Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

sveikos "pleputes" hihihi.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Grainė @ 2014 01 03, 19:31)
O siaip tai naktim suprastejo miegas, prasibunda keliskart per nakti ir verkia, reikia gerokai paramint doh.gif

mano irgi A labai prastai miega sad.gif ir kalba ir verkia ir siaip zyzia, zodziu ne kas....

QUOTE(Dagile @ 2014 01 08, 16:24)
o mus tai irgi uzpuole baisi alergija (matyt nuo kalediniu mandarinu) tai uzsigyvem zaizdeles su baneocim tepaliuku, bet vis tiek oda labai sausa. tepu ir aliejuku ir taukmedzio sviestu, bet viska sugeria oda ir vis tiek sausa. taip ir norisi istept vaika taukais biggrin.gif ka mamos naudojat? kazkuri lyg sake, kad naudojat emolium priemones? o ka is ju naudot? krema ar emulsija?

mano irgi daug plemuku sausu ant kunelio turi sad.gif vasara nebuvo, o dabar ir vel uzpuole sad.gif tai mes tepam emolium special cream, oilatum irgi, i vonia emolium arba oilatum emulsija naudoju ir dar po vonios tepu emolium emulsija, zodziu.... visvien negereja...
bet man pernai santariskese dermatologas pasake kad nera cia labai baisiai, pas mane pacia irgi yra sausu vietu ir pas vyra, tai paveldima manau....
Atsakyti
dekui mergytes smile.gif bandysim ieskot priemoniu, paziurejau essex kaina bent jau nesikandzioja, tai gal juos pirmiausia ismeginsim.
del paveldejimo - gal ir tiesa, nes anyta minejo, kad ir vyro odele tokia budavo, bet ji visa kalte suversdavo skalbimo milteliams, tai su ukisku muilu skalbdavo rubus.
del maudyniu..nu gi kovojam doh.gif i vonia lystu nors ir 10 kart per diena, daba tik ikeliu i vonia ir ten jis tuscioj pasedi blush2.gif kartais vandenuka paleidziu, nors jau pradejo tampyt duso slanga, prasyt kad atsukciau. siaip tai vonioj pradejom mokymosi daryt ant puodo procesa, nes supratau, kad jis mane ten veda savo reikaliuku atlikt. tai va, mokomes dar... blush2.gif
Atsakyti
Administratores isiimkit mano vaiko nuotrauka smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

ar užrašėt liepinukus/-es į darželius? rolleyes.gif drebančiom rankom užrašiau, ir pasirinkau tik vieną darželį cool.gif
Atsakyti
nusipirkom kremuko ir teliojames, tik pas mus kaime nebuvo Essex, tai oilatum kremuko nusipirko (jam ir emolium akcija kaip tik euro vaistinej) nu lyg riebesne odele, nebe tokia sausa, ziuresim kaip toliau bus smile.gif o I darzeli tai uzrasem, kai gime, menuo kai buvo. I lopsiuka uzrasem, bet taip noreciau iki 3 metuku paaugint. nu nebent darbas pasitaikys, tada nebebus kur trauktis.
Atsakyti
Sveikos. Nu kaip gyvenat? Visos issiplepa fb ir cia neuzeina biggrin.gif

Pas El kai buvo sausu demeliu tai padejo bepantenas.
Pusk, itariu, kad buvo labai grazios melynos krikstynos thumbup.gif O bernu grazumas rolleyes.gif

I darzeli uzrasiau kai tik gime, bet neplanuoju leist be kokiu 3 metu, aisku jei niekas nesikeis, o siaip nebuciau rasius taip greit jei ne sesuo, dirba ten tai ji ir uzrase, pati nebuciau prisiruosus nueit ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grainė: 13 sausio 2014 - 20:15
QUOTE(Grainė @ 2014 01 13, 20:13)

I darzeli uzrasiau kai tik gime, bet neplanuoju leist be kokiu 3 metu, aisku jei niekas nesikeis, o siaip nebuciau rasius taip greit jei ne sesuo, dirba ten tai ji ir uzrase, pati nebuciau prisiruosus nueit  ax.gif

negaliu sau leisti sėdėti namie taip ilgai verysad.gif
Atsakyti
na kumutes, lyskit is FB biggrin.gif
inga, kaip tau sekasi? kaip orai uz atlanto?
serra, o kaip pas jus? kiek karscio rodo termometras?
panos, sakykit, ar Fischer Price tie rakciukai verti savo kainos? ar mazyliams patinka su jais zaisti? galvoju dovanu nupirkt vienai coliukei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagile @ 2014 01 18, 11:26)
na kumutes, lyskit is FB biggrin.gif
inga, kaip tau sekasi? kaip orai uz atlanto?
serra, o kaip pas jus? kiek karscio rodo termometras?
panos, sakykit, ar Fischer Price tie rakciukai verti savo kainos? ar mazyliams patinka su jais zaisti? galvoju dovanu nupirkt vienai coliukei smile.gif

Mano visai nesidomejo, sakyciau tokie sunkoki tokia vaikui, bet maniski isvis elabai kokiais zaislais domis doh.gif reiketu gal daugiau nuomoniu.
O tu pati esi fb grupej?
Atsakyti
QUOTE(Grainė @ 2014 01 19, 00:35)
Mano visai nesidomejo, sakyciau tokie sunkoki tokia  vaikui, bet maniski isvis  elabai kokiais zaislais domis doh.gif reiketu gal daugiau nuomoniu.
O tu pati esi fb grupej?


ne, i fb nesibraunu, neturiu prisijungimo smile.gif bet ziuriu, kad temute visai mirsta, su savim dar nenoriu sneketis biggrin.gif
kaip tavo mergytes gyvena? kaip mazoji? labai skriaudzia dickes? kaip viduriukas laikosi?

pusk, pupuk, kaip jus gyvuojat? kaip maziai?
sapnelyt, kur tu dingus?kas pas tave girdet?

kaip sekasi panos su puodu reikalais?ar visi jau liepinukai islipe is pampersu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagile: 20 sausio 2014 - 14:49
QUOTE(Dagile @ 2014 01 20, 15:48)
ne, i fb nesibraunu, neturiu prisijungimo smile.gif bet ziuriu, kad temute visai mirsta, su savim dar nenoriu sneketis biggrin.gif
kaip tavo mergytes gyvena? kaip mazoji? labai skriaudzia dickes? kaip viduriukas laikosi?

pusk, pupuk, kaip jus gyvuojat? kaip maziai?
sapnelyt, kur tu dingus?kas pas tave girdet?

kaip sekasi panos su puodu reikalais?ar visi jau liepinukai islipe is pampersu?

Visai neturi fb ar tik liepinuku grupes?
Gerai mano panos, mazoji kolkas tik sloga turejo 3×tfu smile.gif kitos ir laikos, dicke mano tuoj 18 sves biggrin.gif laukiu nesulaukiu kada teises tures, ot tai pavarinesiu biggrin.gif Vidurinioji irgi atsigauna jau,veiksmo nori, bet dar negalima, planu i priekimilijonas biggrin.gif O mazge tai oho kaip skriaudzia, tos apsiverkia,supyksta atseit nekalba, bet mazge tuoj ta pamato, pribega apsikabina i kata pabuciuoja ir vel drauges.
O jus jau islipot is ligu?
Papildyta:
QUOTE(Grainė @ 2014 01 20, 21:44)
Visai neturi fb ar tik liepinuku grupes?
Gerai mano panos, mazoji kolkas tik sloga turejo 3×tfu  smile.gif kitos ir laikos, dicke mano tuoj 18 sves  biggrin.gif laukiu nesulaukiu kada teises tures, ot tai pavarinesiu  biggrin.gif Vidurinioji irgi atsigauna jau,veiksmo nori, bet dar negalima, planu i priekimilijonas biggrin.gif O mazge tai oho kaip skriaudzia, tos apsiverkia,supyksta atseit nekalba, bet mazge tuoj ta pamato, pribega apsikabina i kata pabuciuoja ir vel drauges.
O jus jau islipot is ligu?

Pampersu jau visai nebededu jau gal kokiu 2 men.
Atsakyti
Sveikutes! Malonu, kad prisimenat smile.gif
Oras amerikoj visoks, dabar vel sala
pampius naudoja ir speju dar ilgai naudos, puodo nesupranta ir nepripazista. vakar ryte supratau kad belikes vienas pampis, o atvezt galejo tik vyras vakare, tai oj kiek kelniu man sumyzo biggrin.gif
rasau trumpai nes is telefono, kompas pasleptas nuo aro, nes bandom atpratinti nuo maskos biggrin.gif
Atsakyti