Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai - 118 tema

Apklausa: Darželis ir visa kas su juo susiję (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
nebūtinai gali put kažką blogo daryt, tiesiog vaikas vaizdo bijo, nes jam tai kažkas neįprasta, kitokio...

druską, jei gali, tai bent į medžiagos skiautes užrišk, nes suprantama, kad kur vaikai, tai ramiai nepabus biggrin.gif

patys neišeis, Jūs išeisit, paprastai tokiuose namuose nuomininkai keičiasi, nes visus užknisa bildukai, nors garsiai to niekas nesako.... arba jūs išeisit, arba jie išeis tik jei Jūs patys ką nors dėl to darysit

Naktis toks metas, kai vyksta keisti dalykai, atsiveria ir užsiveria vartai, visai laikais taip buvo, o ir vaiduokliškos istorijos nėra vien išmyslas, visada visi pasakojimai turi nors dalį tiesos mirksiukas.gif


Jėtau kaip laukiu rytdienos, važiuosim į paskutinį masažą su mažuoju, gal sugrįšim į kažkokį ritmą, nes dabar tai totalus bardakas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levana: 09 spalio 2013 - 12:40
Labas vakarelis 4u.gif

pasigyriau praeitoj temoj, kad seniai antibu gavom ir se tau, vel sirgom, gavom antibus, bet aciu D lengvai prasirgom, nuo slogu kibo i ausis, ir buvo angina pradejus kilti, bet laiku uzbegom ligai uz akiu.

Gintariuk, gaila vaiko, kad taip sunkiai i nauja vieta reaguoja, bet linkiu kad greit priprastu 4u.gif

va mes jau antra para naujuos namuos - pagaliau thumbup.gif Nikole jauciasi puikiai, patinka jai jos kambarys ax.gif miega irgi ramiai, dziaugiuosi, kad taip lengvai pernese persikraustyma (kuris iki galo dar nebaigtas doh.gif ) ir priprato prie naujos vietos, mes dar pries perkant buta ilgai snekejom, kad kraustysimes, pasakojau, gal kazkiek pagelbejo g.gif

na visoms labos eisiu sesei virtualu tura padaryt, per kompa buta aprodysiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinu su nauju pirkiniu 4u.gif kazkaip turbut praleidau sia naujiena blush2.gif Kokiam rajone dabar gyvenat?
Smagu, kad taip lengvai adaptavotes 4u.gif


As tai rytoj mamos laukiu su broliu atvaziuojant... dziugauju pati sau smile.gif man taip ramu tada buna, su mama labai gerai sutariam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2013 10 11, 21:20)
Sveikinu su nauju pirkiniu  4u.gif  kazkaip turbut praleidau sia naujiena  blush2.gif  Kokiam rajone dabar gyvenat?
Smagu, kad taip lengvai adaptavotes 4u.gif
As tai rytoj mamos laukiu su broliu atvaziuojant... dziugauju pati sau  smile.gif  man taip ramu tada buna, su mama labai gerai sutariam smile.gif


nesigyriau, nebuvo kada, o ir vis klaustuku su bankais buvo, tai kazkaip ir nesigyriau ax.gif bet siandien jau sutartis pas notara pasirasyta ir liko tik smulkus formalumai, kurie atims daug laiko doh.gif as is taurages, centre nusipirkom buta, viskas ranka pasiekiama ax.gif nezinau ar ka sako, jei ne is ten pat esi rolleyes.gif

jei ryt pavyks transporta susivairuot, tai as savo dama "padovanosiu" dienai mamai biggrin.gif teks likusius didziuosius daiktus parsivezti doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ryt (treciadieni) mini meet'as 18,30 Gusto blyninej, Laisvės pr. 77B
Atsakyti
QUOTE(*Lapute* @ 2013 10 11, 22:36)
nesigyriau, nebuvo kada, o ir vis klaustuku su bankais buvo, tai kazkaip ir nesigyriau  ax.gif bet siandien jau sutartis pas notara pasirasyta ir liko tik smulkus formalumai, kurie atims daug laiko  doh.gif  as is taurages, centre nusipirkom buta, viskas ranka pasiekiama  ax.gif nezinau ar ka sako, jei ne is ten pat esi  rolleyes.gif 

jei ryt pavyks transporta susivairuot, tai as savo dama "padovanosiu" dienai mamai  biggrin.gif teks likusius didziuosius daiktus parsivezti  doh.gif


Zinau taurage, nes ten teises laikiau biggrin.gif Bet tokie pirkiniai visada yra labai ,,smagus'':) Didelis zingsnis:)

O mes pratinames darzelyje... tik turbut mama su ta mintim dar labai neapsipratus... man gaila vaika anksti kelti, einam... jis papraso ant ranku, kol nesu, uzmiega... O siandien dar ir lijo doh.gif Vakar pirma diena buvo, tai net nepamate kai mama isejo, zaide... atejau po valandos, jokiu asaru, nieko. Siandien jau verke. Sake, sedi, zaidzia ir pradeda verkti. Nusiramina, tada vel. Mane sazine grauzia, kad as namie sedziu, o vaikas darzelyje. Bet kad jau nusileidau vyrui tai ziuresim... jeigu kitom dienom labai verks tai ir neleisiu kol dirbti nepradesiu. Netrukdo man vaikai namuose smile.gif
Ir darzelis toks idomus... misri grupe: lenkai, lietuviai.. ir amzius, nuo metu iki triju. Tai maniskis yra didziausias grupeje, kalbantys vaikai kalba rusiskai, tai siandien jis i kelnytes sisiojo.. nes musu darzelio sukis: viska darau pats. O jis be sauskelniu jau seniai, bet pats dar tik pasipraso, atsisesti nemoka,pats nemoka nusirangti/apsirengti... tai aukletojos jau labai pyksta. O kai siandien palikau gertuve ir pasakiau, kad jis dar is puodelio nelabai moka gerti, tai sulaukiau replikos, kad as ir gyvenu uz savo vaikus, nes viska uz juos darau doh.gif
Tik man vienai turbut nera keista, kad jis dar nekalba ir po seses gimimo ,,sumazejo'' nes vienas kita kopijuoja. O savaitgali net mano mociute pripasakojo, kad vaikas tikriausiai koki dauno sindroma turi, kad dar nekalba nieko doh.gif


Tai va, tokios musu zinios. meete nebusim. Be masinos dabar gyvenam iki pavasario.bet smagiu pokalbiu mamytems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2013 10 15, 15:13)
Zinau taurage, nes ten teises laikiau  biggrin.gif Bet tokie pirkiniai visada yra labai ,,smagus'':) Didelis zingsnis:)

O mes pratinames darzelyje... tik turbut mama su ta mintim dar labai neapsipratus... man gaila vaika anksti kelti, einam... jis papraso ant ranku, kol nesu, uzmiega... O siandien dar ir lijo  doh.gif  Vakar pirma diena buvo, tai net nepamate kai mama isejo, zaide... atejau po valandos, jokiu asaru, nieko. Siandien jau verke. Sake, sedi, zaidzia ir pradeda verkti. Nusiramina, tada vel. Mane sazine grauzia, kad as namie sedziu, o vaikas darzelyje. Bet kad jau nusileidau vyrui tai ziuresim... jeigu kitom dienom labai verks tai ir neleisiu kol dirbti nepradesiu. Netrukdo man vaikai namuose smile.gif



Gintariukkk, tik nesupyk, bet manau jeigu toks tavo poziuris i darzeli- tai vaikui jame gerai nebus. Pats svarbiausias visu pirma mamos nusiteikimas. O ir i darzeli leidziamas vaikas ne todel , kad trukdo namuose. Beje vaiko adaptacija darzelyje gali trukti net 12 savaiciu, asaros- normalu. Man atrodo tik vienetai nuo pat pirmos dienos zygiuoja be asaru ir puikiai nusiteike. bent jau as tokiu nepazistu. Aisku aukletojos jusu galetu buti ir malonesnes. mums su aukletojom pasiseke, bet grupeje pas mus irgi yra visokiu vaiku ir daug mokanciu, ir dar visai nesavarankisku. Beje as jau dabar matau darzelio nauda- drausmingesne, savarankiskesne, zyyymiai daugiau pradejo sneketi, ismoko visokiu mandagybiu smile.gif)) aisku minusas tai ligos, va dabar abi namie su slogom, bet to niekas neisvengia.
Atsakyti
Gintariuk, manau normalus tavo jausmai jei pirmos dienos darze 4u.gif as pirmom dienom jauciausi pati blogiausia mama, kad savo vaika palieku "velniai zino kur" doh.gif ziuredavau i laikrodi ir skaiciuodavau minutes kada leksiu vaiko pasiimti. dabar juokas ima, bet sia adaptacija pati praejau. apsipratau ir as ir mano mazoji. svarbiausia sneketi su vaiku. va dabar sirgom, 1.5 sav. nejom i darza, tai as jau nuo savaitgalio sneku, kad eisim i darziuka, ten labai pasiilgo aukletojos, draugai, ji pati suvardina draugu vardus ir pasako, kad eis. nors zinau, kad i grupe turiu inesti, minute laika pastoves koja apsikabinus o paskui isvarys mane i darba lotuliukas.gif pasako eik mamyte i darbuka lotuliukas.gif
o siaip man labai smagu, kai ateinu i darzeli ir matau pakabintus savo mazosios darbelius, labai paglosto sirdele, kai matai ant darbelio savo vaiko varda parasyta ir tas piesinukas pats graziausias pasaulyje wub.gif as irgi matau teigiamu pokyciu, kai pradejo lankyti darzeli. bet va isitaisem ir viena neigiama doh.gif grupej viena mergaite gnaibosi ir musasi, tai ir maniske to ismoko, ko anksciau nedare doh.gif oi kaip mes vargstam su tuo ir sunkiai isgyvendinam, na bet tikiu po truputi kaip nors atsikratysim siu blogybiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2013 10 15, 16:13)
O jis be sauskelniu jau seniai, bet pats dar tik pasipraso, atsisesti nemoka,pats nemoka nusirangti/apsirengti... tai aukletojos jau labai pyksta. O kai siandien palikau gertuve ir pasakiau, kad jis dar is puodelio nelabai moka gerti, tai sulaukiau replikos, kad as ir gyvenu uz savo vaikus, nes viska uz juos darau  doh.gif

blink.gif Galvoti jos gali ką nori, bet kad šitaip tiesiai šviesiai replikuoti, LABAI pykti dėl savarankiškumo stokos doh.gif ... Aš irgi nesijausčiau gerai ten savo vaiką palikdama.

Labas vakarėlis,

Ryt vakare užkvietė mus draugai į svečius, bet ir į meetą labai norėčiau, ypač kai visai šalia veiksmas ax.gif ... Kas ketinat dalyvaut?
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 10 15, 23:43)
blink.gif  Galvoti jos gali ką nori, bet kad šitaip tiesiai šviesiai replikuoti, LABAI pykti dėl savarankiškumo stokos  doh.gif ... Aš irgi nesijausčiau gerai ten savo vaiką palikdama.

Labas vakarėlis,

Ryt vakare užkvietė mus draugai į svečius, bet ir į meetą labai norėčiau, ypač kai visai šalia veiksmas  ax.gif ...  Kas ketinat dalyvaut?

Busim as, zzirafa, convallaria, vikte, choco ir gal ewa
Atsakyti
Ten viena aukletoja yra labai faina, o kita tai... siandien mums su vyru pries nosi duris uztrenke neleisdama i grupe ieiti.
Jeigu matyciau, kad vaikui ten labai patinka, o ir aukletojos labai fainos tai tikrai be problemu palikciau, kad ir paverktu truputi kai butu liudna.
Ateinu paimti, mane pamato ir puola verkti apsikabines, kad daugiau jo nepalikciau. Aisku, lankom ir ziurim kaip bus toliau..
Zinau, kad reikia isgyventi ta socialine kompetencija - atsikyrima nuo mamos ir pan, net as manau, kad tai dar kolkas turi vykti kitokia forma.. Pvz: lankant burelius kartu su mama ir taip bendraujant su kitais vaikais.

Aciu uz palaikyma 4u.gif tiesa, kad adaptacija vyksta ir pas mane dar dabar biggrin.gif
Atsakyti
Labas merginos po tukstancio metu,

pirmiausia tai atsiprasau, kad be perspejimo nepasirodziau meete, nors buvau uzsiregistravusi, labai norejau sudalyvauti, bet... Pries pora savaiciu apturejau tokia operacija, jau atrode viskas tvarkoj, bet treciadieni tokie skausmai uzejo, kad lekiau pas gydytoja kuo greiciau, bet kokius meetus pamirsus doh.gif Tikiuosi, smagiai pasibuvot 4u.gif

Uztat as dabar sedziu namuose ir galiu po visus forumus panarsyti, kuriuos del laiko stokos jau seniai buvau uzleidusi smile.gif Smagu ir vel paskaitineti, kuo jus gyvenate, kaip vaikuciai auga.
Mano Rytis tai jau vaikinas ohoho, bet kalba vis dar labai prastai... daug, bet zodziai tokie neaiskus, tik dali is to ka sako pavyksta suprast. I darzeli vis dar nevedu, turim aukle, kuria labai myli. Kartais net mamiskas pavydas suima, kai rytais uzuot liudejes mus i darba isleisdamas, dar pagruda pro duris, kad greiciau eitume ir netrukdytume su aukle zaisti smile.gif)) Kai pagalvoji, kurgi neprisiris prie aukles, kai ja mato 10-11 valandu per diena, o mama tik kokias 3 valandas...
Jei rimtai, tai as is tikruju paskutiniu metu siek tiek uzsidepresavusi, kad per darba nepakankamai laiko skiriu vaikams... Jau nekalbu apie laika sau, kazkokiems hobiams... Ar cia ir kitoms taip yra, ar tik man? Gal cia as laiko nemoku tinkamai paskirstyt, gal jau koks senatvinis letapediskumas... nu nezinau, bet nieko nebespeju...

Matau, artejant velinems vel tema apie "kitus", gyvenancius salia musu. Esu ir as pastebejusi, kad mazius kartais uzsiziuri i kazka, ko as nematau. Na, bet esu baisi skeptike siuo klausimu - ko pati nematau, tuo ir netikiu smile.gif Nors kartais noreciau tiketi, kad dar bus galimybe kada nors, kitame gyvenime ir kitoje erdveje susitikti su tais, taip myletais, kuriu jau nebera...
Atsakyti