Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

QUOTE(kustuce @ 2013 11 26, 11:29)
nežinau kas būtų, vieni sako taip, kiti sako taip, nežinau jokių prietarų
Pupuk, ar gavai tu mano laišką į až?

dabar tik pamaciau doh.gif akla vista doh.gif galvoju kodel neatrasai biggrin.gif
Atsakyti
labas,
as "juodam" periode : vakar teisiu netekau , i mokykla del vyresnelio vel iskviesta buvau, šunio koja istino kaip kalade nezinia kaip baigsis doh.gif Galvoju kas dar nutiks ir kada baigsis cool.gif Maziaus alergija po 2 dietos dienu buvo isnykus, bet as "geroji mamyte" daviau kelis gabalelius zuvies, tai po tu tikrai keliu kasneliu vaikas vaiksto baisus verysad.gif kazkaip sunku patiket kad tik nuo zuvies, bandau nuspet kas dar isprovokavo, bet minciu neuztenka doh.gif

Kas pas kitas blogo ? Mazu Juliuxs neislaikius egzo ? (pfu pfu pfu lotuliukas.gif )

Ar yra ligoniuku ?

Serra- labai smagu girdet del seimos atvykimo- geru akimirku Jums wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusk: 27 lapkričio 2013 - 19:16
QUOTE(pusk @ 2013 11 27, 19:15)
labas,
as "juodam" periode : vakar teisiu netekau , i mokykla del vyresnelio vel iskviesta buvau, šunio koja istino kaip kalade nezinia kaip baigsis  doh.gif Galvoju kas dar nutiks ir kada baigsis  cool.gif Maziaus alergija po 2 dietos dienu buvo isnykus, bet as "geroji mamyte" daviau kelis gabalelius zuvies, tai po tu tikrai keliu kasneliu vaikas vaiksto baisus  verysad.gif  kazkaip sunku patiket kad tik nuo zuvies, bandau nuspet kas dar isprovokavo, bet minciu neuztenka  doh.gif

Kas pas kitas blogo ? Mazu Juliuxs neislaikius egzo ? (pfu pfu pfu  lotuliukas.gif )

Ar yra ligoniuku ?

Serra- labai smagu girdet del seimos atvykimo- geru akimirku Jums  wub.gif  4u.gif

tai ko jau prisidirbai, mergiote, kad teises atėmė blink.gif , kuriam laikui? siaubas, pavarai tu biggrin.gif
--------
dėl sūnaus išdaigų imk 4u.gif , žinau, kad jis nepadės, bet nujaučiu kaip tu jautiesi
---------
gali nuo žuvies, juk ji labai stiprus alergenas
----------
matyt Juliuxs vis dar švenčia pergalę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 27, 19:37)
tai ko jau prisidirbai, mergiote, kad teises atėmė  blink.gif , kuriam laikui? siaubas, pavarai tu  biggrin.gif
--------
dėl sūnaus išdaigų imk  4u.gif , žinau, kad jis nepadės, bet nujaučiu kaip tu jautiesi
---------
gali nuo žuvies, juk ji labai stiprus alergenas
----------
matyt Juliuxs vis dar švenčia  pergalę lotuliukas.gif


thumbup.gif

o as tai papuoliau cia http://kaunas.kasvyk...u-svytureliais/ , turiu laukt komisijos, ten verkt, zemintis, kad neprarasciau teisiu keliems men doh.gif
Kustuce, pasakyk ar ir Tavo Gustas velniu prisveites g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 11 27, 20:11)
thumbup.gif

o as tai papuoliau cia http://kaunas.kasvyk...u-svytureliais/ , turiu laukt komisijos, ten verkt, zemintis, kad neprarasciau teisiu keliems men  doh.gif 
Kustuce, pasakyk ar ir Tavo Gustas velniu prisveites  g.gif  ?

o tai kodėl tu nesitraukei? Negirdėjai, nematei greitosios?
-------
kaip suprast velnių prišveitęs g.gif , na suprantu, kad tipo išdykęs, bet ką būtent tu turi galvoje?
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 27, 20:29)
o tai kodėl tu nesitraukei? Negirdėjai, nematei greitosios?
-------
kaip suprast velnių prišveitęs  g.gif , na suprantu, kad tipo išdykęs, bet ką būtent tu turi galvoje?


As pasitraukiau iskart ,kai pamaciau...Variau i kirpykla- muzonas garsiai, be vaiku, linksma, laiminga- diena kaip niekad grazi ir sauleta ir pyst doh.gif kuri laika tiesiog neziurejau atgalios ir ,pasirodo,be reikalo ! Kai sustabde as ( amzina optimiste) paklausiau kas nutiko, ir suzinojau,kad tipo taip nusizengiau , galvojau mane pabars, pamokins ir paleis lotuliukas.gif kodel policija daro reidus kad nubaus, kodel nedaro kokiu prevenciniu reidu, kad primintu but budresniems vairuotojams vienu ar kt atveju - tai butu veiksmingiau nei baudos, pazystamu ieskojimai, laiko gaisinimai ....ech...

* apie Gusta- maniskis niekada nepaklusdavo, visad darydavo savaip..., visad bando savo galimybes, auginu sunkiai ...Ar taviskis irgi panasiai ?

Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 11 27, 20:50)
As pasitraukiau iskart ,kai pamaciau...Variau i kirpykla- muzonas garsiai, be vaiku, linksma, laiminga- diena kaip niekad grazi ir sauleta ir pyst  doh.gif  kuri laika tiesiog neziurejau atgalios ir ,pasirodo,be reikalo ! Kai sustabde as ( amzina optimiste) paklausiau kas nutiko, ir suzinojau,kad tipo taip nusizengiau , galvojau mane pabars, pamokins ir paleis  lotuliukas.gif kodel policija daro reidus kad nubaus, kodel nedaro kokiu prevenciniu reidu, kad primintu but budresniems vairuotojams vienu ar kt atveju - tai butu veiksmingiau nei baudos, pazystamu ieskojimai, laiko gaisinimai ....ech...

* apie Gusta- maniskis niekada nepaklusdavo, visad darydavo savaip..., visad bando savo galimybes, auginu sunkiai ...Ar taviskis irgi panasiai ?

na matyt labai vėlai pamatei lotuliukas.gif
--------
ne, maniškis atkaklus, bet sutart su juo galima, aš nuolaidžiauju iki atitinkamo momento, paskui imu jautį už ragų. Šiaip jis labai "su charakteriu", net darželyje auklėtojos tą žino, bet jį pažinus, nesunkiai galima su juo susitarti. Kai kiti vaikai ožių metu, palikti kur kampe nurimsta ir ateina laimingi, tai maniškis ne, jis prabliautų ten visą naktį, prie jo radau kitą priėjimą. O dabar jau matyt išaugo, nes tokių durnų ožių nebebūna, o jei ir susipykstam, tai jis paliktas nurimti, greitai nurimsta ir ateina
Maniškis gi mažesnis už taviškį, nežinau koks bus, kai į mokyklą reiks eit
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 11 27, 20:15)
labas,

peklon, lysk greiciau i balta vieta 4u.gif

QUOTE(pusk @ 2013 11 27, 21:50)
As pasitraukiau iskart ,kai pamaciau...

man vyras seniau pastoviai priekaistaudavo, kad garsiai muzikos klausau biggrin.gif dabar kaip pensininke net viena radijos tyliai klausau biggrin.gif

QUOTE(kustuce @ 2013 11 27, 22:13)
--------
ne, maniškis atkaklus, bet sutart su juo galima, aš nuolaidžiauju iki atitinkamo momento, paskui imu jautį už ragų. Šiaip jis labai "su charakteriu", net darželyje auklėtojos tą žino, bet jį pažinus, nesunkiai galima su juo susitarti. Kai kiti vaikai ožių metu, palikti kur kampe nurimsta ir ateina laimingi, tai maniškis ne, jis prabliautų ten visą naktį, prie jo radau kitą priėjimą. O dabar jau matyt išaugo, nes tokių durnų ožių nebebūna, o jei ir susipykstam, tai jis paliktas nurimti, greitai nurimsta ir ateina

kaip sutari? papasakok? panasus mano princas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 11 28, 11:26)
peklon, lysk greiciau i balta vieta  4u.gif
man vyras seniau pastoviai priekaistaudavo, kad garsiai muzikos klausau biggrin.gif dabar kaip pensininke net viena radijos tyliai klausau biggrin.gif
kaip sutari? papasakok? panasus mano princas biggrin.gif

aš ir mėgstu muziką garsiai klausyti, kai viena važiuoju, reiks stabdyt doh.gif
---------
na matai, Gustui jau 4 metai, su juo eina susitart, o su Danu kol kas dar nelabai, jį kol kas žaismingai tik apgaut galima, stveri į glėbį ir praskraidini ar panašiai, jis greit pamiršta dėl ko ožiavosi ir, kad ožiavosi biggrin.gif . Dar anksti su jais gražiuoju tartis, dar visko teks patirti

Vakar skaičiau, kaip Bunkė sakė, kad vaikas krenta parduotuvėje ant žemės jei neperka žaislo, tokiu atveju svarbus pirmas tokio ožio parodymo kartas ir kaip tu į jį sureaguosi. Reikėtų iš karto parodyt, kad toks manipuliacijos būdas nepadės
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 28, 12:25)
Vakar skaičiau, kaip Bunkė sakė, kad vaikas krenta parduotuvėje ant žemės jei neperka žaislo, tokiu atveju svarbus pirmas tokio ožio parodymo kartas ir kaip tu į jį sureaguosi. Reikėtų iš karto parodyt, kad toks manipuliacijos būdas nepadės


biggrin.gif
as su Gustu kazkada nereagavau del kritimo, bet jis ir toj vietoj "dare stebuklus" krito 2 metus doh.gif cool.gif - px kur-ar bala, ar saligatvis, ar pardes pritrypti purvino sniego kilimeliai cool.gif

bandau spinta tvarkyt- nx tu drabuziu prisipirkus stupid.gif proga mest lauk schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusk: 28 lapkričio 2013 - 15:03
QUOTE(pusk @ 2013 11 28, 15:03)
biggrin.gif
as su Gustu kazkada nereagavau del kritimo, bet jis ir toj vietoj "dare stebuklus" krito 2 metus  doh.gif  cool.gif  - px kur-ar bala, ar saligatvis, ar pardes pritrypti purvino sniego kilimeliai  cool.gif

bandau spinta tvarkyt- nx tu drabuziu prisipirkus  stupid.gif proga mest lauk  schmoll.gif

nu taviškis pagerintas, kas dabar ir matosi, kaži koks jis ateityje bus smile.gif . O kaip jam mokslai sekasi?
------
siųsk man tuos rūbus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 11 28, 15:09)
nu taviškis pagerintas, kas dabar ir matosi, kaži koks jis ateityje bus  smile.gif . O kaip jam mokslai sekasi?
------
siųsk man tuos rūbus  biggrin.gif



jis parsiukas, labai gabus, tik gabumai nueina zinai i kuria vietele jei nieko neveiki...pirmoj klasej jam sekes puikiai,bet mokytoja del jo elgesio mazindavo ivertinimus...sitas dalykas lb skaudino ir buvo viena pagrindiniu priezasciu keliant i privacia m-kla...Dbr nera ivertinimu, jei kazko imasi jam viskas liejas kaip ir pypkes, bet kad daznai nesiima nieko....zodziu - egzempliorius...kaip pagalvoju kiek su juo praejau ir maciau, tai nebenoriu ateities...
Atsakyti