Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai - 118 tema

Apklausa: Darželis ir visa kas su juo susiję (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Viktė. @ 2014 04 10, 05:36)
Balandžio 9d. 20.11val. gimė pati gražiausia sesė.  wub.gif  3410g. 52cm.  smile.gif

Sveikinimai grazuolems wub.gif
Atsakyti
Kokia naujiena wub.gif

Didžiausi ir šilčiausi sveikinimai jūsų šeimynai. Tėveliams kantrybės ir besąlygiškos meilės auginant tą mažutį angeliuką, o sesei gardaus pienuko ir kad augtų ne tik labai graži, bet ir visada sveika būtų 4u.gif

Kai atsigausi ir turėsi laisvo laiko, lauksim gimdymo istorijos smile.gif

Ak... pačios nuostabiausios jūsų šeimos akimirkos dabar, mėgaukitės jomis wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Viktorijos gimdymą vakar FB sekėm ir jau sveikinau su mažosiso atėjimu wub.gif

Ana-banana, man labai gera žinia yra kai kažkas laukiasi, sveikinu. Ech, tu jau visai pilvota, jau gimdymas ne už kalnų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2014 04 10, 10:02)
Sveikinimai grazuolems wub.gif


Ačiū 4u.gif

QUOTE(Gintariukass @ 2014 04 10, 10:23)
Kokia naujiena  wub.gif

Didžiausi ir šilčiausi sveikinimai jūsų šeimynai. Tėveliams kantrybės ir besąlygiškos meilės auginant tą mažutį angeliuką, o sesei gardaus pienuko ir kad augtų ne tik labai graži, bet ir visada sveika būtų  4u.gif

Kai atsigausi ir turėsi laisvo laiko, lauksim gimdymo istorijos  smile.gif

Ak... pačios nuostabiausios jūsų šeimos akimirkos dabar, mėgaukitės jomis  wub.gif  4u.gif



Ačiū 4u.gif

Tai kad trumpa ta gimdymo istorija. biggrin.gif Per pietus gydytojas atskyrė membranas. Liaudiškai pakrapštė. biggrin.gif Išvažiavom su vyru į miestą pasivaikščiot, pavalgyt, apsipirkt.. Apie 16val pradėjau neskausmingai sarėmiaut. Apie 19val jau esam GN su sarėmiais kas 4-5 minutes, saldu jau, bet kentėti tikrai galima. GN patikrino, paklausė tonų, užfiksavo, kad sarėmiai tikri, mano gydytojas atėjęs patikrina, kad jau 7cm atsidarymas. Nukeliaujam į gimdyklą. 19.30 dar rašau mergom į FB, kad jau skaudaaaaa ir kad nespėjau epidūrui. 19.50 jau noriu stumt. Nuleidžia vandenis. Suskumba akušerė su gydytoju, vos spėja akušerė apsirengt, o aš jau nebegaliu prakvėpuot sąrėmio, nes lėlytė eina. Akušerė sėda man gale kojų, o sanitarė baiginėja ją aprengt ir tą kepurę su veido kauke uždėt lotuliukas.gif O man jau vienas didžiūūūlis skausmas. Nieko nesuprantu. nei kur sarėmis prasideda nei kur baigiasi. Gydytojas kažkokiu būdu gražina mane į realybę ir liepia klausyti akušerės. Pradedu stumt. Visi sako, kad lėlytė labai gražiai eina, kaip iš vadovėlio ir toliau klausau akušerės nurodymu. Kokiu būdu aš tai dariau neįsivaizduoju, bet vyro padrasinimai veikė matyt. Vis kalbėjo kokia aš šaunuolė ir kad jau tuoj tuoj. 5 ar 6 stumimai ir 20.11val išslįsta mūsų sesė. wub.gif Akušerė išdidžiai pakelia ir sako, kad tikrai mergytė. Uždeda ant krūtinės, leidžia nupulsuoti virkštelei, o mes su vyru verkiam abu. Aš net pasikūkčiodama, nes negaliu patikėti, kad po šitiek kančių, po tiek laukimo pagaliau pagaliau padovanojom mūsų Didžiajai Ū sesę. wub.gif

gimdymas žiauriai trumpas. 19val atvariau į GN, o 20.11 gimė. biggrin.gif Nei plyšau nei kirpo. Akušerė sakė kaip uoga biggrin.gif Tokio gimdymo ir norėjau. trumpo. Ką norėjau tą gavau biggrin.gif šeštadienį grįžom jau namo. Jaučiuosi puikiai. Nepasakyčiau, kad trečiadienį gimdžiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktė.: 13 balandžio 2014 - 15:55
vikte kaip mazoji tavo auga? Koki varda isrinkot? 4u.gif

As Fb skaityti nieko nespeju biggrin.gif Parasau zinute,ziuriu jau kokios 8 vel naujos doh.gif Dirbancios mamos zodziu biggrin.gif

O as su tokiu klausimu.. Ar buvo pas vaikus atejes nenoras rengtis ir praustis? Streikai pas mus didziausi.. Jei plautis rankas reikia,tai klykia kad namai skamba.. su apsirengimu tas pats. Aprengiu,tuoj nuogas laksto.. lauke tas pats.. issirengia ir bega pas kaimynus i kiema doh.gif
Atsakyti
Sveikos ! O cia nors kas nors dar pabendrauja kada ar visos facebooke?
Atsakyti
Visos feisbuke, bet as ten retai kada speju ka nors paskaityti ar parasyti.... tokiais tempais moterys varot, kad ohoho.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kaip gimtadienius atsventet? kokiu dovanu gavot?smile.gif


Mums jokio buto Vilniuje nuomai rasti nepavyko, tai grizom su vaikais pas tevus, o menesio gale atsilaisvins vienas butas tai i ji ir planuojam sugrizti. Labai neblogas variantas tai nusprendem, kad verta palaukti smile.gif O ir pas tevus atostogos smagios... tik ligos nepaleidzia... iskart grizus geguzinukas susirgo, auksta tempa ir visa liga... po triju dienu jam praejo, tai mazoji susirgo... o dabar jau ir as... tik pas mane priesingai... tempos nera, bet toks ziaurus persalimas. Nieko, kapstysimes.

Kaip su darzeliais reikalai? Buvo tokiu kurios leis tik siais metais? Ar gavot?

Mano mazoji tai be problemu pateko, o vyresnis negavo... gal per papildoma priemima pateksim. O jei ne tai neisivaizduoju ka darysim g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2014 06 09, 10:26)
Visos feisbuke, bet as ten retai kada speju ka nors paskaityti ar parasyti.... tokiais tempais moterys varot, kad ohoho....  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kaip gimtadienius atsventet? kokiu dovanu gavot?smile.gif
Mums jokio buto Vilniuje nuomai rasti nepavyko, tai grizom su vaikais pas tevus, o menesio gale atsilaisvins vienas butas tai i ji ir planuojam sugrizti. Labai neblogas variantas tai nusprendem, kad verta palaukti smile.gif O ir pas tevus atostogos smagios... tik ligos nepaleidzia... iskart grizus geguzinukas susirgo, auksta tempa ir visa liga... po triju dienu jam praejo, tai mazoji susirgo... o dabar jau ir as... tik pas mane priesingai... tempos nera, bet toks ziaurus persalimas. Nieko, kapstysimes.

Kaip su darzeliais reikalai? Buvo tokiu kurios leis tik siais metais? Ar gavot?

Mano mazoji tai be problemu pateko, o vyresnis negavo... gal per papildoma priemima pateksim. O jei ne tai neisivaizduoju ka darysim g.gif

Darzeliai darzeliai. Man tik keiktis norisi. Valstybinio ir vel negausim. Bet gal ir gerai, tas privatus, kuri lankom labai fainas. Tik kai jau bus 2 vaikai - finansine katastrofa. Bus matyt. Plaukiam pasroviui.
Gimtadienis buvo taip seniai... sventem parke. O dovanomis stengiames vaiko nelepinti. Geriausios dovanos muilo burbulai, plastelinai, piestukai... bigsmile.gif
dar spes I ta vartojimo verpeta isisukti.
Atsakyti
Koki privatu lankot? As nezinau, mums turbut vieno vaiko finansines galimybes neleistu vesti... Bet as kazkaip situ klausimu ramiai, negausim, tada galvosim.... o ir gerai... nuo kitu metu rugsejo man lyg ir labai gera darba siulo, kaip ir tu siuo klausimu, plaukiu pasroviui ir ziuresiu kas bus.

O su dovanom kaip pas jus idomiai... pas mus gimtadieniai tai tas metas kai senus zaislus isparduodam ir atsinaujinam zaislu dezes kitais zaisliukais:)
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2014 06 09, 11:44)
Koki privatu lankot? As nezinau, mums turbut vieno vaiko finansines galimybes neleistu vesti... Bet as kazkaip situ klausimu ramiai, negausim, tada galvosim.... o ir gerai... nuo kitu metu rugsejo man lyg ir labai gera darba siulo, kaip ir tu siuo klausimu, plaukiu pasroviui ir ziuresiu kas bus.

O su dovanom kaip pas jus idomiai... pas mus gimtadieniai tai tas metas kai senus zaislus isparduodam ir atsinaujinam zaislu dezes kitais zaisliukais:)

Mes lankom Geniuko darziuka Gineitiskese. Ten viso labo 15 mZyliu privaciam name. Jaukus.
O del zaislu- ju tiesiog nereikia. Geriausi zaislai-skaros, i ndai ir kt buityje randmi dalykeliai .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ana-banana: 10 birželio 2014 - 11:39
aj, nu va va... maniskiam tai labai reikia zaislu. Dainius nori delioti kaladeles, domino, stato, tveria, medinius rutuliukus varsto ir pan.

Gal darzelyje maista galite pasirinkti? g.gif
Atsakyti
Jei cia dar kas lankosi , tai pranesu-turim sunu Jurgi. Gime birzelio 18. 4040g. 55 cm. Bandziau gimdyti pati po cp, bet siek tiek komplikavosi tai po 8 val operavo. Visi sveiki ir laimingi.
Atsakyti