Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai - 118 tema

Apklausa: Darželis ir visa kas su juo susiję (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Eiii yra dar cua gyvu? Taip isisukau i darbus,bet jau greitsi turesiu gal daugiau to laiko. Linkejimsi visoms.
Atsakyti
Laba diena,

Manes turbut neprisimenat, labai retai snekedavau, nebudavo laiko blush2.gif

Noriu paklaust. Kiek sveria jusu geguzinukai?
Maniske sveria 10 kg., bet ji gime mazo svorio 2400g.
Atsakyti
QUOTE(antoniene @ 2014 02 19, 12:18)
Laba diena,

Manes turbut neprisimenat, labai retai snekedavau, nebudavo laiko blush2.gif

Noriu paklaust. Kiek sveria jusu geguzinukai?
Maniske sveria 10 kg., bet ji gime mazo svorio 2400g.

Musu dukryte irgi gime panasaus svorio. Dabar sveria 15. Bet mes apetitu nesiskundziam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2014 02 19, 12:30)
Musu dukryte irgi gime panasaus svorio. Dabar sveria 15. Bet mes apetitu nesiskundziam smile.gif

maniske irgi gerai valgo, didcke apvalgo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2014 02 19, 11:02)
Eiii yra dar cua gyvu? Taip isisukau i darbus,bet jau greitsi turesiu gal daugiau to laiko. Linkejimsi visoms.


yra yra wink.gif kaip tavo geguziuke ? turbūt jau apsakymus pasakoja kai pamenu kiek anksti pradėjo kalbėt:)
QUOTE(antoniene @ 2014 02 19, 11:18)
Laba diena,

Manes turbut neprisimenat, labai retai snekedavau, nebudavo laiko blush2.gif

Noriu paklaust. Kiek sveria jusu geguzinukai?
Maniske sveria 10 kg., bet ji gime mazo svorio 2400g.

maniske 15kg. bet yra coliuku geguziukuose yra smile.gif
Atsakyti
Mano apie 18kg vaikas sveria:) Vis dar nekalba, nei vieno zodzio netaria... net ir sako kalba nieko nebando sakyti... O siaip gyvenam neblogai... tuoj i darbus reiks kibti, biski panika ima... vis tik trys metai nera taip mazai.
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2014 02 19, 12:34)
yra yra wink.gif kaip tavo geguziuke ? turbūt jau apsakymus pasakoja kai pamenu kiek anksti pradėjo kalbėt:)

maniske  15kg. bet yra coliuku geguziukuose  yra smile.gif

Jo Liepa musu snekore. Man tai taip naturalu,tai vis nusistebiu kad kiti stebisi. Papasakosiu paskutini juoka. Ryte vaiksto po namus ir kazkokia daina niuniuoja.:brangi mamyte ir dar kazka... paskui atbega pas mane ir klausia:-mama,o tai tu daug kainuoji,kad esi brangi?
Atsakyti
QUOTE(antoniene @ 2014 02 19, 11:18)
Noriu paklaust. Kiek sveria jusu geguzinukai?
Maniske sveria 10 kg., bet ji gime mazo svorio 2400g.

mano panelė sveria 13kg, nors valgo tikrai gerai
Atsakyti
Mano ponia sveria 12kg. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2014 02 19, 11:55)
Mano apie 18kg vaikas sveria:) Vis dar nekalba, nei vieno zodzio netaria... net ir sako kalba nieko nebando sakyti... O siaip gyvenam neblogai... tuoj i darbus reiks kibti, biski panika ima... vis tik trys metai nera taip mazai.

grįši į darbą? kur mažoji bus? smile.gif

QUOTE(ana-banana @ 2014 02 19, 12:35)
Jo Liepa musu snekore. Man tai taip naturalu,tai vis nusistebiu kad kiti stebisi. Papasakosiu paskutini juoka.  Ryte vaiksto po namus ir kazkokia daina niuniuoja.:brangi mamyte ir dar kazka... paskui atbega pas mane ir klausia:-mama,o tai tu daug kainuoji,kad esi brangi?

maniske šiandien paklausė kada ateis Kalėdų bobutė? smile.gif nes apie Velykų bobute prieš kokia savaitę kalbėjom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktė. @ 2014 02 19, 16:24)
Mano ponia sveria 12kg.  smile.gif

Vikte,nzn kad jus tuoj antro sulauksite. Jetus kaip apsidziaugiau! thumbup.gif
Atsakyti
Vikte 4u.gif


QUOTE(ana-banana @ 2014 02 19, 13:35)
Jo Liepa musu snekore. Man tai taip naturalu,tai vis nusistebiu kad kiti stebisi. Papasakosiu paskutini juoka.  Ryte vaiksto po namus ir kazkokia daina niuniuoja.:brangi mamyte ir dar kazka... paskui atbega pas mane ir klausia:-mama,o tai tu daug kainuoji,kad esi brangi?


lotuliukas.gif Kokia fainuole smile.gif Uzsirasineti reikia tokius vaiku perliukus smile.gif)

QUOTE(Lina'M @ 2014 02 19, 14:05)
mano panelė sveria 13kg, nors valgo tikrai gerai


Kaip tavo pilvukas? Kaip saldumynu laidele? Minejai kazka, kad filmuosites:)

QUOTE(leone @ 2014 02 19, 16:31)
grįši į darbą? kur mažoji bus? smile.gif



As ieskosiuosi darbo... bedarbe esu:) Ugnei sueis lapkriti 2 metukai, gal darzeli gausim, tai pratinsimes nors po puse dienos eiti. Mano geguziukas rugseji irgi i darzeli... tik va, Dainius panasu, kad darzeli gaus, o del Ugnes dar nieko neaisku... tai jei negausim, nezinau... vis po truputi link savo verslo keliauju, bet kolkas dar viskas labai letai....

O jei ieskosiu darbo, tai butu idealu surasti kazka, kad galeciau dirbti ir namuose, arba po puse dienos.
Atsakyti