Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

QUOTE(Grainė @ 2013 12 18, 15:36)
Jei i chata tai as atsijungus, o temu ir ne vusada speju sekt, nu nesvarbu.

I bendra grupes tema mirksiukas.gif
Atsakyti
Tie vaikai vaiksciojantys anikdotai biggrin.gif Mano ir valo dantis su viskuo kas panasu i dantu sepetuka, bet apie ta sepeti dar nepagalvojo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Grainė @ 2013 12 18, 15:45)
Tie vaikai vaiksciojantys anikdotai  biggrin.gif Mano ir valo dantis su viskuo kas panasu i dantu sepetuka, bet apie ta sepeti dar nepagalvojo  lotuliukas.gif

Tas šepetys jau senai dušo kabinoje stovi, kad tik jis jo nepasiektų, nes pastoviai tik ateina ir už to šepečio, valo klozetą, grindis šveičia, dantų aišku dar nevalė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 12 18, 17:21)
Tas šepetys jau senai dušo kabinoje stovi, kad tik jis jo nepasiektų, nes pastoviai tik ateina ir už to šepečio, valo klozetą, grindis šveičia, dantų aišku dar nevalė  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Spes dar ko gero lotuliukas.gif
Graine,aciu uz gerus norus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vego* @ 2013 12 18, 18:10)
lotuliukas.gif Spes dar ko gero lotuliukas.gif
Graine,aciu uz gerus norus 4u.gif

nemanau, labai jau saugau tą šepetį nuo jo, apskritai labai saugau, kad į wc nepapultų vienas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 12 18, 19:13)
nemanau, labai jau saugau tą šepetį nuo jo, apskritai labai saugau, kad į wc nepapultų vienas  biggrin.gif

As irgi saugau,bet prasmunka kartais.Sepetys pasleptas,nes kitaip neimanoma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vego* @ 2013 12 18, 14:36)
Karta ziuriu rankas grazuole plauna ten doh.gif

Mano dukra kojas plovesi karta doh.gif

Atsakyti
Sveikos!

Ale pas jus kokie padauzos biggrin.gif mano ramiakas tada is viso - nei ant kedziu, nei stalu lipa, nei iskuicia labai viska (nors pas mus minimaliai baldu ir daiktu). Tulike ir susitvarkome normaliai, nors sepetys ir ji domina, kazkada atejusi radau viska slapia nes vaikinas nusprende isplauti su juo visa tulika ir vonia biggrin.gif

Su egle is vis nesipyksta, paziuri,paliecia koki zaisliuka ir gana smile.gif Susidomejes buvo tik kol puosem smile.gif

Turiu naujiena - atpratinau nuo (.) - pirmos dvi naktys buvo labai sunkios, ziauriai gaila buvo vaikiuko, bet toliau liuks, nebepraso, o jei pabando, tai uztenka soske atgal i burna ikisti ir vsio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egre @ 2013 12 18, 21:27)
Mano dukra kojas plovesi karta doh.gif

Kaip ji čia taip sugebėjo?Didelė jau buvo gal? g.gif
Labas visoms 4u.gif
Atsakyti
ziuriu ne mano vienos razbajnikas auga biggrin.gif
biski kartais nusiraminu kai paskaitau biggrin.gif
o jusiskiu zvilgsniukai nebuna tokie "eavil" kai ka nors negerai daro ir apie tai zino, arba reikalavimui jo nusileidi? nu toki nustato, kad griuk nevyvas doh.gif ir toks krizenimas kartais prasiverzia, tipo pasiekiau savo lotuliukas.gif

QUOTE(Inga0419 @ 2013 12 18, 22:07)
Turiu naujiena - atpratinau nuo (.) - pirmos dvi naktys buvo labai sunkios, ziauriai gaila buvo vaikiuko, bet toliau liuks, nebepraso, o jei pabando, tai uztenka soske atgal i burna ikisti ir vsio biggrin.gif

kaip pasakok!!!!! bigsmile.gif
bet jauciu su naktiniais rekimais... man pa kol kas tai netinka unsure.gif
Atsakyti
Maniskis vakar perspjove visus liepinukus tongue.gif pasiime akiniu dekla(be akiniu) ir prikrove kruvele ir gelyciu prikaisiojo,uzdare ir man su apjabinimais ir buckiais iteike biggrin.gif
Siaip ismoko begdamas nusirenginet,vos isgirsta koki triuksma galiniam kieme,jau nuogas stovi salia
lango ir sukauja "bunkst "
Inga,o minciu turi kaip nuo soskes atpratinsi? biggrin.gif maniskis jei tik siaip nakti silumos pritruksta tai eina pas Jona,jei nori MP tada jau mane saukia biggrin.gif
Siaip jis gerietis,zadina labaifainai-buciuoja tol kol atsikeli biggrin.gif tai as dabar vyra taip zadinu,chebryte pas ileidziu ir uzdarau duris max 15 min ir vyras jau kava daro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Serra do Mar @ 2013 12 19, 14:34)
Maniskis vakar perspjove visus liepinukus  tongue.gif pasiime akiniu dekla(be akiniu) ir prikrove kruvele ir gelyciu prikaisiojo,uzdare ir man su apjabinimais ir buckiais iteike  biggrin.gif


blink.gif blink.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti