Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai - 118 tema

Apklausa: Darželis ir visa kas su juo susiję (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(renash @ 2013 11 08, 18:18)
Labos,

Mums antradieni nusimato rimta popiete - darzelyje tevu vakaras. Tai eisim ziureti pacio rimciausio pasaulyje koncerto  lotuliukas.gif  wub.gif Aukle sake, kad net rytais i darzeli vaziuoja "repetuodama" dainas visas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Sinita, sveikit ir nenusok tu pati nuo proto - baisu ir slogu ligoninej, bet isleis sveikus, o tai svarbiausia.

O man klausimas iskilo, jei tokie maziukai jau pasirodymus rengia, ka daryti tiems, kurie nekalba?? Pvz T tai tikrai ne poros zodziu nepadainuotu. Tai stypso salia ir ka?
Atsakyti
QUOTE(ZZirafa @ 2013 11 08, 17:53)
Merginos, va sitas :

http://www.mastermin...able-Bunny.aspx
Leone- man jis gerai plaunasi, ten svarbu per 24 val isplaut, tai gal uzlaiket kada? as jau sia sav tris kart ji skalbiau.

matyt per ilgai uzmarinavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sinita @ 2013 11 08, 20:18)
O man klausimas iskilo, jei tokie maziukai jau pasirodymus rengia, ka daryti tiems, kurie nekalba?? Pvz T tai tikrai ne poros zodziu nepadainuotu. Tai stypso salia ir ka?

mano mama kazkada juokesi, kad tikrai yra nekalbanciu, bet jau "dainuojanciu". Manau, svarbu ne tai kaip kalba, o kad stengiasi. Ateis gi tik tevai, o jiems visi vaiku pasirodymai aukso verti.

Neblogai tas plaunamas zaislas atrodo, reikes kur rytoj paieskoti. Sunku su dovanom vyrams, kad ir kokio amziaus smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,

QUOTE(sinita @ 2013 11 08, 19:18)
O man klausimas iskilo, jei tokie maziukai jau pasirodymus rengia, ka daryti tiems, kurie nekalba?? Pvz T tai tikrai ne poros zodziu nepadainuotu. Tai stypso salia ir ka?

Stypso stypso, kartais savo kokią individualią programą improvizuoja, o kartais šaukdami "Maaaama" nulekia ir įsitaiso tėvams ant kelių smile.gif. Aš kol kas irgi neįsivaizduoju Timuko kalėdinės programėlės, toks mielai juokingas vaizdelis akyse stovi bandant įsivaizduot biggrin.gif wub.gif .

Sinita, kaip nesmagu dėl tokios ligos ir ligoninės, sveikit kuo greičiau 4u.gif .

Neregėjus ir aš tokio plaunamo žaislo. Bet jau net ir nesinori kažkokių naujienų, tiek visko namie... Timukas sėkmingai žaidžia su brolio ir sesės žaislais, tai tik kažkokiom progom papildau traukinukų ar lego duplo rinkinius, visiems trims džiaugsmas smile.gif. Panoramos Rimi šį savaitgalį žaislams 40 proc nuolaida, jei kam aktualu šiom dienom dovanas pirkt smile.gif.

Taip ir nesupratau ar kambariniai batutai dar aktualūs kažkam ar ne biggrin.gif . Mes saviškį pirkom pigu.lt, bet tas buvo prieš kelis metus, dabar žiūrėjau tai nebeturi tokio. Sporto prekėse matydavau tik visai mažus Kettler.

Renash, logiškas darželio prašymas dėl tapkučių, manau pagrindinė mintis buvo kad tvirtai laikytųsi ant kojyčių ir būtų normalus, ne medžiaginis padas, kad neperšlaptų kur nors ant balutės užlipus. Yra tokių tvirtų medžiaginių tapkučių ir maximoj, ir vaikų parduotuvėse, tokio tipo

user posted image

Nemanau kad kategoriškai būtini kokie rimti odiniai batai g.gif . Timukas daržely būna su basutėmis. Grupėje šildomos grindys, tai su uždarom basutėm sukaista kojytės.

Atsakyti
QUOTE(renash @ 2013 11 08, 20:30)
visi vaiku pasirodymai aukso verti.

Neblogai tas plaunamas zaislas atrodo, reikes kur rytoj paieskoti. Sunku su dovanom vyrams, kad ir kokio amziaus smile.gif


wub.gif

Aha, man irgi neblogas pasirode... jei pirksi tai pasidalink nuoroda is kur smile.gif as dar neieskojau, bet jauciu, kad nuo ebejaus pradesiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos bendraamžės bigsmile.gif
Čia ta pati RytinėSaulė, tik va niką pasikeitusi blush2.gif

Kaip jūs augat? Kaip begyvenat?
Lėja lanko daržiuką nuo 1,5metukų. Priprato iškart jame, labai patiko. O va po vasaros atostogų kažkaip nesiseka mums jo lankyt, nes aš dažniau namie būnu, tai vaikas priprato, kad galima džiaugtis mama namuose ir visai neberodo noro eit į daržiuką. Na, kol galima ir aš tuo naudojuos blush2.gif

Laukiam šeimos pagausėjimo vasarį wub.gif šįkart bus broliukas, tai oi kokia sunki užduotis sugalvot antram vaikučiui vardą blush2.gif Rodos, noris, kad ir prie pirmagimės jis derėtų, ir su pavarde susiskambėtų ir šiaip iš šeimos rato neiššoktų doh.gif
Jei su Lėja savo visą kraitelį turėjau dar iki Kalėdų susipirkusi (kažkur 4mėn nėštumo buvo), tai dabar dar nieko neturiu, o jau už savaitės dekretas prasidės lotuliukas.gif Sukau ratus po SM dairydamasi ko reik ir va jus prisiminiau blush2.gif seniai bebuvau čia užsukusi blush2.gif
Atsakyti
sveikinu, Lina mirksiukas.gif 4u.gif
tavo nestumas panasiai su mv sesers, gal pora savaiciu skirtumas, tik vienas skirtumelis, pas ja bus mergaites... TRYS thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif cia nejuokauju, jei ka biggrin.gif


ziurekit, noriu paklaust, kaip ten darom del tu svajoniu, kada renkam ir ka perkam? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sinita @ 2013 11 12, 16:06)
sveikinu, Lina mirksiukas.gif  4u.gif
tavo nestumas panasiai su mv sesers, gal pora savaiciu skirtumas, tik vienas skirtumelis, pas ja bus mergaites... TRYS thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif cia nejuokauju, jei ka biggrin.gif

hihihi.gif smagu kai tiek mergaičių šeimoj thumbup.gif



Mamytės, gal kuri parduodate savo mažylio vežimą? Pirmenybė Tutis zippy arba jo analogams bigsmile.gif Aš nuo dukrytės pardaviau jau seniai, pradedu gailėtis, kad taip padariau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sinita @ 2013 11 12, 17:06)
ziurekit, noriu paklaust, kaip ten darom del tu svajoniu, kada renkam ir ka perkam? smile.gif


Tai jau galim pradeti rinkt iki, tarkim, gruodzio 1d., o gruodzio pradzioj isrinksim, nupirksim ir iteiksim dovana/-as pagal surinkta suma.
Norincios prisideti brukstelkit AZ, atsiusiu saskaita.
Renash, tau issiusiu, maciau, kad klausei 4u.gif
Atsakyti
Labos,
smagu, kad dar islindo nestuke is krumu - geriausi linkejimai visoms smile.gif

Siandien pasibuvom mes darzelyje "Teveliu vakaronej". Oi smagu buvo. Visos mamos buvov sustatytos su vaikais, nes kitaip ne vienas nejo i scena. Visas koncertas truko apie 20 minuciu. Bet buvo tikrai smagu. Sinita, klausei, ka daro vaikai, kurie nekalba. Tai kalba neturi itakos, nes girdisi tik aukletojos, o vaikai bando dainuoti ir svarbiausia - bando atkartoti visus judesius. Vaizdas ypatingas.
Mano dama is pradziu nenorejo koncertuoti ir geriausiai jautesi ant mano kaklo, bet paskui visai gerai isijaute ir net norejo testi savo pasirodyma smile.gif
Smagu, kad vyras buvo, tai nufilmavo visa sou programa.

Beje, ZIrafa, buvom vakar vyro anuko gimtadienyje, tai supratau kaip Ruta Rasos dovanos tikrino smile.gif Mano dama ivertimo visas, uzpute zvakutes ir jautesi vakaro seimininke. Kiti metai jau bus sudetingesni - nori nenori, demesi reikes dalintis biggrin.gif

Beje, o kaip jusu darzuose su Kaledu senio dovanom?

Gintariuk, situ nuplaunamu zaislu yra Panoramoj, zaislu parduotuvej pirmam aukste (man sunku su pavadinimais).
Atsakyti
QUOTE(sinita @ 2013 11 08, 20:18)
O man klausimas iskilo, jei tokie maziukai jau pasirodymus rengia, ka daryti tiems, kurie nekalba?? Pvz T tai tikrai ne poros zodziu nepadainuotu. Tai stypso salia ir ka?



U irgi mazai sneka, o kai rudenelio svente buvo pas juos, tai dar maziau tada kalbejo, apie dainas isvis kalbos nebuvo, nedainavo ji, bet uztai pasirode kaip mazesne J.Lo kopija su firminiais judesiukais ir isbego is scenos. irnesakyk.gif ten kas ka moka tas ta rodo. biggrin.gif

Lina, sveikinimai smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

Kaip gyvenat? Mes nuo antradienio Briusely, bet va kad Rasa rimtai apsirgus buvo, tai tik vakar zmoniskai islindom. Bet dar visa savaite pries akis. tai viskas ok. O vakar dar buvau spektaklyje (puseje jo, nes Rasa su aukle uzmigti negalejo), tai labai patinko, laikas pasikulturinti jau zmoniskai, kazkaip truksta sito dalyko man.

Ka Kaledom savo kleckam pirksite, pas mane nulis ideju. apvalus nuliukas.
Atsakyti