Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai - 118 tema

Apklausa: Darželis ir visa kas su juo susiję (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Oi čia žiūriu kalbos liejasi kaip iš gausybės rago smile.gif))

Nu kaip gyvenat? Aš šiandien atsibudau pusę šešių naujuoju laiku, tai man ši diena toookia ilga, niekaip nesibaigianti. Užtat keturias valandas šliaužiojau mieste. Žinokit visi vaikų prisigimdė, visi su vežimais išlindę, sunku ir beprasilenkti. O daugiau nieko, diedas mano apsinuodijęs, tai varge vargeli. Bet mes su panom laikomės, lipa jos ant galvos sergi ar ne wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ZZirafa @ 2013 10 27, 16:29)
Oi čia žiūriu kalbos liejasi kaip iš gausybės rago smile.gif))

Nu kaip gyvenat? Aš šiandien atsibudau pusę šešių naujuoju laiku, tai man ši diena toookia ilga, niekaip nesibaigianti. Užtat keturias valandas šliaužiojau mieste. Žinokit visi vaikų prisigimdė, visi su vežimais išlindę, sunku ir beprasilenkti. O daugiau nieko, diedas mano apsinuodijęs, tai varge vargeli. Bet mes su panom laikomės, lipa jos ant galvos sergi ar ne wink.gif


Sveikos wink.gif
O mes šiandien naujuoju laiku 10val atsikėlėm, ir tai tik dėl to, kad mama paskambino ir pažadino wink.gif Sako dar miegat, aš apsimiegojus "nuuuuu" sakau, o ji labai nustebus ištarė nu nieko sau..... nesupratau iš pradžių galvoju gi normaliai čia wink.gif dar tik 10 sekmadienis wink.gif bet kai Mb pasakė, kad šiaip tai jau būtų buvę 10 tai ojooooo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morfija: 27 spalio 2013 - 21:59
O mums tas laiko sukimas kaip gerai si karta buvo biggrin.gif daug planu, o diena trumpa, tai bent valanda pailgejo:D
Savaitgali ilga turejom.. pas mano tevus buvom... su mama i spektakli keliavom, vaikus vyrui palikau, tai dar ir igimtadienyje neplanuotai sudalyvavau. Mazosios gimtadieni jau svesti pradejom, pirma karta vaikus prosenele pamate. Zodziu daug visokiu ispudziu:)
Kelione i Vilniu tai irgi su nuotykiais buvo doh.gif isvaziavom is Kauno ir visa kelia pyle kaip is kibiro, dar rukas buvo... tai vienu metu paskui fura vaziavau, kad bent kelia matyciau i kuria puse vaziuoti... nu bet nieko... grizom sekmingai, prie pat Vilniaus lietus pasibaige biggrin.gif

Va... as dar su tokiu klausimu. Kur perkat tuos kambarinius batutus? as galvoju vaikams Kaledoms gal pasiziureti... g.gif
Atsakyti
Labas merginos,

Ar yra gyvųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųų???????


Gintariuk- aš Maximoj pirkau į darželį kambarinius batukus.

Vakar atšventėm Rasytės vieną metą, oi balius buvo. Rūta sąžiningai susirinko dovanas už sesę ir žvakes užpūtė. Žodžiu ji buvo įsitikinus, kad čia jos balius smile.gif
Atsakyti
Uuuu... vejai svilpauja biggrin.gif bet mes nedinge.... biggrin.gif

Batukus i darzeli pirkau maximoje... biggrin.gif reikejo skubiai tai niekur ir neieskojau labai... nupirkau tokius ale sportinius... sake, kad nesioja... tiesa, darzelyje buvom dar tik tris dienas siais metais... nes is ligu neissikapstom. Itariam, kad kaltas pelesis, tai ieskom oro dregmes sugerejo dabar, ziuresim gal pageres situacija. Nes vyrui tai kaip alergija, taip labai keistai serga... man tai lyg nieko... gerkle kartais persti... o vaikams tai.... doh.gif bronchitai, plauciu uzdegimai, naktiniai dusulio priepoliai, vienu zodziu... tyrimus poliklinikoj padaro, tai visi idealus... crb tik truputi yra, bet irgi uzdegimo nerodo.


Rasytei pirmo gimtadienio proga silti, rudeniski sveikinimai 4u.gif happybday.gif clap.gif
Taip greitai tie pirmi metai prabega.... rolleyes.gif
Papasakok ka jau moka tavo panele? Ar vaiksto jau? smile.gif (man labai aktualus klausimas:D )ka dovanu gavot?biggrin.gif
Mes ruosiames metukui....bet jeigu taip sirgsim tai tikriausiai vieni namie torta suvalgysim, pasifotografuosim ir viskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintariukass: 07 lapkričio 2013 - 11:29
QUOTE(Gintariukass @ 2013 11 07, 11:22)
Uuuu... vejai svilpauja biggrin.gif bet mes nedinge.... biggrin.gif

Batukus i darzeli pirkau maximoje... biggrin.gif reikejo skubiai tai niekur ir neieskojau labai... nupirkau tokius ale sportinius... sake, kad nesioja... tiesa, darzelyje buvom dar tik tris dienas siais metais... nes is ligu neissikapstom. Itariam, kad kaltas pelesis, tai ieskom oro dregmes sugerejo dabar, ziuresim gal pageres situacija. Nes vyrui tai kaip alergija, taip labai keistai serga... man tai lyg nieko... gerkle kartais persti... o vaikams tai....  doh.gif  bronchitai, plauciu uzdegimai, naktiniai dusulio priepoliai, vienu zodziu... tyrimus poliklinikoj padaro, tai visi idealus... crb tik truputi yra, bet irgi uzdegimo nerodo.
Rasytei pirmo gimtadienio proga silti, rudeniski sveikinimai  4u.gif  happybday.gif clap.gif
Taip greitai tie pirmi metai prabega....  rolleyes.gif
Papasakok ka jau moka tavo panele? Ar vaiksto jau? smile.gif (man labai aktualus klausimas:D )ka dovanu gavot?biggrin.gif
Mes ruosiames metukui....bet jeigu taip sirgsim tai tikriausiai vieni namie torta suvalgysim, pasifotografuosim ir viskas smile.gif


Oho Gintariuk, būtent nuo pelėsio ir gali būti visos jūsų ligos. Pas mano tėvą yra truputį pelėsio namie, tai aš negaliu ten ilgiau nei dvi dienas būti, man iškart kosulys, sloga ir dar velniai žino kas darosi.

Ačiū už sveikinimus. Rasytė mano dar nevaikšto ir net nesiruošia (manau dar pora mėnesių nevaiksčios), aplink baldus tik vaikštinėja ir tiek. Dovanų gavom žaislus į vonią, tada tokį keistą žaislą ant kurio galima paišyt, skalbti vėl paišyt, nu lb įdomus, mano Rūta apakus, dzin, kad dovana ne jai smile.gif)) dar gavom fėjos rinkinį (sparnai, lazdelė ir karūna), pinigų nuo senelių, auskarus į ateitį nuo mano sesės. Lyg ir tiek. Šiaip tos dovanos daugiau vyresniai, taip ji džiaugėsi žmogus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2013 11 07, 13:22)
Uuuu... vejai svilpauja biggrin.gif bet mes nedinge.... biggrin.gif

Batukus i darzeli pirkau maximoje... biggrin.gif reikejo skubiai tai niekur ir neieskojau labai... nupirkau tokius ale sportinius... sake, kad nesioja...

Siaip tu klausei, kur perkat kambarinius batutus, batuto mes neturim, tai nieko ir nerasiau tongue.gif

O mes nuo 2nio ligoninej, reiskias pabuvojom pas gimines kaime ir Ignas pasifavo zarnyno infekcija doh.gif gauna antibu ir geriausiu atveju kita 2ni galim tiketis grizt namo... savaite isbraukta is gyvenimo...
Papildyta:
Nors dabar skaitau, kad turbut Kaledoms batuta turejai omeny, cia zzirafai batukai susisviete biggrin.gif
Atsakyti
O geras, Gintariukas apie batutus klausia, aš apie batukus atsakau, nepykit, aš durna smile.gif Čia kaip vakar per Tv šnekėjo žmogus pavarde Kėvalas, bet aš sugebėjau perskaityti Vėmalas. Žodžiu man atleistina smile.gif


Atsakyti
I Vemalo tema biggrin.gif as tai vakar apsinuodijus buvau, is tikro prabanga sirgtisu dviem mazais vaikasi, sedziu ant sofos, net pajudet negaliu, nes bala akyse, vyra issikvieciau is darbo, paskui greitaja, greitoji apziurejo, tai lyg viskas ok, tai paskui gerai tualeta pagasdinau ir akyse prasviesejo smile.gif netiko matyt dar pries diena valgytos namines rukytos desreles... rolleyes.gif tai siandien dar silpnoka, bet gyvent galima smile.gif

vakar manoji su teciu buvo kaciu cirke, sake nu labai patiko, aisku sako kai kurie klounu bajeriai gal dar nesuprantami, bet is esmes labai patiko- nes pirkamkarta buvo tokiam viesam renginy smile.gif

o del to zaislo apipiesiamo ir vel plaunamo, Ausrine turejo drambli, bet vat kad gerai nusiplautu, tai nedrisciau sakyt
Atsakyti
Labos,

tyluma ramuma, tai net nesinori rasineti - paskui su savim pradesiu kalebti smile.gif

Su kambariniais batais, tai man pagrindinė problema yra darželyje - liepia apauti ne tapkutes ar "crocs'us", o tvirtus batukus. Man tai atrodo, akd taip kojyte dar labiau pavargsta, bet ka darysi - tvarka yra visiems.
Uz tai namie abi arba veltines tapkutes, arba tokias "is megstinio" pasiutas. Vilnietes tikriausiai yra mate - Traku gatvej viena parduotuve ju begale turi. Tai ir kojytei patogu, ir nesalta.

Idekit man nuoroda to nusiplaunamo zaislo - pirmadieni turesim vieno meto gimtadieni, o roguciu siemet tikrai nedovanosim - jau/dar kastonai zydi, tai ne apie sniega galvoti reikia.

Mums antradieni nusimato rimta popiete - darzelyje tevu vakaras. Tai eisim ziureti pacio rimciausio pasaulyje koncerto lotuliukas.gif wub.gif Aukle sake, kad net rytais i darzeli vaziuoja "repetuodama" dainas visas lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Sinita, sveikit ir nenusok tu pati nuo proto - baisu ir slogu ligoninej, bet isleis sveikus, o tai svarbiausia.
Atsakyti
Sinita, leone laikykites ir greiciau sveikit 4u.gif 4u.gif

man mergaitems tie veltiniai tapukai kokie grazus wub.gif berniukams tai paprasta viskas, vyriska biggrin.gif bet namie pas mane abu basi... nenori jokiu batu smile.gif

tas zaislas tai ir mane sudomino, dekit nuoroda 4u.gif bet cia gal tas vandens kilimelis? g.gif
Atsakyti
Merginos, va sitas :

http://www.mastermin...able-Bunny.aspx



Leone- man jis gerai plaunasi, ten svarbu per 24 val isplaut, tai gal uzlaiket kada? as jau sia sav tris kart ji skalbiau.
Atsakyti