Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai - 118 tema

Apklausa: Darželis ir visa kas su juo susiję (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos. Paskutines naujienas apie išpildytas svajones su foto parašiau FB, jei kuri neturit galimybės ten pasižiūrėti, brūkštelkit, persiųsiu į paštą. Man irgi šis projektas, kaip ir visi pagalbos ką nors duodant projektai visad kėlė dvejopus jausmus...Bet, nieko nedaryti visad paprasčiausia. Vaikai nekalti, kad gyvena taip, kaip gyvena. Ir tikrai tik vienetai iš jų neturi kažko todėl, kad tėvams paprasčiausiai nesiseka, nors visaip stengiasi. Didžioji dauguma deja, savo tėvams nelabai ir terūpi arba rūpi tik tiek, kiek per vaikus gali ką nors gauti sad.gif Kai daugiau nieko negali pakeisti, tai tomis dovanomis tiesiog nuramini savo sąžinę ir suteiki vaikui džiaugsmo bent tai akimirkai, nes vėliau negali žinot kur tas daiktas ar žaislas atsidurs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuma: 27 gruodžio 2013 - 18:43
Sveikos smile.gif Aš irgi 100 metų čia nebuvau. Ir fb nelabai įlendu, kažkaip su laiku striuka. Metų galas, darbų daug. Prie svajonių aš deja irgi neprisidėjau, kažkaip perdegiau. Man labai smagu padėti kiek galiu tam ką nors kiek pažįstu ar žinau. Bet gerbiu visas kurios šio gražaus darbo imasi.

Šiaip gyvenam gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewa: 30 gruodžio 2013 - 22:14
Sveikos,


Dar del tu svajoniu atsiminiau, mano diedas man istisai zyze, kad nei cia konkreti pagalba nei ka ir la bla bla, kad tai absoliuciai nieko nekeicia Sakau tai ok, suteik konkrecia pagalba tada, jeigu cia jau toks sh. Zodziu, as galvoju, jeigu tiems vaikams bent valanda del tos dovanos buvo smagu, tai jau labai daug.


Graziu ateinanciu metu visoms, daug sveikatos, o visa kita jau kaip nors smile.gif!
Atsakyti
QUOTE(ZZirafa @ 2013 12 31, 14:03)
Sveikos,
Dar del tu svajoniu atsiminiau, mano diedas man istisai zyze, kad nei cia konkreti pagalba nei ka ir la bla bla, kad tai absoliuciai nieko nekeicia Sakau tai ok, suteik konkrecia pagalba tada, jeigu cia jau toks sh. Zodziu, as galvoju, jeigu tiems vaikams bent valanda del tos dovanos buvo smagu, tai jau labai daug.
Graziu ateinanciu metu visoms, daug sveikatos, o visa kita jau kaip nors smile.gif!


Jo jo maniškis irgi vis savo varo: nieko čia nepadėsi, reikia tokiem žmonėm ne žuvį, o meškerę duot, kad patys sau padėt galėtų ir t.t. ir pan. Sutinku aš su viskuo, bet kai žinau, kad jokios "meškerės" aš jiem niekad nesuteiksiu, tai liepiu arba eit ir daryt, tą ką šneka, arba patylėt biggrin.gif
Atsakyti
Būkit laimingos visos!!!

user posted image
Atsakyti
Su Naujais metais, damos 4u.gif

Sekmes, kantrybes, ramybes ir laimingu metu visoms:)

Nu grazios musu sventes sisyk buvo... Net ir Naujieji kurie man paprastai nera didele svente sikarta buvo tokia jauki ir miela smile.gif Nusprendem likti namuose vieni, pasigaminom sushiu vakariene, pyraga iskepiau, prisivalgem, tada sugalvojom i Trakus vaziuoti pasivaikscioti... ten kadangi siek tiek susalom, tai nuvaziavom i degaline arbatos ir tada netoli tv boksto sutikome Naujus... Vaikai uzmigo masinoj, Dainiu laikiau ant ranku, nes labai bijojo fejerverku.... po to vistiek uzmigo:) grizom namo apie 2h. Zodziu tokie jaukus metai prasidejo:)

Vyras mano ko prisigalvojo doh.gif mat pagal feng shui prisiskaite, kad musu lova miegamajame blogai stovi... tai vakar puse dienos stumdem baldus, siandien nugaros nejauciu doh.gif bet uztad mano brangusis labai laimingas nes miega BUTEN prie tos sienos, kurios ir norejo lotuliukas.gif
Tai va, netik jaukiai, bet ir darbingai pradejom... biggrin.gif

Del Kalediniu svajoniu man labai geda, bet tyliu... blush2.gif nesiaiskinsiu kas ir kaip, tik labai atsiprasysiu, kad negalejau si karta prisideti... taciau gera darba vistiek padareme... kartu su drauge sudejome lauktuviu i vaiku namus ir drauge nuveze... tai as tyliai uzsidesiu pliusiuka kaip gera padaryta darba, nors aisku ju per daug nebuna.

Lina, kaip tavo pilvuko gyventojas?smile.gif Kaip tu pati jautiesi?
Atsakyti
Naujus dar visos svenciat? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2014 01 05, 01:16)
Naujus dar visos svenciat? biggrin.gif

matyt užsišventė visos hihihi.gif
Atsakyti
Kukū biggrin.gif ,

aš su vaikais geras dvi savaites atostogavau, o nuo rytojaus jau į darbuką pilnai dienai. Dirbsiu ten pat kaip anksčiau, žadintuvas užstatytas 5:15 wacko.gif. Bet šiaip tai viskas gerai ir smagu turėtų būti smile.gif. Vaikus į darželį ir mokyklą nugabensiu vienus pirmųjų, mokinukas tai tikrai pirmas klasėje bus, bet jam labai patiko kai porą kartų jau teko taip anksti nuvažiuot, karaliauja sau viena klasėje kol pamažu kiti pradeda rinktis smile.gif. Darželinukai per pietų miegą išsimiegos, tai labai dėl jų nepergyvenu, svarbu sklandžiai ryte atsikelti ir išsiruošti pavyktų.

Geros savaitės visoms 4u.gif .
Atsakyti
Oho smiltpeliuke kaip jus anksti keliates... o man vaika i darzeli is lovos traukti 8h sazine neleisdavo, nes jis peledziukas, tai gaila buvo ziureti...

pasipasakok kaip pirma diena sugrizus i darba praejo?


As siek tiek namus dekoruoju, kad ir nuomojam, bet vistiek jaukumo norisi smile.gif Gal zinote kur galima nusipirkti nebrangiu ir ne itin dideliu paveikslu - paveiksleliu?
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2014 01 06, 19:19)

As siek tiek namus dekoruoju, kad ir nuomojam, bet vistiek jaukumo norisi smile.gif Gal zinote kur galima nusipirkti nebrangiu ir ne itin dideliu paveikslu - paveiksleliu?

aš lipdukų ieškausi... Norėjau pradžioj, kad piešt ant sienos, bet dabar mastau, kad reik su lipdukais vaikams tas sienas padekoruot ir viskas bus ok.
Atsakyti
Laba smile.gif

Mano maze mus taip sokdina su MB verysad.gif Viska turim daryt pagal ja, kai buvo man atostogos, viskas buvo gerai, o vakar vakare vel viskas prasidejo .... Problema tame, kad grize is darbo mes su MB norim vakarieniauti, o ji zaisti, na tai kol as sildau ar gaminu vakariene, MB su ja zaidzia, bet kai jau vakariene paruosta ji nenori valgyt su mumis, nori toliau zaisti. Stala serviruoju visiems, bet ji suvalgo viena kita kasneli. Kai jau laikas eiti miegoti, tada ji uzsimano valgyt ..... Pavalgius nenori eit miegot ir pasaka be galo.
Atsakyti