Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai - 118 tema

Apklausa: Darželis ir visa kas su juo susiję (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali

2011 m. mažučiukų gegužiukų ir jų gražuolių mamyčių namučiai

user posted image
balandžio 8 diena *Lapute* (Tauragė) - Nikolė

balandžio 10 diena Sinita (Vilnius) - Tauras

balandžio 16 diena kristiene (Panevėžys) - Dovydas

balandžio 18 diena Viliana (Vilnius) - Martynas

balandžio 20 diena ana-banana (Vilnius) - Liepa

user posted image

balandžio 21 diena vaivin (Vilnius) - Alisa ir Aleksas

balandžio 23 diena
babis (Vilnius) - Tadas
shnekorka (Vilnius) - Naglis
*Kira* (Rietavas) - Girius

balandžio 29 diena mazgiene ( Panevėžys) - Liuka

gegužės 1 diena
vilimex (Kaunas) - Gvidas
Skorpijoniukas (Kretinga) - Patricija
Velgi (Kaunas) - Vincas

gegužės 2 diena
smiltpeliuke (Vilnius) - Timas
celeste(Vilnius) - Irtė

gegužės 3 diena
taukskalyte*(Jonava) - Dominyka
Urtelle (Vilnius) - Džiugas

gegužės 4 diena
Kaštonia (Vilnius) - Ignas
Pūkiukas (Mažeikiai) - Linas
D'or (Kaunas) - Vincentas
Chocolateyesx (Vilnius) - Rytis

gegužės 5 diena Geltona (Vilnius) - Paulius

gegužės 6 diena Gista (Vilnius) - Gitė

gegužės 7 diena
Afrė (Vilnius) - Povilas
Irise (Šiauliai) - Timas
Zaniene (Vilnius) - Aistis

gegužės 9 diena
liaura_krng (Norvegija) - Elias
*gerda* (Vilnius) - Benas

gegužės 10 diena
Ewa (Vilnius) - Elena
nestuke1 (Vilnius) - Domas
leone (Kaunas) - Aušrinė

gegužės 11 diena
Rani (Kaunas) - Vytis
Levana (Kėdainių r.) - Aleksas
Rasinka (Vilnius) - Majus

gegužės 12 diena geguziuke2 (Norvegija) - Saulė

gegužės 13 diena
·٠•●Sandrita●•٠·’(Vilnius) - Lėja

gegužės 16 diena Krytute (Kaunas) - Urtė

gegužės 18 diena
LolitCafe (Vilnius) - Evelina

gegužės 19 diena
Zuma (Vilnius) - Kipras

gegužės 20 diena
*Convallaria* (Vilnius) - Simona
DaiDė (Kretinga) - Miglė

user posted image

gegužės 23 diena
Enigm@ (Vilnius) - Emilija
Renash (Vilnius) - Meda

gegužės 25 diena
ZZirafa (Vilnius) - Rūta

gegužės 27 diena Avėja (Kaunas) - Augustas

gegužės 28 diena Sidrulka (Marijampolė) - Dovilė

gegužės 30 diena drugelis. (Kaunas) - Radvilė

gegužės 31 diena *Star* (Biržų r.) - Joris

birželio 7 diena
Linušiukė (Telšiai) - dukrytė

birželio 8 diena
RytineSaule (Kaunas) - Lėja
Viktė (Vilnius) - Ūla

Taip pat į kompaniją mielai priimsime ir naujus gegužinukus mirksiukas.gif


NAUDINGOS NUORODOS
Idėjos mažylių pietums ir viskas apie maistą smile.gif
Kaip pratinti mažylį prie puoduko
Pratinamės prie puoduko
Ko nedaryti, pratinant vaiką prie puoduko
Dėl alergiškų vaikų maitinimo darželiuose - ĮSTATYMAS
user posted image

TURIME NUOTRAUKŲ ALBUMĄ ir PAŠTUKĄ
albumėlis yra http://www.fotki.com, o mūsų paštas geguziukai2011@gmail.com prižiūri Levana, o padeda bet kuri gegužinukų mamytė 4u.gif
Taip pat turime savo virtuvėlę , kurioje talpiname savo skaniausių patiekalų receptukus mirksiukas.gif

Atsakyti
Labas, nauja tema uuuuu smile.gif iki vasaros dabar šnekėsim. Apie Levanos versiją dėl namo "gyventojų" net nebūčiau pagalvojus, net šiurpas nupurtė perskaičius. Bet ko nebūna.

O mes tuoj pas gydytoją dumsim, vėl kosėja mano mažoji, jau pradeda įkyrėt ta ilgas sirgimas.

Renash- sveikit ir jus.
Atsakyti
Sveikos,
Levanos versija nesidomintiems žmonėms kaip iš kosmoso gali atrodyt, bet mano mama labai domisi, tai aš irgi linkus būčiau neatmesti ir tokios, nors pati gan skeptiškai į viską žiūriu.
Mano vaikas prieš pusmetį (buvome persikraustę jau apie pusę metų irgi) savo žaidimų kambario tarpdury sustojo ir žiūri, tiesiog seka akim kažką, o aš klausiu ką matai - jis man "tep tep tep ir nuėjo"... Šiurpas perbėgo, bet mačiau, kad jis neišsigandęs, tai dar paklausinėjau, kas ten ir kaip, tai pasirodo kažkoks "dėdė" nuėjo palei žaislų lentyną (net parodė pats, kaip ėjo smile.gif ) ir įlindo kampe į kartoninį žaidimų namą... Po kiek laiko klausiau, tai jau sakė nėra. Sakyčiau išsigalvoja, bet jis dar tik kalbėt buvo pradėjęs ir nei prieš tai, nei po to jokių istorijų, kurios prasilenkia su matoma realybe nebuvo, tai visgi kažkaip patiki, kad vaikai vis dar mato truputį daugiau nei mes.
O mes tai gerai gyvenam, pusdienį keliauja K į daržą, labai daug kalba ir dažnai nustebina savo atmintim ar šiaip pamąstymais, sulaukiau to laiko, kai vaikas labai įdomus su savo kalbelėm thumbup.gif
Atsakyti
oi pamenu kaip mes cia pries kazkurias Velines visos apie sitas temas kalbejom smile.gif

as tikiu tokiais dalykais, tai gali buti ir toks variantas, jei kraustetes ne i nauja nama ir pan, like kazkas ax.gif

Sveikos naujoje temoje smile.gif 4u.gif

mes namie visos draugaujam, esam sveikos tfu tfu tfu rolleyes.gif buna dienu, kad norisi Ausrine isgrusti i darza tiesiu taikymu, bet apsikabinam pasibuciuojam ir vaziuojam toliau smile.gif is tikro jei Ausrines nebutu namie, atrodo netureciau ka veikti, nes mazoji, tai ramumo isikunijimas biggrin.gif
Atsakyti
nu pagaliau po puses metu nauja tema!! biggrin.gif

man irgi siurpai per nugara perejo paskaicius Levanos posta, brrr... kaip turetu but baisu vaikui, jei kazka mato unsure.gif ir as visai ne skeptiskai ziuriu, Gintariuk, tu kaip nauja pas mus, tai nezinai, kad Levana cia visokiu reikalu yra su tuo turejus ir daug zino. cia, kad zinotum, kad ne kliedesiai, jei ka ax.gif
Atsakyti
Nu ir minti cia jus pasaket... niekada nebuciau pagalvojus. turiu drauge, kuri man vis apie tokius dalykuus pasakoja, bet ji labiau su mistiniais tokiais kaip: ar tinka vaikui vardas, kokia tavo gyvenimo misija ir pan, tai as paklausau, bet pro ausis praleidziu.
Pasidomejau siandien tais bioenergetikais ir prisiminiau, kad mokykloje musu etikos mokytoja kazka panasaus darydavo ir truputi pasakodavo ir susimasciau gal tikrai.

Nes sitas namas yra labai labai senas, musu namo nuomotoja yra cia gyvenusios seimos anuke (kuri jau irgi amziuje garbingam). Ir tas namas visa laika nuomojamas. Tai gal cia kokiu nelaimiu yra nutike ar gal numire kas g.gif Gal cia ta autostrada netoli ir bloggai veikia... Tik kazkaip idomu kodel mums su vyru nieko tokio net panasaus nera... g.gif

Gal kuri galite koki nesarlatano bioenergetiko kontakta duoti? Bijau be rekomendaciju koki bloga zmogu i namus prisikviesti... unsure.gif


Ir aciu uz nauja tema 4u.gif tikiuosi greiciau ispliurpsim, nereikes vassaros laukti:D
Papildyta:
Beje, LEVANA, pamaciau tavo profilyje nuoroda... cia jus patys apzeldinimu uzsiemat? smile.gif Seniai verslaujat?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukass @ 2013 10 07, 17:45)
Beje, LEVANA, pamaciau tavo profilyje nuoroda... cia jus patys apzeldinimu uzsiemat? smile.gif Seniai verslaujat?smile.gif

jau keletas metų ax.gif tik tas tinklapis seniena truputį ax.gif va čia dar gali pasižiūrėt

o viską patys darom, tiksliau vyras labiau užsiima, aš jam kiek galiu padedu biggrin.gif nes kai turiu du pagrindinius "darbus": Žiogą ir Skruzdėliuką, tai medeliam mažai laiko lieka biggrin.gif

dėl bioenergetiko, tai gali pabandyt Dainausko kontaktus susirast, kažkada buvau radus, bet dabar neturiu, dar yra tie broliai du, tik užkrito pavardė, šiaip šarlatanų nesiūlyčiau kviestis, geriau, tuos kas numano. bet druskos palei sienas ir kampuose negailėk, žvakę uždek, blogiau nebus iki kol pasikviesi pagalbą


Papildyta:
va radau Dainausko kontaktus: http://118.lt/imones...tacijos/8062043
Papildyta:
o tie broliai atsiminiau - Azanovai, va ir jų kontaktai: http://www.azanov.lt/kontaktai.php


bent pasiskambink pasikonsultuok telefonu, papasakok situaciją, juk niekas per galvą neduos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levana: 09 spalio 2013 - 12:34
Skaitys skaitys, Levana, net vidury nakties uzsukau i tema patikrint... jidreni feni, baisu net pajudet man dabar doh.gif o jinai mat "kiti trys gerieciai" doh.gif o siaube, gal ir gerai kad pas mus niekas nieko nemato unsure.gif
Atsakyti
LEVANA, ačiū tau. Tikrai šiandien paskambinsiu.

Azanovams bijau skambinti, vakar ju kontakta buvau radus, bet skaiciau ivairiu komentaru... vieniems padejo, o kitiems po apsilankymo atsirado dar daugiau ligu, po ju skaitomu knygu, padaugejo nelaimiu ir t.t. As tiesa sakant sioje srityje informacijos dideles neturiu ir nezinau kodel taip vyko, bet pati ir nenoriu su jais kalbeti unsure.gif ax.gif

Anksciau isgirdusi tokias istorijas buciau ziurejusi labai skeptiskai ir dar pagalvojus, kad zmogus gal kokiu psichologiniu problemu turi (as esu tokia, kad kiekviena dalyka bandau paaiskinti moksliskai).

O del apzeldinimo paklausiau, nes mano vyro verslas taip pat toks:) bet jus ziuriu dabar augalais daugiau uzsiemat smile.gif ax.gif
Atsakyti
Gintariuk, man kažkaip Dainauskas patikimiau atrodo, nes apie Azanovus ir aš įvairių nuomonių girdėjau, o apie Dainauską keli tikrai geri pažįstami atsiliepė gerai ir padėjęs jiems yra, todėl manau pasuk Tu jam, nu blogiau tikrai nebus mirksiukas.gif

o dėl apželdinimo, tai pas mus pirmoj vietoj medelynas, šiemet beveik iš vis nesidarbavo vyras, nes pavasarį ranką per alkūnę susilaužė, tai vis dar vargsta su ta ranka verysad.gif tai tik alpinariumus apsiimdavo daryt, žolės net nedarė, nes daro pagal technologiją, o ten reik nemažai fizinės jėgos. Su genėjimu šiemet irgi parišta po tos traumos, arba sakiau jei varysi, tai ne 7-10 metrų obelis genėt doh.gif nes iš tokios ir išsivertė pavasary.... iš vis užknisa tas genėjimas, nes vieną kart vos rankos nenusipjovė, lėkiau kaip be galvos iš darbo,vežiau į ligoninę, o šiemet vėl paskambino, sako atvažiuok, nuvežk į ligoninę, tai mano pirmas klausimas buvo: ar stipriai kraujuoji? doh.gif tai kai atskė, kad nekraujuoja, tai biškį ramiau patapo, bet supratau, kad lūžis irgi rimtas doh.gif
Papildyta:
o dėl mokslinio pagrindimo, tai visokių teorijų yra, bet kaip sakoma jei matai prieš akis, tai jau ir mokslo nebereikia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, uch kaip įdomu man visokie vaiduokliai. Atsimenu ir aš kažkada diskutavom, per nugarą pagaugai lakstė.
Atsakyti
LEVANA, man tokie klausimai iskilo... (tik gal tau tada geriau i az rasyti?) Su ta druska... ja tiesiog kambariu kampuose ant zemes paberti? (mano ropliai tada valgys viska rade doh.gif ) ar berti ja ir is lauko galima? Ar gali buti, kad jeigu cia kazkas yra,gyvena iseis patys? Ar nieko blogo neprades daryti vaikams? Dabar rasau ir visai netiketai prisiminiau,kad dar kai pries pat atsikraustyma cia vazinejom remontuotis labai daug kartu juokavom, kad bildukas gyvena cia tik nusprendem, kad jis draugiskas... nes tokiu keistu dalyku yra nutike. Bet dabar jau lyg ir kazko neramu pasidare.
Kokiu pavidalu jus su vyru matot <JUOS>? (tiesiog suprantu tada kodel vaikai diena vis kazko issigasta, klykia... bet kodel nakti? (sokineja is lovos, pradeda klykauti, isterikuoti, sunus jau miega musu lovoje, nes vienas savo lovytej bijo, nors jis prie pat musu lovos. Ar cia tiesiog priskirti dieniniam stresui?)

Del apzeldinimo mano vyras medzius tai tik purskia, bet jam tokie darbai daznai paciam nebeapsimoka. Jis su tujom daugiau dirba, perka, sodina augalus, pilnai tvarko ir priziuri veja ir pagrindinis tai laistymo sistemu irengimas. Tai musu veikla tada siek tiek skiriasi smile.gif Tik traumu ar nelaimiu maniskis kolkas dar neturejes... o vyrui pasakyti, kad save saugotu irgi ne taip jau paprasta. 4u.gif
Atsakyti