Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

Sveikos. Siandien pirma karta pati atsisedo ant puoduko. Deja, nemaciau verysad.gif vyras ruoses I darba ryte, ji islipo is lovos, nuvare pas teti ir atsisedo su pampiu, pizaminem kelnem ant puodo. Gerai, vyras pamate. Nuvilko ir atliko visus reikalus. Vakare irgi pati atsisedo. O siaip as visada sodindavau. Labai noreciau, kad cia butu pazanga. Taip noris. Bet bus kaip bus...

PUPUK, niu kaip balius? Ko tu taip bijai, juk su mociute mazylis praleidzia visa diena. Priprates prie jos.
SERRA, kaip faina, sveikinimai.
PUSK, dar ir taip buna... Nusalina nuo pamoku? Ka tokio iskrete isdykelis?
ZYGA, sveika pargrizus. Namai namuciai kaip sakant. smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Po ilgo laiko užklydusi čia radau labai daug gražių pasakojimų apie liepinukus. Kas ką moka kas kaip kalba wub.gif Fb užbėgu paplepu tai minutei. Gaila laiko prie pc ir nebelabai spėju su mažąja pasėdėt, reikia žiūrėt kad kokios zbitkos nepadarytų smile.gif Labai mėgstamos dvi vietos, klozetas ir šiukšlinė cool.gif Klozetą tai aš uždarau, vaikai pamiršta, tai mano pupa karaliauja biggrin.gif
Atsakyti
Mačiau, kad maximoj pampersai gerokai atpigo

Serra, sveikinu tave su baronkos diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 10 18, 19:15)
mes kaune, vietiniai  mirksiukas.gif  rimtai vienmeciai  drinks_cheers.gif  man tai idealus amziaus skirtumas, o kaip Jums ?

Nebuvau girdejusi, kad Lietuvoj nuo pamoku nusalina, o ypac pradinuka, del to paklausiau ax.gif Tai ka jau tokio ketvirtokas turejo iskrest g.gif ? Idomi politika...
Del amziaus skirtumo tikrai sauniai thumbup.gif Dukra labai megsta pazaist su broliu, siaip kartais pagelbeja, auginam maziu lyg pirma, "davno zabytoje staroje" biggrin.gif Jei nebutu reikalu su jos mokslais tiek, isvis butu mamkai lafa biggrin.gif
Tai, pala, kada tas trecias? Po 8 metu? lotuliukas.gif

Ambrele, linkiu, kad taip ir toliau 4u.gif

Virgutej, mano maziui tos pacios vieteles yra mestamiausios drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Alegria*: 18 spalio 2013 - 22:58
4u.gif sveikos
mes jau po baliaus, smagu buvo, bet visvien nelabai atsipalaidavau... apie puse 12 pradejo traukti namo, pasirodo atsibudo ir niekaip nenusiramino be (),mamyte jau norejo skambinti, bet gryzom mes po 12, tai tada iki 2 val trauke ()...
siaip dziaugiuosi kad isejau, bet kada dabar noresiu nezinau biggrin.gif

QUOTE(*Alegria* @ 2013 10 18, 16:41)
Pupukas, kaip faina del puoduko, nerealu bigsmile.gif Maniskis lyg nudeges nuo jo begasi, tai neprievartauju

matyt ne laikas dar wink.gif

QUOTE(Amberele @ 2013 10 18, 21:17)
PUPUK, niu kaip balius? Ko tu taip bijai, juk su mociute mazylis praleidzia visa diena. Priprates prie jos.

matai jam naktinis miegas turi buti su (), del to ir pergyvenau ir taip ir buvo, atsibudo ir viskas, nieko daugiau nereikejo tik manes...
Atsakyti
Pupuk, mes praeita sestadieni irgi grizom pries 24 val. Irgi mazyle neuzmigusia radom. Pasmus tas pats, tik su papuliu miega. Dar vienas zodis, papuli saukia pa pa. Niekada nesakiau zpdzio papas jai. Vyras kartais uzvemdavo, to uzteko... Tai dabar, jei nori pieno saukia papa. Ir plesia rubus. smile.gif kruopa mano. bigsmile.gif

Atsakyti
Maniškio naujas žodis "diabu", bet niekaip neišrišu ką jis reiškia biggrin.gif

Man labai patinka, kaip jis taip užtikrinai sako "nenioni" ir krato galvą, o vakar, kai daviau žaislą pasakė "ati" wub.gif . Yra tik keletas žodžių, kuriuos taip sąžiningai ir teisingai taria. Man kur kas labiau patinka jo išmonė, kai ateina močiutė, o paskui sako "na, man jau laikas namo eiti, bet dar nesikelia ir neina, tai jis iš karto sako "ate, ate", nuvaro, paima jos striukę, atneša ir paduoda jai lotuliukas.gif
Nesigiriu, tik dalinuosi savo džiaugsmu smile.gif

Sako "diuo" tipo duok, bet labai dažnai man kažką duodamas sako, ne imk ar kažką panašaus, o 'diuo" biggrin.gif

Bet kai pakeičiau vaiko čiužinį, miegas iš karto pasitaisė, eina kčiortu, kiek laiko aš jį kankinau cool.gif
Atsakyti
Sveikos

QUOTE(pusk @ 2013 10 18, 14:14)
Ner nuotaikos, jau ateina man pasyvus periodas  doh.gif  o dar vyresnelis mokykloj prisidirbo, nusalintas nuo pamoku , tai jauciuos susiktai  rolleyes.gif

Kaip kitos uzsienietes- grysit kaledom, naujiem pas artimuosius ?

Eina sau kaip nefaina del prisidirbimo doh.gif buna dar taip,kad nusalina? O ne privacioj tavo vaikas?

Negryztam mes jau sesti metai kaip vieni svenciam be artimuju.

QUOTE(kustuce @ 2013 10 18, 23:08)
Mačiau, kad maximoj pampersai gerokai atpigo

matyt nelabai perka,tai mazina kainas.Zmones dabar iesko kur pigiau is visokiu uzsieniu priveza.
Atsakyti
QUOTE(Amberele @ 2013 10 19, 11:20)
Pupuk, mes praeita sestadieni irgi grizom pries 24 val. Irgi mazyle neuzmigusia radom. Pasmus tas pats, tik su papuliu miega. Dar vienas zodis, papuli saukia pa pa. Niekada nesakiau zpdzio papas jai. Vyras kartais uzvemdavo, to uzteko... Tai dabar, jei nori pieno saukia papa. Ir plesia rubus. smile.gif kruopa mano.  bigsmile.gif

zinok mano tas pats biggrin.gif papa sako biggrin.gif arba mnia mnia biggrin.gif

QUOTE(kustuce @ 2013 10 19, 11:44)
Maniškio naujas žodis "diabu", bet niekaip neišrišu ką jis reiškia  biggrin.gif

Man labai patinka, kaip jis taip užtikrinai sako "nenioni" ir krato galvą, o vakar, kai daviau žaislą pasakė "ati"  wub.gif . Yra tik keletas žodžių, kuriuos taip sąžiningai ir teisingai taria. Man kur kas labiau patinka jo išmonė, kai ateina močiutė, o paskui sako "na, man jau laikas namo eiti, bet dar nesikelia ir neina, tai jis iš karto sako "ate, ate", nuvaro, paima jos striukę, atneša ir paduoda jai  lotuliukas.gif
Nesigiriu, tik dalinuosi savo džiaugsmu  smile.gif

Sako "diuo" tipo duok, bet labai dažnai man kažką duodamas sako, ne imk ar kažką panašaus, o 'diuo"  biggrin.gif

Bet kai pakeičiau vaiko čiužinį, miegas iš karto pasitaisė, eina kčiortu, kiek laiko aš jį kankinau  cool.gif
mano tai atrado ne jau antra savaite, tai viskas ne biggrin.gif o del ismones, tai mano lygiai tas pats, budavo per skype kai su mamyte kalbedavom, ta sako, nu gerai... tai jis visada atlekia arba atsisuka ir tipo ate ate daro lotuliukas.gif
o kas buvo ciuziniui?

Atsakyti
Kustuce, koks saunuolis tavo mazylis thumbup.gif

Maniskis, ir maista ir gerimus ir MP praso "am am" biggrin.gif Miegot pradeda be papo jau, kazkaip pats kelias dienas taip sumaste blink.gif , pazyzia, pasivarto ir uzmiega, gal del dantuku nenori imt, bet tikiuosi, kad taip visam jau bus rolleyes.gif Dziaugiuosi, kad nepleso rubu mazasis biggrin.gif , jis mane graziai prie lovos vedasi i kita kambari, jei nori, dzentelmenas auga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 10 19, 16:34)
zinok mano tas pats biggrin.gif papa sako biggrin.gif arba mnia mnia biggrin.gif

nežinau kas buvo, bet arba jis alergiškas dulkių erkutėm, arba tam kokoso kūšiui

QUOTE(*Alegria* @ 2013 10 19, 18:55)
Kustuce, koks saunuolis tavo mazylis thumbup.gif

Maniskis, ir maista ir gerimus ir MP praso "am am" biggrin.gif Miegot pradeda be papo jau, kazkaip pats kelias dienas taip sumaste blink.gif , pazyzia, pasivarto ir uzmiega, gal del dantuku nenori imt, bet tikiuosi, kad taip visam jau bus rolleyes.gif Dziaugiuosi, kad nepleso rubu mazasis biggrin.gif , jis mane graziai prie lovos vedasi i kita kambari, jei nori, dzentelmenas auga lotuliukas.gif

tai palauk, kai bus kokie du metukai ir jei dar maitinsi, tai tada lups maikutę. Draugė maitino iki 2,7 metukų, tai paskui jau ją terorizuodavo žiauriai, naktį jei neduodavo, tai varydavo jis ją iš miegamojo, visai išvadindavo, dieną tas pats, žiauriai terorizavo, vesdavosi į lovą ir reikalaudavo papo, o jei ji neidavo, pradėdavo visaip bartis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 10 19, 19:13)
nežinau kas buvo, bet arba jis alergiškas dulkių erkutėm, arba tam kokoso kūšiui
tai palauk, kai bus kokie du metukai ir jei dar maitinsi, tai tada lups maikutę. Draugė maitino iki 2,7 metukų, tai paskui jau ją terorizuodavo žiauriai, naktį jei neduodavo, tai varydavo jis ją iš miegamojo, visai išvadindavo, dieną tas pats, žiauriai terorizavo, vesdavosi į lovą ir reikalaudavo papo, o jei ji neidavo, pradėdavo visaip bartis  biggrin.gif

Nieko sau, dar ir taip buna blink.gif Na, dukra tai iki 2 metu ir ismaitinau, su ja irgi nebuvo bedu, niekad nereikalaudavo, graziai prisiglausdavo, akytes pakeldavo, nu kaip atsisakyt mamkai biggrin.gif O 2 metu dailiai ir be pikciu nutraukem si reikala. Mazaji, itariu, trumpiau maitinsiu. Manau, mes be terorizavimu apsieisim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Alegria*: 19 spalio 2013 - 21:25