Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai - 118 tema

Apklausa: Darželis ir visa kas su juo susiję (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(ana-banana @ 2014 02 19, 16:33)
Vikte,nzn kad jus tuoj antro sulauksite. Jetus kaip apsidziaugiau! thumbup.gif



Jo jo, balandžio pirmom dienom turėtumėm sulaukt papildymo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2014 02 19, 16:01)
Kaip tavo pilvukas? Kaip saldumynu laidele? Minejai kazka, kad filmuosites:)

Pilvinukas jau išsirito cool.gif vasario 14ąją gimė sūnelis.
O laidelė jau buvo blush2.gif nepasigyriau tik viešai blush2.gif
Atsakyti
Lina, kokia tu slapuke 4u.gif

Didziausi sveikinimai sulaukus maziuko wub.gif Ramiu naktu ir gardaus pienuko. O visai jusu seimai - ramaus laikotarpio kartu 4u.gif

Papasakok, kaip maziukas? Gal varda turit? Kaip gimdymas sekesi? Kaip pati jautiesi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2014 02 19, 16:01)
Vikte  4u.gif
lotuliukas.gif  Kokia fainuole smile.gif Uzsirasineti reikia tokius vaiku perliukus smile.gif)
Kaip tavo pilvukas? Kaip saldumynu laidele? Minejai kazka, kad filmuosites:)
As ieskosiuosi darbo... bedarbe esu:) Ugnei sueis lapkriti 2 metukai, gal darzeli gausim, tai pratinsimes nors po puse dienos eiti. Mano geguziukas rugseji irgi i darzeli... tik va, Dainius panasu, kad darzeli gaus, o del Ugnes dar nieko neaisku... tai jei negausim, nezinau... vis po truputi link savo verslo keliauju, bet kolkas dar viskas labai letai....

O jei ieskosiu darbo, tai butu idealu surasti kazka, kad galeciau dirbti ir namuose, arba po puse dienos.

aisku, nes supratau, kad jau tuoj iseini smile.gif
manau jei gali, tai kurk savo versla, pati sau diktuosi salygas smile.gif

QUOTE(Lina'M @ 2014 02 19, 17:33)
Pilvinukas jau išsirito cool.gif  vasario 14ąją gimė sūnelis.
O laidelė jau buvo blush2.gif  nepasigyriau tik viešai blush2.gif

na slapuke, tiek prasem, kad pranestum apie laidele g.gif
Atsakyti
Labos,
senokokai nebuvau, bet veiksmo matosi nedaug smile.gif
LinaM, sveikinimai su vyru pipiru thumbup.gif 4u.gif Kaip smagu!

Kaip keista girdeti kalbas apie grizima i darba - taip seniai praeita, kad jau net nebepamenu to laiko blush2.gif

Klausykit, as tai labai seniai su visom maciausi, tai gal koki Velykini susitikima pasidarom? Kas kalbasi ir FB gal ir ten uzsiklaus. Man tai smagu butu jus pamatyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renash @ 2014 02 21, 13:53)
Labos,
senokokai nebuvau, bet veiksmo matosi nedaug smile.gif
LinaM, sveikinimai su vyru pipiru  thumbup.gif  4u.gif Kaip smagu!

Kaip keista girdeti kalbas apie grizima i darba - taip seniai praeita, kad jau net nebepamenu to laiko  blush2.gif

Klausykit, as tai labai seniai su visom maciausi, tai gal koki Velykini susitikima pasidarom? Kas kalbasi ir FB gal ir ten uzsiklaus. Man tai smagu butu jus pamatyti smile.gif

O geras-as irgi mielai pasimatyciau. Jau nef veidu nepamenu
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2014 02 19, 18:37)
Papasakok, kaip maziukas? Gal varda turit? Kaip gimdymas sekesi? Kaip pati jautiesi?  smile.gif

Ridukas gimė 51cm ir 3,55kg. Kavalierius ramus auga, bet nemėgsta didesnių susibūtimų hihihi.gif vakar draugai buvo užsukę į svečius, tai niekaip nepavyko man jo nulaužt miegot. Įsikabinęs man į papuką ir viskas - akys stačios. Tik svečiai pro duris ir akys užsimerkė pas jį lotuliukas.gif
Gimdžiau natūralistų pamainoj, vargais negalais išsikovojau epidūrą, bet vistiek jaučiuos pagimdžiusi visiškai natūraliai. Pirmos dienos po gimdymo tai brrr - sakiau daugiau jokių vaikų, bet dabar jau visi prisiminimai nusilpo ir mielai gimdyčiau vėl, vien dėl vaikučio ir to jausmo, kai tokį stebukliuką laikai ant rankų. wub.gif
Po antro gimdymo pastebėjau, jog daug sunkiau man. Tiesiog lėčiau viskas gija, lėčiau į vėžes normalias sugrįžti gali. Na bet jau 9 dienos praėjo, tad visi pirmi įspūdžiai baigia nuslūgt ir jau džiaugiuos superine motinyste cool.gif wub.gif


Ei, Kauno mamos blush2.gif Gal ir jūs kada susitikti norite?
Atsakyti
Va kaip buna negerai, kai papuoli i ta pamaina kurios nenori... man su antru priesingai buvo. Norejau naturalistu, o gavau tokius, kurie man norejo ikisti epidura, skatinti gimdyma, kad tik greiciau viskas butu lotuliukas.gif

O del kompaniju, tai vaikinas dar po gimdymo pavarges, nori issimiegoti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas merginos

as tai uz velykini susitikima, tik vakarinis laikas man tiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renash @ 2014 02 21, 12:53)
Labos,
senokokai nebuvau, bet veiksmo matosi nedaug smile.gif
LinaM, sveikinimai su vyru pipiru  thumbup.gif  4u.gif Kaip smagu!

Kaip keista girdeti kalbas apie grizima i darba - taip seniai praeita, kad jau net nebepamenu to laiko  blush2.gif

Klausykit, as tai labai seniai su visom maciausi, tai gal koki Velykini susitikima pasidarom? Kas kalbasi ir FB gal ir ten uzsiklaus. Man tai smagu butu jus pamatyti smile.gif

o aš via visoms zyziu dėl vasarinio susitikimo kad ir dienai be nakvynės.na būtų smagu gi smile.gif
Atsakyti
oho, gausiai cia snektos biggrin.gif
jei dar kas uzsuka, atejau pasakyti, kad mes intensyviai rutuliojam DGS 2 ideja. panasu, kad jis vel vyks birzeli, jei kas nori pasisakyti, kokia data butu tinkamiausia, prasom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sinita @ 2014 03 30, 23:22)
oho, gausiai cia snektos  biggrin.gif 
jei dar kas uzsuka, atejau pasakyti, kad mes intensyviai rutuliojam DGS 2 ideja. panasu, kad jis vel vyks birzeli, jei kas nori pasisakyti, kokia data butu tinkamiausia, prasom  biggrin.gif

Smagu, kad iniciatyvinis burelis veikia. As mielai padalyvauciau,bet birzeli gimdysiu. Nebent susibegimas vyktu pabaigoje. Tai gal jau su rezultatu prisistatyciau. Bet kuriuo atveju,duokit zinia. Linkejimai
Atsakyti