesiu, tai kazkaip liudnoka.

žinok, čia jau tikriausiai tokia antrųjų vaikų dalia. nes maniškė irgi praeitais metais 2 kartus ligoninėj gulėjo. ir 3 antibus per 2 mėnesius teko. sesė išsikosti, o va mažei vis į plaučius nueina..
tikėkimės praeis 4u.gif

QUOTE(ZZirafa @ 2013 12 27, 15:16)
Jooo, Celeste, ne kazka...mes su sese kaip tik galvojom, kad labai gaila, bet daug tokiu vaiku tiesiog neturi sanso normaliam gyvenimui.

būtent. ir augdami tokioje aplinkoje į pasaulį išeina tik vienetai, kiti ir lieka trypčioti tėvų išmintų pliurzų..
Atsakyti