Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

Kustuce,Danas nors kazka valgo,mano Kazytis tik makaronus ir visokius blynus doh.gif siandien daviau bulve virta su viltim nu gal paragaus,tai ta bulve skriejo I mano puse.... nu nerodo jisjokio noro valgyt kazka naujo,siaip drasos pas ji pilnos kelnes ir dar truputis,bet maisto atzvilgiu,bailumas neispasakytas doh.gif
Pasigyriau kad chebra 2 kambarius okupavo ir oplia-2 sav vyro dukterecia atvaziuoja,visas lovas istarabanijau I zaislu kambari,tai dabar abu pesasir nepasidalina doh.gif vakare jauciu bus sakes,kol visu hot wheet neismetys tol nemiegos,o ju virs 100 unsure.gif
Itariu linksminsiuos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 12 07, 17:54)
kaina jos nenormali, bet pačiai, namų sąlygom pasigaminti kukurūzų košę - neįmanoma, arba ją reikės virti dvi valandas, tas pats su avižomis. Todėl šitą košę aš perku ir negailiu pinigų, nes tik ją vieną taip skaniai valgo
Dar esu jam pirkus kukurūzų makaronus, bet netiko, tik nežinau kodėl, nes net glitimo juose nėra
tiesa, mano danui tinka avižiniai sausainiai, bet jis jų nevalgo  biggrin.gif
Dar verdu: ryžiai, morka, faršas


as snd stipriai ant dietos palaikiau + misinys alergy care, tikiuos ryt bus geriau...beje to misinio beveik negere -ar ne jis truputi kartokas sakydavai ? doh.gif vaistinej neissirinkau tepalo zandams , bandysiu skaitytis ir tada pirkt konkretu...as perku paprastas kukuruzu kruopytes, virt reik 20 min ir visada prie puodo dugno prikimba- feeee doh.gif Labai aciu Kustuce,kad pasidalini patarimais wub.gif

serra -sveciu metas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 12 07, 21:30)
as snd stipriai ant dietos palaikiau + misinys alergy care, tikiuos ryt bus geriau...beje to misinio beveik negere -ar ne jis truputi kartokas sakydavai ? doh.gif  vaistinej neissirinkau tepalo zandams , bandysiu skaitytis ir tada pirkt konkretu...as perku paprastas kukuruzu kruopytes, virt reik 20 min ir visada prie puodo dugno prikimba- feeee  doh.gif Labai aciu Kustuce,kad pasidalini patarimais  wub.gif

serra -sveciu metas  drinks_cheers.gif

jo, mišinys žiauriai kartus
Pysiogelis labai geras, labai gerai drėkina, tik jis brangus
Tose kukurūzų kruopose, kur tu perki, yra riešutų, sojos ir dar bala žino kokių alerginių produktų liekanų, aš jų neduodu schmoll.gif , jokių dribsnių neduodu, būtent dėl tos pačios priežasties
Ne gaila gi smile.gif
Atsakyti
Nu ir kur visos?
Pirma mintis - iskepet,tada atejo antra-susalot biggrin.gif
Pas mus karsta +37....tai ta proga nusikirpau plaukus,tiesiog cerkst per kasa ir dabar toks nupesiotas alia kare biggrin.gif po kaledu jauciu pervaziuosiu su masinele iki 7mm,iki ziemos ataugs ax.gif
Daraus bliuda (na gerai prausbliudi) saltibarsciu bigsmile.gif ir zinau kad as juos viena valgysiu tongue.gif MANO ax.gif
Atsakyti
sveikos.
ziuriu visaip cia gyvenat biggrin.gif

mes irgi visaip smile.gif aplink visi mirsta arba diagnozes baisios sad.gif
sestadieni pasipuosem savo kaledine egle, t.y. keni smile.gif jis neaukstas, nebyra spygliai.
snd buvom pas gydytoja, pasidarem 15 men skiepa. pana sveria 12.1 kg ir yra 87 cm. galvojau, kad dar aukstesne biggrin.gif kosulys mazukei praejo. man irgi lyg tais jau daug ramiau, bet dar rytais pakriokiu.

pusk, nu tu pavarei. as daznai vazineju su mp3 ausyse ir lb garsiai dainuoju biggrin.gif bet turiu iproti daznai uzmesti aki i veidrodi, nes nelabai megstu sedincius ant siknos biggrin.gif

vego, kas tau ten nutiko nelabai supratau :/

juliux, nu tu susiimsi? kas per neislaikymai egzo? nu nieko, kada nors wink.gif

graine, smagu, kad namie wink.gif

alergiukams 4u.gif

norejau rasyti daug, bet pamirsau doh.gif
Atsakyti
Labas rytas ! Jei kasdien eisim i lauka, tai namie valgyt nereikes gamint- mano mazasis valgo sniega g.gif ir nesustabdau doh.gif ilipes i masina nuo batu ima sniega ir valgo...vakar atsisuku- puse snieguoto bato burnoj cool.gif doh.gif

kas dar...
teises atgavau- bauda minimalia thumbup.gif
dar praeita sav ikale man studencioke i sikna ( nu ok, ne man-masinai) , tai draudimas paskaiciavo riebiau nei tikejaus- bus krikstynoms pinigu lotuliukas.gif
alergija nesitraukia visiskai...beliko nuimti kruopas...arba atjungt sildyma rolleyes.gif

Zyga, smagu kad papasakojai apie save wub.gif dicke pana kokia !

beje, maniskis vis dar seilejasi kaip kudikis doh.gif

Serra- paciai kirptis negalima ! Kitakart vyro paprasyk , ok ? Saltibarsciai jega thumbup.gif vaikai padeda juos naikint ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusk: 10 gruodžio 2013 - 09:41
pusk, as irgi pati kerpuosi ir daugybe metu smile.gif db suni pati kerpu smile.gif

kaip pavydziai skaiciau apie saltibarscius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ZyGa @ 2013 12 10, 10:08)
pusk, as irgi pati kerpuosi ir daugybe metu smile.gif db suni pati kerpu smile.gif

kaip pavydziai skaiciau apie saltibarscius biggrin.gif


pasiute mergos lotuliukas.gif as kazkada skaiciau apie energija zmogaus ir plauku kirpima paciom, tai tipo negerai, bet cia toks prietaras gal labiau, tai daznai juk px buna biggrin.gif o suni ir as kirpciau smile.gif , tik mano plikas suo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusk: 10 gruodžio 2013 - 10:18
Blogis verysad.gif mano mylimiaisia futbolo.kluba diskvalifikavo 20 rungtyniu.... verysad.gif
http://www.theguardi...an-league-match
Parana Atletico....karocia....
Pusk,aciu vyras jau kirpo viena kart,po to rimtai su masinka teko nusivaryt,neduotas jam kirpejo talentas biggrin.gif
Bijau vaiku kambario duris atidaryt,jauciu ten jie ant lempos supas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ZyGa @ 2013 12 10, 02:17)


vego, kas tau ten nutiko nelabai supratau :/



Labas.
Apie ka jus cia? g.gif
Mano dickis serga,tempos nera,bet koseja baisiai ir nosis bega.Buvom pas daktara,antibiotiku gavom...Iskritusi is ritmo esu blush2.gif
Dovans vaikams ir vyrui paruostos,as tai taip nekukliai uzsiprasiau kaledu senelio,ziuresiu ar atsius biggrin.gif
I Lt.nevaziuosim,planai pasikeite blush2.gif Grysim kai silta bus thumbup.gif
Sierra,pavydziu saltibarsciu tau mirksiukas.gif
Atsakyti
cha o as kiek laiko seile tykiai nurydavau kai jus apie
saltibarscius kalbedavot tongue.gif kefyro cia tai ner,mama paprorini naudot nat.jogurta,tai dabar jau darysiu ir darysiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Serra do Mar @ 2013 12 10, 14:25)
cha o as kiek laiko seile tykiai nurydavau kai jus apie
saltibarscius kalbedavot  tongue.gif kefyro cia tai ner,mama paprorini naudot nat.jogurta,tai dabar jau darysiu ir darysiu  tongue.gif

Pas mus kol nebuvo liet.pardes,tai irgi naturalu jogurta su pienu maisydavom ir budavo ale kefyras biggrin.gif
Aciu mano kaledu seneliui uz dovana wub.gif 4u.gif
Atsakyti