Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

Serra grizo B-)
Trumpai tai mes kepam- siandien +32,baseine +27...tai gyvi esam tik ledais ir vaisiai,chebryte jau antra sav atsisako valgyt,bet kad ir patys net kavos negeriam....
Senus metus palydejom bais ispudingai-ligoninej....man isisege bite,tai vyras staigiai suleido adrenalino,bet kaip lugonine pasiekiau jau nepamenu....na bet atsiblaiviau,ranka iki dabar dar sutinus sad.gif na bet usgyvensim biggrin.gif
Kita diena nudvese telf,o vyras komandiruoten isvaziavo kad but linksmiau eilini syk sprogo tranformatorine tai 3 paras buvim be elektros smile.gif gyvenom baseine ir valgem pas kaimyne,nes man net apelsina nulupt buvo issukis...paskum grizo vyras ir melejonas turistu isvaziavo namo,bet siandien 5dienis tai vel susivilko ech
Laukiu lietaus bet zvaigzdutes tik spindi ir jokio vejo....nieko ateis ir pas mus ruduo smile.gif
Pasiilgau visu buckiai :-*
Atsakyti
QUOTE(Serra do Mar @ 2014 02 01, 02:33)
Serra grizo B-)
Trumpai tai mes kepam- siandien +32,baseine +27...tai gyvi esam tik ledais ir vaisiai,chebryte jau antra sav atsisako valgyt,bet kad ir patys net kavos negeriam....
Senus metus palydejom bais ispudingai-ligoninej....man isisege bite,tai vyras staigiai suleido adrenalino,bet kaip lugonine pasiekiau jau nepamenu....na bet atsiblaiviau,ranka iki dabar dar sutinus sad.gif na bet usgyvensim biggrin.gif
Kita diena nudvese telf,o vyras komandiruoten isvaziavo kad but linksmiau eilini syk sprogo tranformatorine tai 3 paras buvim be elektros smile.gif gyvenom baseine ir valgem pas kaimyne,nes man net apelsina nulupt buvo issukis...paskum grizo vyras ir melejonas turistu isvaziavo namo,bet siandien 5dienis tai vel susivilko ech
Laukiu lietaus bet zvaigzdutes tik spindi ir jokio vejo....nieko ateis ir pas mus ruduo smile.gif
Pasiilgau visu buckiai :-*

sveikutė, ujuj kokios istorijos-laikykis mergyt ir parodyk kada kaip tavo chebrytė atrodo paaugusi 4u.gif
Atsakyti
Merginos, davai prikalbam iki 50 lapų, kad užsidarytų tema ir nekabėtų čia artimiausią dešimtmetį smile.gif
Atsakyti
jei bus norinčių diskutuoti, visada prašom-aš čia užsuku praktiškai kasdien
Atsakyti
As ir kasdien beveik paziuriu, bet vis paskutine zinute parasyta sapnelytes biggrin.gif
Papildyta:
Kustuce, o kaip tavo Danas?
Atsakyti
QUOTE(Grainė @ 2014 02 11, 16:48)

Kustuce, o kaip tavo Danas?

nu žinok pamažu gyvenam, nevalgo to ko negalima, tai ir neblogai visai, bet vis tiek meniu siauras vis dar, daugiausia mišiniu gyvas. Kai pradėjom drėkinti namus, odos būklė šiek tiek pagerėjo, pradėjo geriau miegoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2014 02 11, 17:20)
nu žinok pamažu gyvenam, nevalgo to ko negalima, tai ir neblogai visai, bet vis tiek meniu siauras vis dar, daugiausia mišiniu gyvas. Kai pradėjom drėkinti namus, odos būklė šiek tiek pagerėjo, pradėjo geriau miegoti  smile.gif

Kustuce,o tavo Danas gali valgyt sausainius su margarinu ir grietine(gal ja butu galima pxakeist i kokia sojos?) Atradau superini recepta smile.gif
200g istirpinto margarino
200g grietines
600g miltu
Viska sumaisom i tesla,pora val saldytuva,o tada jau iskociojam ir arna vaikai su formelrm zaidzia atba supjaustom i juosteles ant virdaus kieto marmelado ir i orkaite kokioms 15min smile.gif
Aga receptas teisingas nereik nei cukraus nei kiausiniu nei kep.milteliu wink.gif
Apibarscius stambia druska ir semenu seklom tiks vyrams prie alaus smile.gif
Siaip originale siulo marmelada vyniot,bet darbo padaugeja tai as ir nesuku blush2.gif
Atsakyti
O jis nereikalauja kito maisto kuri valgot jus? Kaip issisukat?
Namus mes ir iskart pradedam drekint kai tik prasideda sildymo sezonas, nes nuo grindinio sildymo buna, kad iki 25 proc. isauseja.
Kaip as laukiu pavasario, vasaros, kada bus galima bet kada iseit i lauka, neprisirengus wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Serra do Mar @ 2014 02 11, 18:39)
Kustuce,o tavo Danas gali valgyt sausainius su margarinu ir grietine(gal ja butu galima pxakeist i kokia sojos?) Atradau superini recepta smile.gif
200g istirpinto margarino
200g grietines
600g miltu
Viska sumaisom i tesla,pora val saldytuva,o tada jau iskociojam ir arna vaikai su formelrm zaidzia atba supjaustom i juosteles ant virdaus kieto marmelado ir i orkaite kokioms 15min smile.gif
Aga receptas teisingas nereik nei cukraus nei kiausiniu nei kep.milteliu wink.gif
Apibarscius stambia druska ir semenu seklom tiks vyrams prie alaus smile.gif
Siaip originale siulo marmelada vyniot,bet darbo padaugeja tai as ir nesuku  blush2.gif

grietinės negali, margarino nežinau, nesu dar davus jo, o miltai tik kukurūzų. Sojai žiauri alergija. Bet verta pabandyt šiuos sausainius, tik nelabai aš noriu jo maitinti sausainiais, nes nuo mišinio ir taip svoris stipriai auga.

QUOTE(Grainė @ 2014 02 11, 19:26)
O jis nereikalauja kito maisto kuri valgot jus? Kaip issisukat?
Namus mes ir iskart pradedam drekint kai tik prasideda sildymo sezonas, nes nuo grindinio sildymo buna, kad iki 25 proc. isauseja.
Kaip as laukiu pavasario, vasaros, kada bus galima bet kada iseit i lauka, neprisirengus  wub.gif  rolleyes.gif

reikalauja, jis visai nevalgo to, kad verdu jam, ką išverdu - tą išmetu, nes prarūgsta. Tai kai darau sau sakykim kažką iš vištienos, jam tą patį tik iš kokios mėsos kitos darau ir pateikiu tipo, kaip tą patį ką ir mes valgom. Žodžiu bėda didelė, jei sriubą sau burokų, tai jam kopūstų paprastų, nes raugintų irgi negali. Kruopų iš viso į burną neima, matyt nusibodo. Ai, sunku su juo, reikia pasislėpus valgyti, jei valgai kažką, ko jam negalima. Bet mes dabar šeimoje daug maž valgom sveikesnį maistą, namie gamintą, tai ir jis gali tą patį valgyti, na tik vištienos negali, ar kiaušinio jam negaliu dėti, reikia derintis
Atsakyti
O kaip su vaisiais? Pvz citrusiniu jam galima?nes mano chebra kai atsisako valgyt,na koks maistas gali but kai +37...tai darau avokada ir taip kazkiek sumaitinu,nes kitaip tai vandeniu gyvi sad.gif na dar popkornu neatsisako,bet cia jau kritiniu atveju smile.gif
Kaip man vasara atsibodo,menesis be lietaus ir vejo tai orkaitej net vesiau....Kuzikui tokia prakaitine kad net iki pusliu,i lauka einam tik 7ryto ir po 8 vakaro,net nuo paprastu palu beria,tai miega nuogas irdazniausiai atsibunda sausas nors nakti dar bent 2 kartus maitinu,jei nakti +30 tai ir iki 4-6kartu kyla....
Atsakyti
QUOTE(Serra do Mar @ 2014 02 11, 21:33)
O kaip su vaisiais? Pvz citrusiniu jam galima?nes mano chebra kai atsisako valgyt,na koks maistas gali but kai +37...tai darau avokada ir taip kazkiek sumaitinu,nes kitaip tai vandeniu gyvi sad.gif na dar popkornu neatsisako,bet cia jau kritiniu atveju smile.gif
Kaip man vasara atsibodo,menesis be lietaus ir vejo tai orkaitej net vesiau....Kuzikui tokia prakaitine kad net iki pusliu,i lauka einam tik 7ryto ir po 8 vakaro,net nuo paprastu palu beria,tai miega nuogas irdazniausiai atsibunda sausas nors nakti dar bent 2 kartus maitinu,jei nakti +30 tai ir iki 4-6kartu kyla....

iš vaisių tik bananas, kurio jis ir jau nevalgo biggrin.gif
-------
o pas jus tai žiauruma doh.gif
Atsakyti
Laba,atsikeliu ryte ir jauciu salta,paziuriu i termometra +24 bigsmile.gif net viltis atsirado smile.gif
Kita sav zada lietu,tai laikot visos spygas,kad rimtai lytu 4u.gif
Nes Kuzikas isimylejes ventiliatoriu-visur su savim tampos,vakar as jam,Kaziu vaziuojam Jono parsivest i mokyklos,tai jis begte i virtuve ir atvaro su ventiliatorius visas pasiruoses doh.gif
Kustuce,mano ir bananu jau nebevalgo biggrin.gif
Ka su maziais veikiat per dienas,mano idejos zaidimams isseko....
Atsakyti