Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai - 118 tema

Apklausa: Darželis ir visa kas su juo susiję (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(LolitCafe @ 2014 01 09, 07:46)
Laba  smile.gif

Mano maze mus taip sokdina su MB  verysad.gif Viska turim daryt pagal ja, kai buvo man atostogos, viskas buvo gerai, o vakar vakare vel viskas prasidejo .... Problema tame, kad grize is darbo mes su MB norim vakarieniauti, o ji zaisti, na tai kol as sildau ar gaminu vakariene, MB su ja zaidzia, bet kai jau vakariene paruosta ji nenori valgyt su mumis, nori toliau zaisti. Stala serviruoju visiems, bet ji suvalgo viena kita kasneli. Kai jau laikas eiti miegoti, tada ji uzsimano valgyt ..... Pavalgius nenori eit miegot ir pasaka be galo.

tai vaikas grįžta iš daržiuko sotus, todėl ir valgyti nenori dar su jumis. Normalu. Bent jau mano dama niekad normaliai su mumis vakarienės nevalgo, kai eina į daržiuką. Aš jai visad apie kokią 20val pasiūlau ar dar nori pavalgyt, tai ji kokio jogurto ar sūrelio, retais atvejais sumuštinio užsimano. Pavalgo, susitvarko žaislus, keliaujam praustis ir vsio - 21val ar truputį po jos - ji jau lovoj. blush2.gif
Atsakyti
Lolit, o bandetspresti sia problema tariantis su vaiku? Tarkim pvz toks: griztate visi namo ir sakai, dabar tetis su taviom pazais truputi, o mama gamins vakariene, veliau jau turesime eiti miegoti. Arba gali jai pasiulyti kartu gaminti vakariene, padengti stala, o po to kartu susitvarkyti? Ji pasiilgusi tevu, todel galite kartu laika isnaudoti naudingai abiems pusems. O vaikas jau tokio amziaus kai galima kazkiek susitarti. O jei atejus laikui miegoti, ji dar nenori, tai tiesiog isjungti sviesas ir nueiti patiems atsigulti... tiesiog turi i rezima isivaziuoti.
Atsakyti
Labas merginos,

Lolit- as Gintariukui pritariu, kartu užsiimit ruoša, kalbėkit ir viską susitarsit, o šiaip tai normalu, kad tik po darželio vaikas nenori valgyti, juk jie tik po vakarienės.


Pas mus viskas ok, žiemos laukiam, norim roges traukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZZirafa @ 2014 01 11, 08:12)
Pas mus viskas ok, žiemos laukiam, norim roges traukti smile.gif

šventės praėjo ir man visai nesinori jau to sniego hihihi.gif aš jau pavasario laukiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina'M @ 2014 01 11, 12:02)
šventės praėjo ir man visai nesinori jau to sniego hihihi.gif aš jau pavasario laukiu blush2.gif


lotuliukas.gif
Pas mane panasiai... tik as pagalvoju, kad vistiek vaikams bus smagu... ir nusibodo jau ta dregme lauke doh.gif
Nors vyras soka visus imanomus sokius visiems dievams kad tik kuo ilgiau nesnigtu, kad stogo pleveles neistampytu lotuliukas.gif Tai as jam cia vis pugas pranasauju ir kalnus sniego biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai kur visos dingo? g.gif Skelbiu alerma su paieska biggrin.gif Pareikit namo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2014 01 28, 14:40)
Tai kur visos dingo?  g.gif  Skelbiu alerma su paieska biggrin.gif Pareikit namo biggrin.gif

visos iškeitė SM į FB hihihi.gif pamenu, kai pradžioj tokios aktyvios SM visos buvo, kad kas antrą dieną naują temą vis kurt reikėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi atklydau smile.gif
kaip salcius atlaiket? mes va trunijam namie, bet aciudie sveikos smile.gif mazoji issidaigino pirma danti, va taip ir bega -lekia tos musu dienos smile.gif


Lina, kaip tu? panos taves pasigedo 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(leone @ 2014 01 28, 18:49)
As irgi atklydau smile.gif
kaip salcius atlaiket? mes va trunijam namie, bet aciudie sveikos smile.gif mazoji issidaigino pirma danti, va taip ir bega -lekia tos musu dienos smile.gif
Lina, kaip tu? panos taves pasigedo  4u.gif

su pirmuoju dantuku jus 4u.gif

aš dar su pilveliu. Mažiukas neskuba šiltų namučių pas mamą palikti, tik kad va - pradžia sunki buvo, dabar galas žiūriu irgi ne ką lengvesnis. Daug draugaut su gydytojais tenka. Tai ir prie interneto mažai laiko leidžiu, neužsuku paplepėt daugiau. blush2.gif
Atsakyti
Labas


Salta eina sau.


As su klausimu, gal kas turit rekomenduot aukle, man reikia kiekvienai dienai nuo 8,30 iki 14 val, Rasyte kad ziuretu.
Atsakyti
nu ir tyluma čia.... nebuvau virš mėnesio tai žiūriu ne kažką pasistūmėjo biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien nuvariau į Maximą apsiprekinti, taip galva susisuko, prakaitas išmušė. Tik striukę atsisegiau - šaltis krėst pradėjo. Suprask koks čia biesas užėjo. Bevaikštant pro prekybcentrį taip surakino skausmas, kad maniau, jog vietoj ir parkrisiu. Na ir ką manot? Pastovėjau kaip kvailelė kokias 10min bežiūrėdama į šampūnų buteliukus ir susisukusi iš skausmo, viskas nurimo ir kuo ramiausiai baigiau prekintis. Juokas juokais, bet atsisėdus į mašiną pagalvojau, jog geriau jau būtų veikla prasidėjus, ale ne lotuliukas.gif sugebėjau ir namo grįžt, ir susitvarkyt, ir pietus susiruošt taip, kad beliktų tik orkaitę įjungt atėjus laikui. Žodžiu - baisiai nenuskilo, o jau buvau akimirką apsidžiaugus, kad va bus kažkas čia jau lotuliukas.gif
QUOTE(ZZirafa @ 2014 01 30, 09:59)
As su klausimu, gal kas turit rekomenduot aukle, man reikia kiekvienai dienai nuo 8,30 iki 14 val, Rasyte kad ziuretu.

Kaune turėčiau ką pasiūlyt, o Vilniuj be valčių kaip sakoma smile.gif

QUOTE(Levana @ 2014 02 05, 12:46)
nu ir tyluma čia.... nebuvau virš mėnesio tai žiūriu ne kažką pasistūmėjo biggrin.gif

va va, tamstele. Reiškias reik dažniau užsukt ir padėt ledus pramušt hihihi.gif
Atsakyti