Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai - 118 tema

Apklausa: Darželis ir visa kas su juo susiję (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Šaunuolės mamos, kad užsiimat tokiais gražiais/skaniais dalykais 4u.gif
Lina'M iš Kauno mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2013 11 27, 22:57)
suviliojai cia mane savo saldainiais  blush2.gif
Tu is kokio miesto esi?  ax.gif

QUOTE(Zuma @ 2013 11 28, 12:44)
Šaunuolės mamos, kad užsiimat tokiais gražiais/skaniais dalykais  4u.gif
Lina'M iš Kauno  mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif
aš kaunietė bigsmile.gif
Atsakyti
as i az tau parasysiu smile.gif

bet jeigu tu Vilniuje gyventum tai turbut bankrutuotume... jeigu saldainiukai tokie skanus kaip ir atrodo tai... mm...smile.gif) ir kaip tiek laiko pas tave yra:D
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2013 11 28, 15:34)
as i az tau parasysiu smile.gif

bet jeigu tu Vilniuje gyventum tai turbut bankrutuotume... jeigu saldainiukai tokie skanus kaip ir atrodo tai... mm...smile.gif) ir kaip tiek laiko pas tave yra:D

dekretas prasidėjo, tai ir laiko sočiai lotuliukas.gif o skonis dar geresnis, nei nuotraukose pavyksta parodyt - garantuoju cool.gif
Atsakyti
Laba vakara smile.gif

Gavom vakar plansete mazajai, nereikejo moketi jokiu mokesciu, nes kineciai siunte i Svedija, o paskui i LT smile.gif

As irgi labai dizaugiosi savo nauju darbu wub.gif Einu kaip i svente bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, siai dienai "Vaiku svajonems" turim 180 lt, dar bent trys mamos, kurios klause saskaitos, pavedimo kol kas nepadare, tai nezinau ar nespejo, ar situacija pasikeite. Tokia pat zinute palikau ir FB ir dar gal pora dienu palaukiam, tada jau pirksim svajone. Maximoj nuolaida zaislams 40% nuo ryt, jei zaislus pirktume, bet paprastai vis perkam ka nors "naudingesnio", tai jei kas uzmatysit kazka, ka noretusi padovanoti - saukit. Geriausia turbut butu Vilniuj ar Vilniaus rajone, kad galetume asmeniskai iteikti.
Atsakyti
Turime jau 350 lt svajonėms ir dar norinčių prisidėti, todėl pačių svajonių pirkimą planuoju kita pirmadienį/antradienį. Dovanėles paskui norėčiau nupirkti ir pristatyti per likusią savaitės dalį, jei viskas pagal planą.
Dėl dovanėlių diskutuojame FB, bet pagrindiniai kriterijai, jei norėsime įteikti pačios, kad būtų Vilniuje ar jo rajone, lengvai nuperkama ir transportuojama. Kol kas lyg planuojame žaidimų konsoles trims berniukams beidar liks apie 50-100 lt dar kokiai svajonei.
Jie kas turi pasiųlymų - diskutuokime mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas,


Čia ramu kaip visada. Pas mus namie ligoninė, serga abi pakaitom, tai nėr faina.


Renash- kur jūs dingę?
Atsakyti
Nors atrodo, kad šitoj temoj niekas negyvena, bet parašysiu ir čia, ką per FB mes derinam ir baigiam suderinti. Surinkome 400 lt ir nupirkom tris svajones:
Karaoke grotuvas

Agnė, 8 metai

-------------------------------

Mano svajonė yra turėti grotuvą - karaoke, nes labai mėgstu su sesėmis šokti ir dainuoti.

Fotoaparatas

Morkus, 11 metų

-------------------------------

Aš esu iš daugiavaikės šeimos ir norėčiau fotoaparato, nes labai mėgstu fotografuoti. Mamai neužtenka pinigų nupirkti tai ko aš norių, todėl prašau Jūsų.

Owermax žaidimų konsolė

Deividas, 10 metų

-------------------------------

Seniai svajoju apie owemax žaidimų konsolę. Aš gyvenu su sesute ir močiute. Močiutė po mamos mirties neleidžia mums eit toli nuo namų, o pati visai sveikatos neturi ir iš namų išeina tik su svarbiais reikalais. Draugai gyvena toli, pas mus lankosi retai. Liūdna namuose kai nėra žaislų. Labai svajoju apie tokį kompiuterinį žaidimą, bet tai nepasiekiama svajonė. Gal Kalėdų senelis turi savo dirbtuvėse atliekamą?


Visos trys dovanėlės jau pas mane, is 400 lt išleista 356 lt.
Dar reikia pridėti karaoke cd prie grotuvo ir elementų prie žaidimo.
Fotikas jau su viskuo - kortele papildoma 2gb ir papildomu dėkliuku, su dėžute, pirkau dėvėtą iš skelbimo, manau vienos šeimos nedaug naudotą, visas tvarkingas.
Prieš pakuodama dar nufotkinsiu visas dovaneles jums parodyti smile.gif
Tikiuosi per ryt supirkti tuos likusius priedukus ir susiorganizuot įteikima iki galo. Kai suorganizuosiu, kviesiu prisijungti norinčias važiuot kartu 4u.gif
Atsakyti
Panašu, kad gegužiukai užmigo žiemos miegu SM'e, tai visą "ataskaitą" apei pirmos dovanos įteikimą su mergytės foto įdėjau į FB, nenoriu viešai publikuot nuotraukos. Jei kas ten nesilankot, brūkštekit į AŽ el. paštą atsiųsiu wink.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nu šakės čia visiškos, kur jūs dingę ką?

Renash- atsiliepk, prisiduok

Gintariuk, kaip jūsų reikalai baigėsi su vaiko pratinimu naujuose namuose?
Atsakyti
Nu tikrai, tos kur fb tai fb, o kitos? Renash, drugeli, babi??
Gaila siaip, kad merdi tema sad.gif
Atsakyti