Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai - 118 tema

Apklausa: Darželis ir visa kas su juo susiję (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sinita, tu prieš pirkdama lego paskaitinėk kokių ten vaikai nori. Aš pernai norėjau lego dovanot, bet kiek mačiau, norėdavo tų didžiausių rinkinių, kur triženkles sumas kainuoja...
Atsakyti
as uz uz uz svajoniu pildyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 10 23, 00:35)
Sinita, tu prieš pirkdama lego paskaitinėk kokių ten vaikai nori. Aš pernai norėjau lego dovanot, bet kiek mačiau, norėdavo tų didžiausių rinkinių, kur triženkles sumas kainuoja...

tai jo jo, yra ten visokiu gaisriniu stociu ir policijos nuovadu norinciu, bet yra ir paprastesniu, viena radau isvis "noriu lego, nesvarbu kokio, niekada neturejau", arba kitas "jau prasiau pernai per Kaledas, bet negavau", tai manau, kad jiems ir mazesniu uztektu. dar daug vaiku praso tiesiog kaladeliu, kad galetu statyti, nebutinai temini ka nors, tai manau su nuolaida galima rast kokia deze ~50-60lt. as paemiau naujus po 30lt sunkvezimi ir greitosios automobili, tai jie tokie nemazi, po 60-70lt ju kaina siaip.
Atsakyti
aš irgi už svajonių pildymą, pasižiūrėjau Kėdainių savivaldybėj tai daug kam reik mašinėlių, lego, telefonų, bet dar kiek vaikų svajonių, kurios realiai neturėtų būt vaikiškos...... noriu žieminių batų, nes mano suplyšo, kitam reik batų, nes kojos šąla.... o dar kiek paltukų reikia žieminių..... žinot po tokių svajonių lego ir knygos tikrai nebeaktualios pasidaro, o tiesiog norisi nupirkti tokius daiktus, kurių iš TIKRŲJŲ vaikui reikia ir kurie yra BŪTINI....
Atsakyti
Labos,
pasirodau ir as smile.gif
Turejom baisu ausies uzdegima, tai ilgai ir nuobodziai gydem. Niekada negalvojau, kad ausies lyg ir neskauda, bet ten viduje viskas blogai atrodo. Zodziu, susipazistu su medicina ir as pagaliau smile.gif

Del vaiku svajoniu - smagus projektas.
Nieko neatkalbu ir negasdinu, bet turiu priminti, kad pernai lovu pristatymas per Oza uzsitese ir labai netrumpai. Vaikai dovanas gavo sausio gale ir net vakari - nebepamenu tiksliai, reiketu knistis po pasto deze. Bet nesmagiausia dalis buvo, kad skambino socialiniai darbuotojai, o as sakau, kad lovos perdaviau. O Ozo tarpininkai tik graziai atsiliepdavo ir dingdavo - jokios informacijos, jokiu uzuominu nieko. Tai siemet sakiau, kad ju paslaugomis nesinaudosiu tikrai.
Man darbas su svetimais pinigais yra labai atsakingas ir niekada nenoreciau apgauti vaiko, kuriam jau pazadeta dovana. Is situ tarpininku puses tokio jausmo as nemaciau.

Gal siemet bus geriau, o gal ir kitu budu pristatyti dovanas galima rasti. Zuma, man reikes tavo saskaitos wink.gif
Atsakyti
Del svajoniu irgi maciau, kad mano tevu rajone daug kam reikia tiesiog batu ar zieminiu drabuziu... tai idejus i tokia dovana dar saldainiu,mandarinu manau labai dziaugtusi vaikas. Uzkresit liga pildyti svajones ax.gif 4u.gif

O man klausimas... kadangi as jau ir saviems vaikams dovanu ieskoti pradedu ar galvojate jau ka pirksite, dovanosite? Su kokiais zaislais nori zaisti dvieju - triju metu mazyliai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2013 10 23, 14:10)
O man klausimas... kadangi as jau ir saviems vaikams dovanu ieskoti pradedu ar galvojate jau ka pirksite, dovanosite? Su kokiais zaislais nori zaisti dvieju - triju metu mazyliai? g.gif

saviskei jau nupirkau paspirtuka, su palengvinimu, priekyje yra du ratukai ir dar lego duplo pirksim, pas kuriuos nors senelius padesim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2013 10 23, 15:10)
Del svajoniu irgi maciau, kad mano tevu rajone daug kam reikia tiesiog batu ar zieminiu drabuziu... tai idejus i tokia dovana dar saldainiu,mandarinu manau labai dziaugtusi vaikas. Uzkresit liga pildyti svajones  ax.gif  4u.gif

O man klausimas... kadangi as jau ir saviems vaikams dovanu ieskoti pradedu ar galvojate jau ka pirksite, dovanosite? Su kokiais zaislais nori zaisti dvieju - triju metu mazyliai? g.gif

as tai noriu nepratinti prie dideliu dovanu, bet nenoriu ir smulkme apsikrauti, tai vis suku galva. Dviratis/paspirtukas/rieduciai geriau butu gimtadieniui -nereiketu ilgai laukti kol prades nsudoti, nes ne naminiai zaislai. Tai Kaledom ir nezinau ka nupitkti. Tikrai gaus knygu, o seneliai, broliai ir kt. galva suka patys:)
Atsakyti
Gintariuk, as taip pernai dariau, beveik visiems vaikams idejau sokolado, guminuku ir t.t. mandarinu nesiulau, nes jie gali ir suputi, kol pasieks gavejus. Nebent i rankas tiesiai pati veztum atiduot.
Renash, tai tu taip ir negavai jokios info ar jie gavo lovas? Reikejo tiesiai organizatoriu klausti, pvz Juliaus, tie savanoriai paprasti zmones irgi. Mano broliui Julius siule koordinuot ozo priemimo punkta siemet, bet ten ziauriai daug laisvo laiko reikia, tai atsisake...
Del rimtu svajoniu-batu, striukiu-jos svarbios, bet nematydama vaiko nesiryztu pirkti daikto, o jei nepataikysiu...o ir nauji kiek kainuoja, pvz paaugliams, as tik vienam trimeciui striuke pirksiu nenauja, bet maziems vaikams jos dar nebuna ziauriai nudevetos
Atsakyti
QUOTE(sinita @ 2013 10 23, 23:56)
Renash, tai tu taip ir negavai jokios info ar jie gavo lovas? Reikejo tiesiai organizatoriu klausti, pvz Juliaus, tie savanoriai paprasti zmones irgi. Mano broliui Julius siule koordinuot ozo priemimo punkta siemet, bet ten ziauriai daug laisvo laiko reikia, tai atsisake...

Gavo. Sekiau kas savaite - tai vienur, tai kirut skambinau. Bet tiesiog pernai buvo tikrai daug darbo su iteikimu, nes tikejausi, akd atidaviau ir veliausiai sausio 15 (berods) lovos bus pas vaikus. O gavosi kaip gavosi. Tiesiog pasitikejimas Ozu zluges, bet pats projektas man vis dar patinka thumbup.gif Skambinau as vienam is idejos savininku galiausiai, tai tik tada ir lovos pristatytos buvo. Nebepamenu kuriam, bet ieskojau butent savininku, kad jau 100 proc. buciau tikra smile.gif Lovas atidave, nes is abieju soc. darbuotoju patvirtinimus gavau.
Atsakyti
QUOTE(sinita @ 2013 10 22, 21:11)
as irgi lygiai 8 biggrin.gif biggrin.gif pavardink kokias emei? pagal ka sprendei? as ziuriu, vis labiau linkstu prie mergaiciu-nu norisi man nuo berniukisku daiktu pailset matyt  lotuliukas.gif  o dar ziurejau ivairaus amziaus, kad butu ir siaip kreipiau demesi i idomesni aprasyma nei vien sausa "noriu leles" taskas. biggrin.gif
sakai per lapkriti pririnksi, as tai bijau, kad ir per gruodi dar, nes iki sausio 11 gi projektas vyks smile.gif
dabar zvejoju Lego pigiau, kai jau isigysiu, ieskosiu kuriems vaikams padovanot smile.gif ai, dar siemet ziuriu, kad butu daugiau vaiku is Vilniaus. kazkaip norisi tiesiai perduot, kokiu saldainiu dar pridet, pamatyt reakcija  blush2.gif



paemus as lego, rankdarbiu rinkini, enciklopedija, batus, meskere, futbolo kamuoli, supynes ir roges smile.gif sprendziau net nezinau pagal ka... g.gif pagal aprasyma, kad butu toks issamesnis ir siaip pagal kazkoki nusvitima is dangaus biggrin.gif

As kolegoms pasiuliau surinkti pinigu vienai ar dviems didelems svajonems siais metais - sutiko! valio valio valio. smile.gif

Pas mane gal tik vienas vaikas is Vilniaus. doh.gif na bet dar lapkritis laukia, gruodis... biggrin.gif


Del visko suspejimo, kai dirbi ir panasiai. Tai as galiu Jums pasakyti, kad kai nori viska speji. As viena, bet kazkokiu budu, aisku, man nezinomu biggrin.gif viska speju. na, nors ne viska. visgi mano hobiui laiko liko maziausiai, bet yra kaip yra. pripranti prie greitesnio ritmo ir judi pirmyn. vakare po darbu su vaiku buni, kad ir tik tris valandas iki miego, bet tas laikas zinokit koks kokybiskas buna, na bent jau pas mus smile.gif o ir savaitgaliai yra juk. nesibaiminkit taip labai. tongue.gif

Sveikos, beje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktė.: 24 spalio 2013 - 09:19
QUOTE(Viktė. @ 2013 10 24, 11:15)
paemus as lego, rankdarbiu rinkini, enciklopedija, batus, meskere, futbolo kamuoli,  supynes ir roges smile.gif  sprendziau net nezinau pagal ka...  g.gif pagal aprasyma, kad butu toks issamesnis ir siaip pagal kazkoki nusvitima is dangaus  biggrin.gif


nu vat as irgi issamesnio aprasymo ieskau smile.gif o kokio tipo supynes pirksi? as nelabai isivaizduoju, kokiu cia nori, tai neziurejau i supynes...
as noriu pasidziaugt, susitariau is MM mergaitei Bratz leliu nupirkt, perku naudotas, bet ne viena dovanoju, o 2-3, tai ta mama ir nuolaida man padare, kai suzinojo, kokiam tikslui perku, ir siaip sake pati paziures ta puslapi, beje, ir vel uzsiemiau svietejiska veikla, nes irgi nebuvo apie toki girdejus. is mano aplinkos praktiskai niekas nera girdejes, nors jau 4 metus vyksta doh.gif tai intensyviai "promotinu" vaiku svajones visiems, kam galiu lotuliukas.gif

o del dovanu T, tai jam dovanosim per Kaledas irgi Duplo, kur rinkinys degaline su parduotuve. radau e-senukuose uz 65lt (siaip jo rekomenduojama kaina 140lt, MM buvau radus uz 85), tai iskart griebiau. bus patenkintas, nes kiekvienakart vaziuojant pro tikra degaline, rekia ama, ama! uzteko porakart paaiskint, kad i degaline uzsukom duoti masinai valgyti biggrin.gif
del mazojo tai jam nieko nereikia, bet kad T matytu, kad Kaledu senelis ir brolio nepamirso, tai reiks padet koki barskuti, turiu as ju nauju neispakuotu, ner kur det jau doh.gif
Atsakyti