Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

QUOTE(Serra do Mar @ 2013 12 05, 22:01)
Posmeli  ax.gif bandysim ant Joniniu  rolleyes.gif
Vyras pasisove ismokint Kuziuti miegot be manes tai man geris miegu viena dvigulej lovoj  biggrin.gif
O vyras su abiem tai abi naktis miegojo salia vaiku koju  biggrin.gif
O visa kita dar balaganas,bjauriausia tai kad po kokiu 2 sav sugrisim I dienos ritma,o tada Jonui vasaros atostogos ir vel nauja dienotvarke  doh.gif


arba Tavo vyras maladec arba Tu puiki dresuotoja drinks_cheers.gif

Atsakyti
serra - o mazulis nakti nebepraso (.) ir nori pasakyt be (.) ir uzmiega??? blink.gif blink.gif blink.gif
maniskis nakti dar nnnnn+nnnnn kartu kelias (.), o ypac ryte, kai reikia sesyte suruost i mokykla, tai taip isisiurbia ir nepaleidzia, tai nei miega, nei kelias doh.gif tai paskutine minute su asarom isplesiu.

del anginos - tai sakiau jei jam taip daznai kartosis - rysiuos operuot.
o antibu daugiau nebedaviau, nu ka ten uzmus - jei virusas - tai tik geras bakterijas uzmus, kaip bus taip jau bus. is namu kojos beveik nekisam, gal apstos ligos, ir lyg saltukas ateina, uzsaldys bakterijas ax.gif
siandi jau ir mes maxe nusiaubem, galima sakyt pasiruosem kaledom, tik maziukui dar laukiam nuolaidu, senukuos gal padarys - uzsedama masina pirksim smile.gif
puks, kaip tavo vyrai gyvuoja? ar ir maziukas toks pats pasiutes, kaip ir didysis?
Atsakyti
Sveikos,grazuoles!!!

Ateinu garbingai prasinest,kad egzamino neislaikiau doh.gif Kadangi turim dvi moderatores temutej,tai nenoriu labai keiktis ir einu miegt. Pasiilgau oro_buckis.gif
Atsakyti
Pusk,jis siaip gerietis ax.gif
Dagile,Kaziukas jau kuris laikas (itariu kaip issikrauste I savo toddler lova) uzmiega be (.) mirksiukas.gif
Siaip jie abu uzmiega,kol Kaziutis ant (.) as pasaka paskaitau,tada gesinu sviesa ir sedziu ant kedes,o jie abu dar paduksta ir labanakt vaikuciams biggrin.gif
Siandien abu iskrausciau I ju kambari,kolkas dar palikau eksta lova,bet kita sav ja isardysiu rolleyes.gif
Siaip tas tris naktis mazas miegojo visai gerai-pirma kilo 2 kartus (1:30 ir 5:30) antra viena (5) ir trecia viena (6) tik ji parnesus pas teti labai jau protestastavo o miego as dar norejau,tai miegojom 4 likusias 2 val ax.gif
Cia jau didelis progresas,nes siaip kol.kartu miegojom tai kildavo 6-7 kartus doh.gif
Atsakyti
Labas !

As nevilty del vaiko alergijos- pieno produktu negauna jau 3-cia sav , bet alergija umi kaip niekad anksciau doh.gif sodinciau ant ryziu dietos, bet viduriai ir taip lb kieti ...nu ir ka daryt ? Kustuce , gal Tau kyla minciu ? Gal aptamil pienuka ismest is meniu, veria jis pries naktini miegeli jo nemenkai...kuo pakeist ji galima butu ?

Dagile, mano mazasis atsvara vyresneliui

Juliuxs - labai gaila, sirdy tikejau,kad Tu ok ...Tikiuosi diedas nepasisaipo del to ...Kaip Tavo mazoji auga ?

Serra - super del berniuku, puikus laimejimas, kai berniukai jau savo kambary wub.gif pas mane karas del kambario...vyresnis neileidzia mazojo,nes anas viska knisa,rausia...siuo atveju amziaus skirtumas mums minusas rolleyes.gif

Amberele - kaip laikais ?

Kaip kitos gyvenat, kaip laikotes , ka mazyliai ?
Atsakyti
Labas ryts,
Pusk,as buoze-vaikai turi zaidimu kambari ir miegamaji,kuriame nera zaislu tai ner del ko mustis ax.gif o zaidimu kambary,ai ten amzinas balaganas doh.gif
Juliux,bus tu egzaminu 4u.gif
Jup,kaip kitos?
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 12 07, 11:26)
Labas !

As nevilty del vaiko alergijos- pieno produktu negauna jau 3-cia sav , bet alergija umi kaip niekad anksciau  doh.gif sodinciau ant ryziu dietos, bet viduriai ir taip lb kieti ...nu ir ka daryt ? Kustuce , gal Tau kyla minciu ? Gal aptamil pienuka ismest is meniu, veria jis pries naktini miegeli jo nemenkai...kuo pakeist ji galima butu ?

keisk į aptamil alergie care.
Ką dar jis valgo?
O nepastebėjai, gal paūmėjo kai prasidėjo šildymas?
Atsakyti
Juliux - 4u.gif uz liudesi
serra - juodai, baltai ir visaip kaip kitaip pavyyyydziuuuu thumbup.gif drinks_cheers.gif ir vyras super, o del maziuko miego is vis fantastika! thumbup.gif
pusk, pas mus ir bedos prasideda su oda, tas pats buvo pernai, siemet ir ziuriu demem issauseja, bet kaip kustuce raso - nurasau sildymo sezonui, nors anyta sako, kad skalbimo milteliai kalti blush2.gif
is tiesu tai uzjauciu, kam alergijos yra ir kai nebegali suvaldyt to proceso, taip gaila to vaikucio ir nebezinai nei ka beduot valgyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 12 07, 13:59)
keisk į aptamil alergie care.
Ką dar jis valgo?
O nepastebėjai, gal paūmėjo kai prasidėjo šildymas?


Galbut...nezinau tiksliai, bet pagal sezona, tai taip ir gaunas....aciu uz patarima del aptamil...sedziu ir mastau ka jam duot valgyt...neismanau apart bulve doh.gif O jau dbr vaikas nezioplas- juk mato ka brolis valgo , reikalauja to paties verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 12 07, 15:01)
Galbut...nezinau tiksliai, bet pagal sezona, tai taip ir gaunas....aciu uz patarima del aptamil...sedziu ir mastau ka jam duot valgyt...neismanau apart bulve  doh.gif O jau dbr vaikas nezioplas- juk mato ka brolis valgo , reikalauja to paties  verysad.gif

na va, gal atgaminsi, kad tai sezono problema, tada ieškok stipriai drėkinančio kremo. Ir nusipirk aparatą, kuris matuotų namie drėgmę, jei jos mažai, pirk drėkinimo aparatą.
O maniškiui kaip tik žiemą pagerėja, kai nėra žydėjimo sezono.
O kaip grikiai? Aš verdu grikių dribsnius, pakepinu svoguną ir supilu ant grikių, gaunasi superinė košė, dar kartais ghee sviesto dedu, bet ne visada danas valgo, jei jo įdedu doh.gif .
Bulvė, kopūstas, kokios nors mėsos faršas, maniškiui tinka naminės kiaulienos mėsa, tai faršo įdedu šiek tiek, lapnoja, net ausys linksta. Dabar tai nenoriai vis dar valgo, bet karts nuo karto, jau galių įsiūlyti ką nors valgomo. Labai patinka jam Mamuko košių košė su kukurūzais ir avižom be glitimo, žiauriai jam ji skani, druskos įmetu, ghee sviesto ir supunta visą lėkštę. Daugiau kaip ir nelabai ką duodu, nes arba nevalgo, arba netinka
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 12 07, 15:10)
na va, gal atgaminsi, kad tai sezono problema, tada ieškok stipriai drėkinančio kremo. Ir nusipirk aparatą, kuris matuotų namie drėgmę, jei jos mažai, pirk drėkinimo aparatą.
O maniškiui kaip tik žiemą pagerėja, kai nėra žydėjimo sezono.
O kaip grikiai? Aš verdu grikių dribsnius, pakepinu svoguną ir supilu ant grikių, gaunasi superinė košė, dar kartais ghee sviesto dedu, bet ne visada danas valgo, jei jo įdedu  doh.gif .
Bulvė, kopūstas, kokios nors mėsos faršas, maniškiui tinka naminės kiaulienos mėsa, tai faršo įdedu šiek tiek, lapnoja, net ausys linksta. Dabar tai nenoriai vis dar valgo, bet karts nuo karto, jau galių įsiūlyti ką nors valgomo. Labai patinka jam Mamuko košių košė su kukurūzais ir avižom be glitimo, žiauriai jam ji skani, druskos įmetu, ghee sviesto ir supunta visą lėkštę. Daugiau kaip ir nelabai ką duodu, nes arba nevalgo, arba netinka


Aciu uz patarimus wink.gif Laukiu kol pamiegos ir varysim siaubt pardes...gal rasim kazko valgomo...Man irgi mamuko kose patiko, bet jos kaina nenormali doh.gif paskaicius lb panasiai ir as ji maitinu dietos metu ...Maniskis atvirksciai- valgo viska + atimineja is kt namiskiu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 12 07, 15:30)
Aciu uz patarimus wink.gif Laukiu kol pamiegos ir varysim siaubt pardes...gal rasim kazko valgomo...Man irgi mamuko kose patiko, bet jos kaina nenormali  doh.gif paskaicius lb panasiai ir as ji maitinu dietos metu ...Maniskis atvirksciai- valgo viska + atimineja is kt namiskiu.... g.gif

kaina jos nenormali, bet pačiai, namų sąlygom pasigaminti kukurūzų košę - neįmanoma, arba ją reikės virti dvi valandas, tas pats su avižomis. Todėl šitą košę aš perku ir negailiu pinigų, nes tik ją vieną taip skaniai valgo
Dar esu jam pirkus kukurūzų makaronus, bet netiko, tik nežinau kodėl, nes net glitimo juose nėra
tiesa, mano danui tinka avižiniai sausainiai, bet jis jų nevalgo biggrin.gif
Dar verdu: ryžiai, morka, faršas
Atsakyti