Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

O as pratinuos prie naujo vaiko cool.gif nuvedziau snd i kirpykla, nes gruodzio 28 krikstynos, prisvaigau kad atrodys super...ir ka doh.gif vaikui seveliura mano akimis netinka ( o pati prasiau isskust sonus, padaryt pankiuka) doh.gif dar tokio amziaus isivaizduojat kad neissedi- tai dbr beliko tiketis, kad iki krikstynu kazkaip sukuosena ataugs cool.gif verysad.gif

Graine - pusryciai skanus, bet nevyke...mano tevai pamirse ka reiskia metinukas namie- prisideje sekcijose suduku, vaikas juos ima, dauzo, anie laksto is paskos, dejuoja, wc duru neuzdaro - nuovargis ne kitaip...+ kava isverte ant kilimo (daugiau tirscius ) , tai pavargau, laksciau paskui sikniuka ir manes tai nepadare laimingos cool.gif

Dagile - vel siunciam glebi sveikatytes 4u.gif Mano brolis is Dublino atvare su sergancia dukrele ( irgi be tempos, bet snarglys, kosulys) ...Tai bus stebuklas jei mano neuzkres- snd koseja ana, burna net neprisidengia g.gif verysad.gif zodziu, noris visgi su broliu pabut, tai rizikuoju vaikeliu blush2.gif Ir Uz melus thumbup.gif lotuliukas.gif

Zyga, oj kaip nelaiku tas roges atnese doh.gif


Atsakyti
sveikos 4u.gif

Serra, vel erzinies ane... tongue.gif

Dagile, sveikateles balioniukai 4u.gif

Pusk, balioniukas del plaukuosenos 4u.gif as irgi pakirpau biskuteli kirpciukus, nes jau tokie ilgoki buvo, tai kol pripratau... nors nepripratau, ziauriai gailiuosi doh.gif pas mumis gi jam sonai dar neauga, tai nereikia is skusti, pankiska sukuosena, tik virsugalvis, grynai kaip dabar kerpasi bachuriukai biggrin.gif

Graine, nu tavo keksiukas velniu privalgius biggrin.gif del Ainytes nujauciu kad geryn eina reikalai friends.gif

mano tai nevalgiukas pasidare baisuma.... net i zurnala jau rasiau prasyma, gal ka pakomentuos... nu nervas ima jau negaliu....

o vakar nakti tai isvis, pradejo muistytis, paklausau, pas ji pilvelis burbuliuoja kaip virdulys... idomu kas gali buti.... g.gif nieko naujo nevalge....
Atsakyti
Pupuk ,mano vaikas bezda, ar pilviukas burzgia jei netinka maistas...

Beje, vyresnelis pamate maziu sako " nera jau toks labai mielas, mama , negerai padarei " blush2.gif
Atsakyti
nu ka, po daktaru. erikui - visai "neblogai" - lengvas virusiukas, o dukrai - girdisi sausi karkalai g.gif tai antibiotiku prirase. nors gerkle ir neparaudus, bet kazkaip sunkiai kosti. duodu abiems homeopatiniu zirniuku su rupuzes uzpilu, sakau gal kiek ir macino, nes kaip ir abieju ant gerkliu nekibo g.gif kas dar is mamuku propaguojat homeopatija?
aj, del kirpimo - tai ir as jau 3 kart nurezus maziukui plaukus esu su masinele smile.gif taip ar taip pliksius - tai labai nesimate ka kirpau, o daba auginam smile.gif
dar mamkos papasakokit kaip tinkamai reaguojat i kritimus ant zemes is nervu? panasu, kad mes ir neapeisim sito etapo. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagile: 12 gruodžio 2013 - 19:13
Niu ka vasaros.( tongue.gif ) atostogos prasidejo biggrin.gif
Jonas gavo dovana kaip draugiskiausias vaikas bigsmile.gif o as vos su viena mamka nesusipesiau-sedejom su vyru ant suoliuko,kol Jonas su Kaziuku buvo kamuoliuku baseine,ir vienas vaikas piktybiskai pradejo metyt is jegos tuos kamuoliukus I Kaziuka ,Jonas broli pasitrauke sau I uznugari,tai tas vaikis pradejo metyt I Jona... ir taip skaudziai tiesiai I galva/veida,mamka stovi ziuri ir nieko,as ji ja pora kart piktai paziurejo alia jokios reakcijos,tada jau as atsistojau,atejau iki to vaikio,paimiau uz jo ranku ir ziuredama jam I akis sakau "negalima,nemoki zaist,eik lauk",mamka staigiai atsirado ir su priekaistais,kaip as drisau jos vaikui paimt uz ranku,as jai taip ir pasakiau "negali sutramdyt savo vaiko,o as savo skriaust neleisiu",tai ji staigiai susirinko vaika ir dingo,o man kas Jonas jo prase nesimetyt,ir nemete nei vieno kamuoliuko I ji,o ji mate,bet sudrausmint negalejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 12 07, 17:54)
kaina jos nenormali, bet pačiai, namų sąlygom pasigaminti kukurūzų košę - neįmanoma, arba ją reikės virti dvi valandas, tas pats su avižomis. Todėl šitą košę aš perku ir negailiu pinig



PUSK, LABAS LABAS LABAS!!! As cia.
KUSTUCE, dekui uz patarima del grikiu su keptu svogunu. Bandysiu.
PUSK, kai patekdavau i didele maxima pirkdavau eko kukuruzu kruopas. Mazytej maxej randu tik skanejos kukuruzu kruopas. Anksciau jas virdavau su pienu. Bet kai nuemiau piena. Tai verdu vandeny, biski druskos cukraus idedu, pavirus idedu sviesto ir dar paverdu pamaisydama karts nuo karto, daznai net nrprisvyla. Sita kose mazes ir vyro megstamiausia, ksi ja verdu, daugiau verdu, nes dukra su vyru kapoja tolka tak.
SERRA, smagu del vasaros. Ir del Kaziuko miegojimo vienam.
Atsakyti
QUOTE(Serra do Mar @ 2013 12 12, 23:07)
Niu ka vasaros.( tongue.gif ) atostogos prasidejo  biggrin.gif


Labas.
Atsiusk mums nors dalele vasaros mirksiukas.gif
As sergu,pati iskritau vaikus abu beslaugydama doh.gif
Namuose darbu kruva,o rankos nekyla kazka ir daryti...
Ka kitos?Suruostos dovanos?Vaisiu meniu sudeliotas?
Atsakyti
Vaisiu aga biggrin.gif mangas,papaja,maracuja,carambole,graviola,jabuticaba,arbuzas,ananasai (kaip tik dabar 6uz 10 litu pardavineja) ir apelsinai (30vnt uz 5 ) ir jei dar kazka gausiu biggrin.gif turiu vilti vel pasirodys vynuoges,10kg uz 15litu tongue.gif o daugiau nezinau,jei orai tokie kaip dabar tai per Kucias tik vaisius ir valgysim biggrin.gif siandien +34....
Atsakyti
merginos, kur kaune galima butu nusipirkt vezimukui padangu? kazkada buvo kalba, bet kai nereikejo, tai neisidemejau blush2.gif
ech, serra, serra, nematem mes padorios vasaros, o tu cia su tais karsciais dar erzini smile.gif ir su vaisiais... bet mes tai vis tiek laukiam nors kiek salcio, nervina ta pliusine temperatura ir virusai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagile @ 2013 12 14, 17:36)
merginos, kur kaune galima butu nusipirkt vezimukui padangu? kazkada buvo kalba, bet kai nereikejo, tai neisidemejau blush2.gif
ech, serra, serra, nematem mes padorios vasaros, o tu cia su tais karsciais dar erzini smile.gif ir su vaisiais... bet mes tai vis tiek laukiam nors kiek salcio, nervina ta pliusine temperatura ir virusai unsure.gif

jei kameros reikia,tai cia internetu gali nusipirkt mazesne ar didesne reikia wink.gif http://www.mazuciams...-im-li-priedai/
Atsakyti
man biski per dideli sad.gif reikia 8 1/2.
Atsakyti
Labas mergaites! Vis paskaitau, o parasyt tingiu :/

Pusk, ka sugalvojai krikstynoms? Kur svesit? Del kirpyklos uzjauciu, na bet turetu greit ataugt. Maniskiui paskutiniu metu labai paaugo plaukai. Dar pries pora men plikas buvo beveik, o dabar jau palei ausytes butu ka ir pakirpt. Tik tiek kad tu plauku nera daug, kazkokie labai nevienodi jie biggrin.gif As sakiau nusipirksiu geresnes zirkles ir pati padailinsiu truputi smile.gif

Pupuk, ir mano vaikui uzeina tokie nevalgadieniai, kad baisu. Kai nevalgo diena dvi tai neimu i galva, bet kai savaitem, tai man stogas ciuozt pradeda. Buvo ir mums nesenai uzeje, dabar jau lyg nieko. Bet uztat pasisverem pas gyd. tai vaikas rekordiskai priaugo per paskutinius pora menesiu, nors ir nevalge. Nesuprasi cia ju smile.gif

Dagile, vezimui padangu yra pirkt kiekvienoj dviraciu pardej wink.gif

As negaliu patiket, kad jau kaledos ant nosies smile.gif Snd egle puosim smile.gif Ar jusu vaikai nedrasko zaislu? Vyras tikino, kad nereik siemet egles, nes atseit bus daugiau bedos nei dziaugsmo. Bet as kategoriskai buvau uz egle, kaip dabar yra vaikas namie, o eglutes ne, kokios cia tada kaledos biggrin.gif
Prisiminkiau vakar belekiek imbieriniu sausainiu teslos, eisiu snd kepti smile.gif Dar nupirkom kojine pakabinama, tai sugalvojom kasdien ideti po koki skanumyna vaikui smile.gif

Siaip gerai mano berniokas laikosi, nenoriu prisisneketi, bet ilga laika nesergam, stiprus jo imunitetas. O pietu pradejo kaip ilgai miegot! Dazniausiai po 2 val, bet neretai ir 3 ar 4 ismiega smile.gif

Sekmes ir sveikatos visiems!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aiva83: 16 gruodžio 2013 - 09:56