Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

Laba,
Prisiduodu, kad mes jau namie sveikos ir labai laimingos smile.gif ziauriai pasiilgom tetes ir Marlio smile.gif
Imesiu kada foto I FB smile.gif
Atsakyti
Su nuotykiais bet islaikiau thumbup.gif
Dabar savaite laukt ir laisve biggrin.gif
Noriu miego....istase nervu tas vaziavimo egzas iki negalejimo,bet svarbiausiai islaikiau ax.gif
Va dabar kaip povas uodega iskelus galiu vaiksciot biggrin.gif is 8 3 neprisiparkavo tai I gatve ju jau nebeleido,mergaiciuke buvus su manim islaike,o ar kiti 3 islaike nezinau.,nes net nemaciau kaip vaziavo smile.gif as buvau pati paskutine plius DETRAN jau uzsidarinejo tai 3 posukiai I kaire,pora I desne ir prisiparkuot gatvej ax.gif
Atsakyti
Serra do Mar sveikinimai 4u.gif
Papildyta:
beje gal kuri turite ir galite paskolinti knygą Gary Chapman "Penkios meilės kalbos", skolinga nelikčiau 4u.gif
Atsakyti
Zyga, velkom hom, smagu,kad gryzai thumbup.gif Ar judvi ok ? Kaip vyrai be Jusu isgyveno ?

Alegria- ir man idomu apie kt vaikucius zinoti drinks_cheers.gif Taip pakelia nuotaika ju pasiekimai wub.gif

maniskis nekalba rolleyes.gif bet kazka balbatuoja....nu gal prasmingai tete pasako arba GU ( brolis Gustas) nu bet nzn..., bet as del to visai nesuku smegenu biggrin.gif

Ner nuotaikos, jau ateina man pasyvus periodas doh.gif o dar vyresnelis mokykloj prisidirbo, nusalintas nuo pamoku , tai jauciuos susiktai rolleyes.gif

Kas pas jus ???

Sapnelyt, neturiu schmoll.gif nu bet Tu sudetingas kramsnoji knygas mirksiukas.gif

serra = nu fainulka esi, labai labai Tavim didziuojames, tokios lietuvaites gedos svetur nedaro wub.gif 4u.gif Kokie planai kai atvyks taviskiais ?- ka aprodyt noretum ar tiesiog megausites buvimu kartu ? Gal Tu broliui brazile nuziurek , tai bent brolis salia liktu biggrin.gif
Papildyta:
Juliux- mokais ar B volioji ? Gal i LT kaledom ? Kaip kitos uzsienietes- grysit kaledom, naujiem pas artimuosius ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusk: 18 spalio 2013 - 13:13
sveikos 4u.gif

kazkaip visvien tylu cia...

Serra sveikinimai, galesi dabar raliuoti thumbup.gif

mes irgi kalbam ir labai fainiai wub.gif neskaiciuoju zodziu, nes nuo to niekas nepasikeis wub.gif

tik labai dziaugiuosi kad jau trys dienos kaip pats pupsis pasipraso ant puoduko, nu taip didziuojuosi kad negaliu, atrodo nemokiau dar o jis pats pradeda glostys pilveli, sako aaa ir veda i vonia prie puoduko wub.gif

siandien pirma karta i baliu eisim ir ji paliksim, jau dabar siku i bata, pirma karta migdysis vakare su baba unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 10 18, 13:42)
wub.gif

tik labai dziaugiuosi kad jau trys dienos kaip pats pupsis pasipraso ant puoduko, nu taip didziuojuosi kad negaliu, atrodo nemokiau dar o jis pats pradeda glostys pilveli, sako aaa ir veda i vonia prie puoduko  wub.gif

siandien pirma karta i baliu eisim ir ji paliksim, jau dabar siku i bata, pirma karta migdysis vakare su baba unsure.gif


wauuu, super del puoduko thumbup.gif jauciu cia baba neblogai padirbejus del to wub.gif nesik, juk baba saviake, juk lelei ji lb artima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 10 18, 14:52)
wauuu, super del puoduko  thumbup.gif  jauciu cia baba neblogai padirbejus del to  wub.gif  nesik, juk baba saviake, juk lelei ji lb artima  mirksiukas.gif

jei padirbejo, tai neprisipazysta biggrin.gif
del to ir palieku, kad sava, svetimam dar pora metu nesirysciau biggrin.gif

jusu leliu neuzmeta kartais? as paskutiniu metu po tu temperaturu pastebiu, kad ji kartais uzmeta, va eina eina ir pist i sona, toks vaizdas kad gal galvyte susisuko g.gif
su kaimyne snekejom, tai sako mano irgi svirduliuoja gerai, jos drauge sako irgi leliui taip buvo, tai ir mastau ar cia normalu ar man siknoj smegenu jau ieskoti.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 10 18, 14:42)


tik labai dziaugiuosi kad jau trys dienos kaip pats pupsis pasipraso ant puoduko, nu taip didziuojuosi kad negaliu, atrodo nemokiau dar o jis pats pradeda glostys pilveli, sako aaa ir veda i vonia prie puoduko  wub.gif


maniškis ir atėjęs į vonią sėda ant puodo, bet kol kas su kelnėm, sakiau, reiks pabandyt be kelnių pasodint
--------
Nebijok, viskas bus gerai, su savu žmogum palieki, o pati pailsėk ir stenkis kuo mažiau nervintis

QUOTE(Pupukas24 @ 2013 10 18, 14:57)
jusu leliu neuzmeta kartais? as paskutiniu metu po tu temperaturu pastebiu, kad ji kartais uzmeta, va eina eina ir pist i sona, toks vaizdas kad gal galvyte susisuko g.gif
su kaimyne snekejom, tai sako mano irgi svirduliuoja gerai, jos drauge sako irgi leliui taip buvo, tai ir mastau ar cia normalu ar man siknoj smegenu jau ieskoti.... g.gif

užmeta, užmeta ir dažnai, man taip gražu biggrin.gif . Neieškok subinėj smegenų, jie gi dar tik nesenai vaikščioti pradėjo, normalu
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 10 18, 15:02)
maniškis ir atėjęs į vonią sėda ant puodo, bet kol kas su kelnėm, sakiau, reiks pabandyt be kelnių pasodint
--------
Nebijok, viskas bus gerai, su savu žmogum palieki, o pati pailsėk ir stenkis kuo mažiau nervintis
užmeta, užmeta ir dažnai, man taip gražu  biggrin.gif . Neieškok subinėj smegenų, jie gi dar tik nesenai vaikščioti pradėjo, normalu

tai va ziurek irgi geras zenklas thumbup.gif mano irgi sesdavo su kelnytes, as dabar iskarto numaunu, pasodinu ir tada tik jau visiskai ismaunu is kelnyciu, nes viena karta ir i tapkes prisisiojom, nes per letai vilkau biggrin.gif
stengsiuos atsipalaiduoti, jei kokia trivoga gerai kad 5 min su masina ir busiu namie, plius negersiu, tai gal kaip nors blush2.gif
aciu D, as galvoju ar cia normalu ar ne ir taip bijau jums rasyti, kad ***** neprigasdintumet biggrin.gif fuu, tada ramiai juokiuosi ir as is jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 10 18, 15:05)
tai va ziurek irgi geras zenklas  thumbup.gif mano irgi sesdavo su kelnytes, as dabar iskarto numaunu, pasodinu ir tada tik jau visiskai ismaunu is kelnyciu, nes viena karta ir i tapkes prisisiojom, nes per letai vilkau biggrin.gif
stengsiuos atsipalaiduoti, jei kokia trivoga gerai kad 5 min su masina ir busiu namie, plius negersiu, tai gal kaip nors blush2.gif
aciu D, as galvoju ar cia normalu ar ne ir taip bijau jums rasyti, kad ***** neprigasdintumet  biggrin.gif fuu, tada ramiai juokiuosi ir as is jo  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet taip juokingai tą subinę taiko į puodą įdėti lotuliukas.gif , aš specialiai laikau tolete puodą, nes noriu, kad matytų kaip mes sėdam, gal ir jis tada pradės suprasti anksčiau.
Atsakyti
ZyGa, su sugrizimu namo 4u.gif

Serra, sveikinimai thumbup.gif

Pusk, ciupk uz sunu 4u.gif Jus gal ne LT gyvenat blush2.gif ? Musu vaikai vienmeciai biggrin.gif

Pupukas, kaip faina del puoduko, nerealu bigsmile.gif Maniskis lyg nudeges nuo jo begasi, tai neprievartauju, aisku, bet nesuprantu kodel taip jo nenori g.gif Ant savo mazu keduciu sedet labai megsta, net per reklama pasistato priesais teliko, atsiseda ir ziuri atsiremes i atlosa biggrin.gif
Gero baliaus 4u.gif Maziau pergyvenk ir atspalaiduok mirksiukas.gif
O del ""uzmetimu" dabar labai retai, anksciau budavo.
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 10 18, 15:41)

Pusk, ciupk uz sunu 4u.gif Jus gal ne LT gyvenat blush2.gif ? Musu vaikai vienmeciai biggrin.gif



mes kaune, vietiniai mirksiukas.gif rimtai vienmeciai drinks_cheers.gif man tai idealus amziaus skirtumas, o kaip Jums ?
Atsakyti