Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

Nu ką, Serra, jūsų sausra atsilieps ir Lietuvai biggrin.gif
Atsakyti
Užsiperkam kavos sandėliuką? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2014 02 14, 19:11)
Užsiperkam kavos sandėliuką? laugh.gif

biggrin.gif davai, bet aš kavos negeriu, tai tegu MB ir rūpinasi biggrin.gif
Atsakyti
O aš vienintelė kavą geriu biggrin.gif vis tiek bus spintukė laugh.gif

Kaip Danukas? Ar yra koks pagerėjimas? unsure.gif Galvojat apie darželį ar namučiuose dar būsit? Ir apskritai, kokios prošvaistės Jums su darželiu, tik spec., t.y. alerginiams ar kol kas iš vis apie darželius negalvojat? Jūsų mieste tokio turbūt nėra g.gif
Pažįstamų vaikas turi alergiją, sako net baisu pagalvoti, o jaučia ir eilės kosminės, vietų mažai, norinčių daug... turi dvi močiutes, tai galvoja jiems palikti, ir apie mokyklą bijo pagalvoti, nors gyd. lyg ir mykia, kad išaugs unsure.gif
Sūnui irgi sakė išaugs. Nė velnio cool.gif kaip kriokė taip kriokia doh.gif keturios dienos mokykloje - dvi savaitės namie, mokytoja nesupranta, kaip jis viską išmoksta hihihi.gif o mes kai pavarom namie pratybas iš širdies, tai sėdi savaitę mokykloj nieko neveikdamas biggrin.gif ką aš kalta, kad su programa mokytoja nespėja doh.gif
Atsakyti
Kava as ir tik viena geriu ir tai tik ryte biggrin.gif tai kaip ir nelabai baisu. Nors blyn ir taip ne pigi tai jei stipriai brangs reiks rusi keist biggrin.gif arba prasyt, kad parveztu.
Kustuce, klausimas toks ne itema, kodel ezeras ar uztvanka gal kokia isdziuvus Elektrenuose?
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2014 02 14, 20:13)
O aš vienintelė kavą geriu  biggrin.gif vis tiek bus spintukė laugh.gif

Kaip Danukas? Ar yra koks pagerėjimas?  unsure.gif

nežinau žinok, kol neduodi draudžiamų produktų - atrodo, kad beveik puikiai, bet jei tik ką užvalgo ko negalima ir viskas. Nežinau kaip su darželiu bus, man į darbą teks grįžti, tai reiks vest. Specialaus pas mus nėra, bet kalbėjau su darželio dietiste, tai sakė pritaikys kažką, bet galvoju, ką jie pritaikys, kai jis visų pagrindinių produktų valgyti negali ir gink dieve nieko, kur yra glitimo. Ai, nežinau, gal anyta žiūrės, bet ji dar darbingo amžiaus, ai, nežinau. Artėja galvos skausmas. Dar jei ir eis į tą darželį, tai neaišku kaip seksis su ligom visom


QUOTE(Grainė @ 2014 02 14, 21:41)
Kustuce, klausimas toks ne itema, kodel ezeras ar uztvanka gal kokia isdziuvus Elektrenuose?

kažkaip nesupratau klausimo g.gif . Nėra jokio išdžiuvusio ežero, ar užtvankos, gal kažkaip ne taip paklausei g.gif
Atsakyti
Nu vakar pravaziavau pro sali tai man tikrai pasirode, kad isdziuves, juodas dumblas toks.
Atsakyti
QUOTE(Grainė @ 2014 02 15, 07:58)
Nu vakar pravaziavau pro sali tai man tikrai pasirode, kad isdziuves, juodas dumblas toks.

O kurioje vietoje? Nes ant ežero tai ledas dabar ir jis tikrai neišdžiuvęs
Atsakyti
Idomiai tada, nezinau kaip cia tau pasakyt kurioj vietoj, vaziavau pas Roma i servisa, salia kazkokio kaimelio, gal Naujieji klangiai ar kaip ten.Link jo vaziuojant kairej pusej, o ties viena vieta ir desinej buvo, nu zodziu nesvarbu, bet man tikrai ten atrode tuscia bala biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grainė @ 2014 02 15, 14:40)
Idomiai tada, nezinau kaip cia tau pasakyt kurioj vietoj, vaziavau pas Roma i servisa, salia kazkokio kaimelio, gal Naujieji klangiai ar kaip ten.Link jo vaziuojant kairej pusej, o ties viena vieta ir desinej buvo, nu zodziu nesvarbu, bet man tikrai ten atrode tuscia bala  biggrin.gif

ai, nu tai žinau tada, ten išdžiuvę, nenaudojami tvenkiniai, kažkada ten žuvis augino Kietaviškių ūkis. Jūs jei nuo autostrados tiesiai važiavot, tai mano miesto nesiekėt ir negalėjai tu ežero matyti smile.gif
Atsakyti
Vaziavom pro Elektrenus, salia elektrines,tik paskui isvazinejom kitu keliu.
Atsakyti
QUOTE(Grainė @ 2014 02 15, 15:40)
Vaziavom pro Elektrenus, salia elektrines,tik paskui isvazinejom kitu keliu.

nu bet ten kur tu matei, tai ten buvę tvenkiniai
Atsakyti